Репертуар на вересень 2017

13 вересня, середа, 17.00 – Концерт студентів кафедри духових і ударних інструментів «Старшокурсники першокурсникам». Творчий керівник – кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України Роман Вовк (кафедра духових і ударних інструментів)

20 вересня, середа, 18.30 – Концерт асистента-стажиста Антуанетти Міщенко. Творчий керівник – заслужений артист України, професор Валерій Козлов (кафедра спеціального фортепіано №2)

27 вересня, середа, 15.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Віктора Здоренка (кафедра оперно-симфонічного диригування)

30 вересня, субота, 13.00 – Концерт у рамках XXVIIІ Міжнародного фестивалю «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ–2017» за участю хору «Хрещатик»

30 вересня, субота, 16.00 – Концерт у рамках XXVIIІ Міжнародного фестивалю «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ–2017» за участю Національного ансамблю солістів України «Київська камерата»

Увага!

Інформація про концерти може змінюватись.

Слідкуйте за афішами

Репертуар на травень 2017

3 травня, середа, 17.00 – Концерт класу професора Володимира Качмарчика    (кафедра дерев’яних духових інструментів)

3 травня, середа, 19.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, заслуженого артиста України, доцента Михайла Мимрика (кафедра мідних духових інструментів)

4 травня, четвер, 17.00 –  Концерт класу кандидата мистецтвознавства,  професора Миколи Михайленка (кафедра народних інструментів)

4 травня, четвер, 19.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Ольги Буги. Творчий керівник – заслужена артистка України, професор Людмила Коханська (кафедра бандури)

5 травня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу доцента Олени Сікалової (кафедра концертмейстерства)

6 травня, субота, 19.00 – Концерт фортепіанного дуету Олени Сінчук та Юрія Руцинського (кафедра концертмейстерства)

7 травня, неділя, 15.00 –  Концерт класу старшого викладача Андрія Васіна (кафедра спеціального фортепіано № 2)

7 травня, неділя, 16.30 –  Концерт класу народної артистки України, доцента Тетяни Андрієвської (спеціального фортепіано № 2)

7 травня, неділя, 18.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, доцента Наталії Козіної (кафедра концертмейстерства)

8 травня, понеділок, 16.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Яреми Юшкалюка. Творчий керівник – старший викладач Сергій Неугодніков (кафедра дерев’яних духових інструментів).

10 травня, середа, 19.00 – Концерт класу в.о. доцента Антона Кушніра (кафедра дерев’яних духових інструментів)

11 травня, четвер, 17.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, доцента Оксани Ринденко (кафедра спеціального фортепіано №2)

11 травня, четвер, 19.00 – Концерт класу доцента Людмили Юріної (кафедра композиції, інструментовки та музично-інформаційних технологій)

12 травня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Ольги Ліфоренко (кафедра спеціального фортепіано №2)

13 травня, субота, 16.00 – Концерт класу старшого викладача Євгена Дашака (кафедра спеціального фортепіано №2)

13 травня, субота, 18.00 – Концерт випускників кафедри камерного ансамблю

14 травня, неділя, 15.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Галини Булибенко (кафедра спеціального фортепіано №1)

14 травня, неділя, 16.30 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, в.о. доцента Аліни Романової (кафедра спеціального фортепіано №1)

14 травня, неділя, 18.00 – Концерт випускників кафедри камерного ансамблю

15 травня, понеділок, 17.00 – Концерт класу в.о. професора Лариси Гришко (кафедра камерного ансамблю)

15 травня, понеділок, 19.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Володимира Турбовського (кафедра дерев’яних духових інструментів)

16 травня, вівторок, 17.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора Анни Гаврилець (кафедра композиції, інструментовки та музично-інформаційних технологій)

17 травня, середа, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Миколи Кононова (кафедра дерв’яних духових інструментів)

17 травня, середа, 19.00 – Концерт класу заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої (кафедра спеціального фортепіано №1)

18 травня, четвер, 17. 00 – Звітний концерт кафедри народних інструментів

18 травня, четвер, 19.00 – Концерт класу доцента Наталії Борисенко (кафедра спеціального фортепіано №1)

19 травня, п’ятниця, 18.00 – Цикл концертів «Мистецтво гри з оркестром» (кафедра спеціального фортепіано №2)

20 травня, субота, 18.00 – Концерт класу народної артистки України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора Лесі Дичко (кафедра композиції, і інструментовки та музично-інформаційних технологій)

21 травня, неділя, 16.00 – Концерт камерного оркестру «Лік Домер» під орудою заслуженого артиста України, професора Валерія Івка (кафедра народних інструментів)

22 травня, понеділок, 16.00 – Концерт класу кандидата педагогічних наук, доцента Елеонори Ткач (кафедра спеціального фортепіано №2)

23 травня, вівторок, 17.00 – Концерт класу професора Валентини Антонюк (кафедра сольного співу)

25 травня, четвер, 17.00 – Концерт класу в.о. професора Ніни Гречишкіної (кафедра концертмейстерства)

25 травня, четвер, 19.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Яни Самосьєвої. Творчий керівник  – заслужений артист України, в.о. професора Олександр Лисоконь (кафедра спеціального фортепіано №1)

26 травня, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу народної артистки України, професора Євгенії Черказової (кафедра баяна та акордеона)

27 травня, субота, 17.00 – Концерт класу доктора мистецтвознавства, професора Володимира Качмарчика (кафедра дерев’яних духових інструментів)

27 травня, субота, 19.00 – Концерт класу народної артистки України професора Людмили Марцевич (кафедра спеціального фортепіано №1)

28 травня, неділя, 15.00 – Концерт «Музичні подорожі»  (кафедра камерного ансамблю)

28 травня, понеділок, 17.00 – Цикл концертів «Мистецтво гри з оркестром»  (кафедра спеціального фортепіано №2)

29 травня, понеділок, 16.00 – Концерт асистентів-стажистів кафедри баяна та акордеона Івана Бикова (творчий керівник – народний артист України, професор Володимир Бесфамільнов), Олександра Тонконога (творчий керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Анатолій Семешко) та Олександра Липчука (творчий керівник – заслужений артист України Петро Фенюк)

30 травня, вівторок, 17.00 – Концерт класу заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої (кафедра спеціального фортепіано №1)

30 травня, середа, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Ірини Лемех. Творчий керівник – кандидат педагогічних наук,  доцент  Елеонора Ткач (кафедра спеціального фортепіано №2)

31 травня, середа, 15.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Віктора Здоренка (кафедра оперно-симфонічного диригування)

31 травня, середа, 18.00 – Вечір пам’яті народного артиста України, професора Олега Кудряшова (кафедра дерев’яних духових інструментів)

Репертуар на квітень 2017

 1 квітня, субота, 16.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Валерія Козлова (кафедра спеціального фортепіано №2)

1 квітня, субота, 18.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Володимира Бесфамільнова (кафедра баяна і акордеона) 

2 квітня, неділя, 15.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавтсва, старшого викладача  Марії Пухлянко (кафедра спеціального фортепіано №2)

2 квітня, неділя, 17.00 – Концерт класу професора Ії  Павлової  (кафедра спеціального фортепіано №1)

2 квітня, неділя, 19.00 – Сольний концерт студентки ІІІ курсу Оксани Орошнян. Клас доцента Бориса Федорова  (кафедра спеціального фортепіано №2)

3 квітня, понеділок, 16.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора Миколи Давидова та класу заслуженого артиста України, доцента Юрія Федорова (кафедра баяна і акордеона)

3 квітня, понеділок, 19.00 – Концерт класу доцента Сергія Андрусенка  (кафедра дерев’яних духових інструментів)

4 квітня, вівторок, 17.00 – Концерт студентки V курсу Софії Горват. Клас заслуженої артистки України, професора Людмили Коханської (кафедра бандури)

4 квітня, вівторок, 18.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Руслана Солоненка. Творчий керівник – народний артист України, доцент Роман Гриньків (кафедра бандури)

5 квітня, середа, 17.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України, професора Романа Вовка ( кафедра дерев’яних духових інструментів)

5 квітня, середа, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Олени Кучинської. Творчий керівник – в.о. професора Тетяна Моргунова (кафедра камерного ансамблю)

6 квітня, четвер, 17.00 – Концерт асистентів-стажистів кафедри бандури Мар’яни Божок (творчий керівник – народний артист України, доцент Роман Гриньків) та Олесі Сніжинської (творчий керівник – заслужена артистка України Лариса Гриньків)

6 квітня, четвер, 19.00 – Концерт класу професора, заслуженої артистки України Наталії Толпиго (кафедра спеціального фортепіано №1)

7 квітня, п’ятниця, 18.00 – Концерт електроакустичної музики в рамках Міжнародних електроакустичних майстерень, присвячений 20-річчю заснування студії електроакустичної музики та кафедри музично-інформаційних технологій

8 квітня, субота, 16.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Сергія Грінченка та класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Анатолія Семешка (кафедра баяна і акордеона)

8 квітня, субота, 18.00 – Концерт електроакустичної музики в рамках Міжнародних електроакустичних майстерень, присвячений 20-річчю заснування студії електроакустичної музики та кафедри музично-інформаційних технологій.

9 квітня, неділя, 15.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, доцента Олени Жукової (кафедра камерного ансамблю)

9 квітня, неділя, 17.00 – Концерт класу народної артистки України, професора Євгенії Черказової  та класу лауреата міжнародних конкурсів Дмитра Мотузка (кафедра баяна і акордеона)

9 квітня, неділя, 19.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Геннадія Дем’янчука (кафедра спеціального фортепіано №2)

10 квітня, понеділок, 16.00 – Концерт класу в.о. професора Лариси Гришко (кафедра камерного ансамблю)

10 квітня, понеділок, 18.00 – Концерт студента IV курсу Антона Дрозда. Клас доцента Бориса Федорова (кафедра спеціального фортепіано №2)

11 квітня, вівторок, 17.00 – Сольний концерт асистента-стажиста Лідії Водик. Творчий керівник – заслужений працівник культури, професор Наталія Гриднєва (кафедра спеціального фортепіано №1)

11 квітня, вівторок, 18.00 – Звітний концерт кафедри баяна і акордеона за участю солістів, ансамблів, оркестру баяністів (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Йосип Франц) та оркестру «Grand accordеon» (керівники – народна артистка України, професор Євгенія Черказова та Дмитро Мотузок)

12 квітня, середа, 19.00 – Концерт класу в.о. доцента Ірини Пугачової (кафедра камерного ансамблю)

13 квітня, четвер, 17.00 – Концерт класу в.о. професора Тетяни Моргунової (кафедра камерного ансамблю) 

13 квітня, середа, 19.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Максима Мельника та студентки V курсу Катерини Шепелюк. Творчий керівник – Іван Панасюк (кафедра бандури)

14 квітня, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, заслуженного діяча мистецтв України, професора Тетяни Рощиної (кафедра спеціального фортепіано №2)

15 квітня, субота, 17.30 – Концерт асистента-стажиста Станіслава Гомінюка. Творчий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Оксана Ринденко (кафедра спеціального фортепіано №2)

15 квітня, субота, 19.00 – Концерт класу доцента Ніни Сіваченко (кафедра скрипки)

IX МІЖНАРОДНА ПАСХАЛЬНА АСАМБЛЕЯ

«ДУХОВНІСТЬ ЄДНАЄ УКРАЇНУ»

18 квітня, вівторок, 17.00 – «Українська духовна музика ХХІ сторіччя: Володимир Рунчак». Академічний хор «Anima» КНУКіМ. Квартет саксофоністів, солісти

19 квітня, середа, 19.00 – Георгій Свиридов. Хоровий цикл «Песни безвременья». Молодіжний хор «Culture choir», хор хлопчиків «Caritas», інструментальний ансамбль

20 квітня, четвер, 10.00 – «Всеукраїнська хорова конференція до 80-річчя кафедри хорового диригування НМАУ ім. П. І. Чайковського». Концерт Хору студентів НМАУ ім. П. І. Чайковського. Диригують студенти IV курсу

20 квітня, четвер, 16.00 – Великодні концерти: «Придите воспоим, людие». Концерт хору Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича

20 квітня, четвер, 17.30 – «Музичні скарби Західної України». Студентський хор Рівненського музичного училища, Рівненського державного гуманітарного університету

21 квітня, п’ятниця, 14.00 – «Хоровий вернісаж». Участь беруть хори-переможці V Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів та хорів імені Дмитра Бортнянського: Студентський хор «Запоріжжя» м. Запоріжжя (диригент – Оксана Братцева), Хор старших класів «Согласіє» Кропивницької музичної школи №2 імені Ю. С. Мейтуса  м. Кропивницького, Камерний хор «Cantate Domine» м. Каунас ( Литва)

21 квітня, п’ятниця, 16.30 – Майстер-клас Євгена Савчука та Хору студентів НМАУ ім. П. І. Чайковського

22 квітня, субота, 13.00 – «Майстер клас ієромонаха Луки Михайловича (м. Львів)». Хор «Клірос» Свято-Іванівської  Лаври Студійського Уставу УГКЦ (м. Львів)

22 квітня, субота, 16.00 – «Музичний діалог Україна-Литва». Концерт дівочого хору КССМШ ім. М.В. Лисенка (керівник – заслужений діяч мистецтв України, доцент Юлія Пучко)  та камерного хору «Cantate Domine» (м. Каунас, Литва)

23 квітня, неділя, 16.00 – Хоровий концерт «Воскресіння Твоє, Христе Спасе». Дитячий хор «Ластівка» Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району м. Києва

24 квітня, понеділок, 16.00 – «Духовна музика Західної Європи». Хор студентів Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра

25 квітня, вівторок, 16.00 – «Великодній концерт». Молодіжний хор «Світоч» (м. Ніжин)

27 квітня, четвер, 16.00 – Цикл концертів «Музичні подорожі». Художні керівники проекту – в.о. доцента Наталія Базіна та в.о. доцента Наталія Водолєєва (кафедра камерного ансамблю)

27 квітня, четвер, 18.00  – Концерт випускників кафедри камерного ансамблю

28 квітня, п’ятниця, 16.00 – «Музичний діалог Україна-Польща». Майстер-клас і концерт Рішарда Золодзєвського (саксофон)

29 квітня, субота, 13.00 – Яків Яциневич. «Літургія Святого Іоанна Златоустого». Хор «United»

29 квітня, субота, 15.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Віктора Здоренка (кафедра оперно-симфонічного диригування)

29 квітня, субота, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Варвари Турти.  Творчий керівник – в.о. професора Анатолій Ільїн (кафедра концертмейстерства)

29 квітня, субота, 19.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, народної артистки України, в.о. професора Анни Середенко (кафедра камерного ансамблю)

30 квітня, неділя, 15.00 – Концерт класу старшого викладача Андрія Васіна (кафедра спеціального фортепіано №2)

30 квітня, неділя, 17.00 – Концерт класу старшого викладача Ольги Савайтан (кафедра спеціального фортепіано №1)

 

Увага!

Інформація про концерти може змінюватись.

Слідкуйте за афішами

 

НАКАЗ № 124-А від 24.10. 2016 р.

АРХІВ