Кафедра спеціального фортепіано № 2

Рощина Тетяна Олександрівна (нар. у 1958 р.) – завідувач кафедри, кандидат мистецтвознавства, професор. Освіту здобула у КДВМУ ім. Р. М. Глієра (клас доц. Л. Б. Шур), Київській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського (класи нар. арт. Росії, проф. Т. П. Кравченко, проф. А. К. Рощиної). Закінчила аспірантуру Російської академії музики ім. Гнєсіних у Москві (клас з. д. мистецтв Росії, проф. О. О. Александрова). Викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського з 1986 р. Концертувала в Україні, Росії, Німеччині, Греції, Південній Кореї. Виконавський репертуар піаністки складається з творів від епохи Бароко до сучасної української музики. Має записи у фонді Українського радіо, виступає у мистецьких програмах на радіо та телебаченні. Веде плідну наукову роботу. Учасник та організатор багатьох наукових конференцій, член редакційних колегій престижних академічних збірників України. Автор численних наукових праць. За темою «Київська фортепіанна школа: історія, проблеми функціонування, перспективи розвитку» опублікувала понад 20 наукових статей, присвячених яскравим постатям корифеїв київської піаністики – В. Пухальському, В. Горовицю, К. Михайлову, Л. Шур, В. Нільсену, О. Александрову, Г. Курковському та ін. Займається широкою просвітницькою діяльністю. Автор різноманітних мистецьких проектів, зокрема, щорічного творчого проекту «Музичні шедеври ХХ століття», в якому представлена панорама фортепіанної музики Д. Шостаковича, М. Равеля, П. Хіндеміта, О. Мессіана, композиторів «Групи Шести», СРСР. Проводить майстер-класи у музичних закладах України та за її межами (Греція, Південна Корея, Чехія). Член журі багатьох національних та міжнародних конкурсів в Україні, в т. ч. Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті В. Горовиця, а також у Росії, Білорусі, Фінляндії, Австрії, Італії, Чехії, Іспанії. Постійний голова журі Всеукраїнського відкритого конкурсу юних піаністів «Чернігів скликає таланти». Вихованці Т. О. Рощиної багаторазово ставали лауреатами національних і міжнародних конкурсів в Україні, Росії, Білорусі, Франції, Австрії, Німеччині, Італії, Іспанії, США, Голландії тощо. Серед них О. Ларіна, А. Романова, А. Ляхович, Є. Дашак, Й. Стоматович, О. Чугай, О. Івченко, О. Поляков, Д. Шрамко, А. Гришанін, О. Самойлов, Є. Плужко та ін. За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і культури нагороджена Почесними відзнаками Міністерства культури і туризму України, Київського міського Голови, НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Козлов Валерій Олегович (нар. у 1947 р.) – з. а. України, професор. Навчався у Санкт-Петербурзі та Києві (клас н. а. Росії, проф. Т. П. Кравченко). У 1983-1984 рр. стажувався у Московській консерваторії у н. а. Росії, проф. Л. М. Власенка. Після закінчення аспірантури як соліст Укрконцерту гастролював в Україні та за кордоном. Багато грав у супроводі симфонічних оркестрів. Має значну кількість записів у фонді Українського радіо. Зробив великий внесок у розвиток української сучасної музики; багато вітчизняних композиторів знайшли в особі В. О. Козлова тонкого і вдумливого інтерпретатора та автора редакцій нових творів Є. Станковича, М. Скорика, О. Костіна, О. Ківи, Я. Верещагіна. Викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського з 1974 р. Виховав більше 40 лауреатів та дипломантів багатьох міжнародних конкурсів, серед яких відомі піаністи сучасності: Ю. Кот, О. Гринюк, Л. Акопова, Е. Янченко, А. Бондаренко, М. Пухлянко, О. Шестак, В. Крускаль, К. Єлагіна, С. Касо, А. Баришевський та ін. Проводить майстер-класи у провідних музичних закладах України та за її межами. Член журі національних і міжнародних конкурсів ( зокрема Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті В. Горовиця, з 1992 р. постійний член журі конкурсу молодих піаністів В. Крайнєва, конкурсу пам’яті С. Ріхтера та фестивалю «Акорди Хортиці»). Нагороджений за особистий внесок у розвиток вітчизняної культури Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною відзнакою та подякою Міністерства культури і мистецтв України, Почесними відзнаками та грамотами Київського, Харківського, Ужгородського міських голів.

Лисенко Аріадна (Рада) Остапівна – (нар. у 1921 р.) з. а. України, професор, освіту отримала у Київській державній консерваторії в класі професора А. М. Луфера.
В 1945 р. як учасник конкурсу музикантів-виконавців отримала звання лауреата, першу премію і запрошення на роботу як піаністка до українського радіокомітету. 1947 -1950 рр. – асистентура-стажування в Москві (клас проф. Г. Нейгауза); одночасно працювала на Московському радіо у відділі української музики, Після повернення до Києва – артисткою Київської філармонії, викладала у Київській консерваторії та музичній десятирічці. Довгий час співпрацювала зі спілкою композиторів України, виконувала твори як молодих українських композиторів (М. Дремлюги, А. Коломійця), так і старших (В. Косенка, Л. Ревуцького, Б. Лятошинського, В. Барвінського, С. Людкевича, А. Штогаренка та ін.); консультувала музичні училища Чернігова, Дніпропетровська. У числі вихованців А. О. Лисенко Н. Деренівська (лауреат міжнародного конкурсу, 1962 р.), В. Царик (лауреат республіканського конкурсу ім. М. Лисенка, 1979 р.), Ю. Руцинський (лауреат конкурсу ансамблів, 1988 р.), О. Панкратова (дипломант республіканського конкурсу, 1972 р.), А. Халікова (лауреат міжнародного конкурсу ім. М. Лисенка, 1992 р., дипломант конкурсу ім. В. Горовиця), Ж. Аністратенко (кандидат наук), Т. Горбань (кандидат наук), І. Лисакова (кандидат наук), Б. Деменко (доктор наук).

Кот Юрій Миколайович (нар. у 1966 р.) – з. а. України, професор. У 1977- 1984 рр. навчався у КССМШ ім. М. В. Лисенка (клас Н. М. Найдич та Л. А. Вайнтрауба). Закінчив з відзнакою у Київську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського (1991 р.) та асистентуру-стажування (клас з. а. України, проф. В. О. Козлова , 1993 р.) Лауреат Національного конкурсу піаністів ім. М. Лисенка (м. Київ, 1988 р.), дипломант Всесоюзного конкурсу піаністів ім. С. Рахманінова (м. Москва, 1990 р.); лауреат Першого Міжнародного конкурсу піаністів ім. С. Прокоф’єва (м. Санкт-Петербург, 1992 р.). У складі фортепіанного дуету з І. Алексійчук – лауреат Першого Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики “Золота осінь” (м. Хмельницький, 1993р.); переможець 45-го Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів ARD (м. Мюнхен, 1996р.); лауреат VI Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів Murray Dranoff (м. Майамі, 1997р.). Багато гастролює як соліст в Україні, Росії, Казахстані, Естонії, Азербайджані, Югославії, Польщі, Словаччині, Японії, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії та США з концертними програмами з творів композиторів різних епох та музичних напрямків, а також у складі фортепіанного дуету з І. Алексійчук. Виступав з багатьма симфонічними оркестрами України, Росії, Японії, Німеччини та США. Постійно співпрацює з Українським радіо, здійснює численні записи на телебаченні та радіо України, Росії, Югославії, Німеччини та США. Член Українського Рахманіновського товариства та Української асоціації піаністів – лауреатів міжнародних конкурсів. З 1995 р. викладач кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. З того часу двічі на рік проводить майстер-класи виконавської майстерності в Сербії; 2000 – 2002 рр. проводив майстер-класи в Японії (мм. Токіо, Кіото, Мацуяма, Хіросіма). Підготував 20 випускників, серед яких лауреати міжнародних конкурсів – С. Коміренко, Н. Чепуренко, М. Прилипко, А. Улаєва, О. Місьо та ін. Нагороджений преміями: ім. Л. Ревуцького Міністерства культури та мистецтв України, Національної Спілки композиторів України та Національної Всеукраїнської музичної Спілки за концертну діяльність та виконання сучасної музики.

Ліфоренко Ольга Дмитрівна (нар. у 1946 р.) – професор. Закінчила КССМШ ім. М. В. Лисенка (клас А. М. Скоробогатової), Київську державну консерваторію (клас проф. О. О. Александрова та О. Г. Холодної) і асистентуру-стажування (клас проф.О.О.Александрова). Лауреат Всеукраїнського конкурсу піаністів (1968 р.). З 1969 р. викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського. Серед її випускників – відомі піаністи, лауреати кількох міжнародних конкурсів І. Солдатенко, К. Куликова та ін., більше 50-ти її вихованців працюють в Україні, Росії, США, Канаді, Великобританії, Кубі, Угорщині, Чехії, Македонії. Ліфоренко О. Д. входить до складу журі міжнародних конкурсів в Україні, Росії, Австрії, Італії, Фінляндії, постійно веде майстер-класи, виступає з доповідями в навчальних закладах України. О. Д. Ліфоренко веде активну виконавську діяльність як солістка та ансамблістка в Україні, а також у Росії, Литві, Німеччині, Польщі, Канаді, Білорусі, країнах Середньої Азії. Виступала з такими відомими музикантами, як Микола Кондратюк, Вадим Бродський, Михайло Хоміцер, Андрій Війтович, Філіп Хюнер та ін. Грала з провідними симфонічними оркестрами України під орудою видатних диригентів Дмитра Китаєнка, Володимира Кожухаря, Романа Кофмана. Має численні фондові записи на Українському радіо. Великою комплексною роботою О. Д. Ліфоренко стало виконання циклу В. Косенка «11 етюдів у формі старовинних танців» ор. 19, їх запис у фонд Українського радіо та підготовка до видання з редагуванням і вступною статтею у видавництві «Музична Україна» (1987 р). Як редактор-упорядник випустила у тому ж видавництві збірку фортепіанних творів Ф. Мендельсона. Має публікації, виступає на конференціях.

Алое Марія Валеріївна (нар. у 1974 р.) – доцент кафедри. Закінчила КССМШ ім. М. Лисенка (клас О. О. Шерстюка) та Санкт-Петербурзьку державну консерваторію ім. М. А. Римського-Корсакова (класи н.а. Росії, проф. Т. П. Кравченко, проф. Е. Х. Нуриджанян, лауреата міжнародних конкурсів В. В. Міщука). В 1998 р. закінчила асистентуру-стажування у Санкт-Петербурзькій державній консерваторії ім. М. А. Римского-Корсакова (клас н.а. Росії, проф. Т. П. Кравченко). Учасниця майстер-класів В. Віардо, Т. Дюссо, В. Крайнєва. Протягом навчання концертувала у Росії, Україні та за їх межами. Грала у Великому залі ім. Д. Шостаковича Санкт-Петербурзької філармонії ( із заслуженим колективом Росії ім. Є. Мравінського), Малому філармонічному залі ім. М. Глінки, в залі Імператорської Хорової Капели Санкт-Петербурга, в Малому залі консераторії ім. О. Глазунова тощо. Має творчі контакти з філармоніями Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Ужгорода, з музичними училищами та інститутами в Чернігові, Житомирі, Кривому Розі, Дніпропетровську, Ужгороді, Херсоні, Феодосії, Вінниці. Брала участь у міжнародних фестивалях у Барселоні, Києві, Чернігові, Ужгороді, де виступала як із сольними програмами, так і з оркестрами під орудою М. Дядюри, І. Палкіна, Н. Пономарчук, Н. Сукача, В. Реді, М. Лакировича, А. Затіна, В. Матюхіна. Грала у фортепіаних ансамблях з В. Козловим, В. Міщуком, М. Суком, М. Пухлянко, А. Баришевским. Співпрацює з фірмою Bechstein, представляє концертні програми і майстер-класи в Україні та за кордоном. З 2001 р. викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського. Серед учнів М. Алое лауреати і дипломанти міжнародних та національних конкурсів. Плідно працює в науковому напрямку. Має опубліковані наукові статі, виступає з доповідями на міжнародних, республіканських та вузівських конференціях.

Вознесенська Єлизавета Іллівна (нар. у 1933р.). – доцент кафедри. Закінчила з відзнакою Ленінградську державну консерваторію ім. М. Римського-Корсакова (клас проф. В. В. Нільсена, 1958 р.). Багато років працювала у Калінінградському музичному училищі, у Києві – старшим методистом методичного кабінету Міністерства культури УРСР (3 роки), 15 років в КССМШ, з 1969 р. – в Київській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського , з 1992 р. – доцент. 42 випускники працюють в Україні, Росії, Німеччині, США: С. Зав’ялова – з.а. України, Р. Сулим – доцент, кандидат мистецтвознавства, Я. Малоштан. Постійно розширює свій репертуар, щорічно виступає у НМАУ ім. П. І. Чайковського. Як науковець має 14 друкованих робіт, в т.ч. опубліковані : навчальний посібник «Виконавські інтерпретації двоголосних інвенцій Й.-С. Баха» (2006), три статті про професора В. В. Нільсена. Бере участь в педагогічних конференціях, у журі конкурсів «Мистецтво ХХІ сторіччя» (Ворзель) та «Класичний меридіан» (Київ). Постійно працює консультантом з педагогічної практики.

Гудько Анатолій Тимофійович (нар. у 1947 р.) – доцент кафедри спеціального фортепіано №2. Закінчив у 1972 р. Київську консерваторію ім. П. І. Чайковського (клас проф. О. О. Александрова та проф. Д. О. Башкірова), в 1976 р. асистентуру-стажування (клас проф. О. О. Александрова). В 1980 р. стажувався у Московському інституті керівних кадрів культури та паралельно в Московському музично-педагогічному інституті ім. Гнєсіних (у проф. О. О. Александрова, проф. Д. О. Башкірова). З 1974 р. працював в КССМШ ім. М. В. Лисенка, а з 1977 р. викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського, з 1992 р. – доцент; також викладав у Київському інституті музики ім. Р. М. Глієра. З 1999 – 2007 рр. працював у США в Лонгайлендському інституті музики. Підготував велику кількість випускників (більше 30) та аспірантів, серед них лауреати міжнародних конкурсів, деякі працюють у вищих навчальних закладах України та за кордоном. Регулярно проводить тематичні вечори фортепіанної музики, зокрема були виконані 10 сонат для фортепіано О. Скрябіна та 9 сонат для фортепіано С. Прокоф’єва. Паралельно з педагогічною діяльністю активно концертував. Лауреат міжнародних та національних конкурсів. Мав концертні виступи у залах України, Польщі, Грузії, Росії, США, Італії. Виступав також у якості ансамбліста та концертмейстера з професорами О.Гороховим, В.Червовим, К.Радченко. Має фондові записи на радіо та телебаченні. Був членом редакційної ради музично-педагогічної редакції «Музична Україна». Автор 11 музичних видань, а також декількох статей. Постійно надає методичну допомогу музичним училищам та ДМШ України (Київ, Полтава, Умань, Чернігів, Черкаси).

Дем’янчук Геннадій Геннадійович – доцент кафедри спеціального фортепіано №2 (нар. у 1963 р.). Артист Чернігівської обласної філармонії, викладач класу фортепіано Чернігівського музичного училища ім. Ревуцького. Музичну освіту здобув у Державній консерваторії ім. П. І. Чайковського (м. Москва, Росія) (клас н.а. Росії, проф. Є. В. Малініна) та аспірантуру (клас проф. М. С. Воскресенського (1988 р.)). Лауреат міжнародного конкурсу Music World (м. Фівіззанно, Італія, 2001 р., І премія). Гастролював у містах Німеччини (2005), Франції (2003). Брав участь в Міжнародному фестивалі мистецтв, Бєларусь, 2003.

Кутасевич Андрій Валентинович (нар. у 1973 р.) – доцент кафедри. Закінчив КССМШ ім. М. Лисенка, 1991 р. (клас доц. Д. Р. Юделевича), НМАУ ім . П. І. Чайковського 1996 р. (клас проф. В. М. Воробйова), асистентуру-стажування у 1999 р. (клас проф. В. М. Воробйова). Учасник майстер-класів у м. Цюріх, Швейцарія, 1993 р. (клас проф. Рудольфа Бухбіндера). З 1999 р викладач НМАУ ім . П. І. Чайковського. Лауреат Міжнародного конкурсу ім. В. А. Моцарта у м. Брюгге, Бельгія (1992 р.); призер і дипломант Міжнародного конкурсу ім. М. В. Лисенка в Києві (1997 р., 2002 р.). Виступає з сольними програмами та в супроводі симфонічного оркестру, а також у складі камерних ансамблів в Україні та за кордоном. Брав участь в українських та міжнародних музичних фестивалях. Здійснив чимало записів творів світової та української фортепіанної класики у фонд Українського радіо. Займається науково-дослідною роботою в музикознавчій галузі. Виступає на науково-практичних конференціях, має наукові публікації.

Ринденко Оксана Валеріївна (нар. у 1968 р.) – заступник декана, кандидат мистецтвознавства, доцент. Закінчила з відзнакою Київську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського за спеціальностями фортепіано (клас з.д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова) і музикознавство (клас з.д. мистецтв України, проф. Т. Ф. Гнатів), асистентуру-стажування (клас з.д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова). Лауреат конкурсу піаністів на батьківщині С. Прокоф’єва (І премія, 1993 р.). З 1993 р. викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського Відома як педагог, виконавець і музикознавець. Бере участь у роботі журі міжнародних конкурсів, творчих проектах, конференціях, присвячених сучасній музиці в Україні, Голландії, Фінляндії тощо. Багато її студентів – лауреати міжнародних конкурсів: Г. Кончаківська, Є. Нестеренко, Л. Ночовська, Д. Півненко, О. Герич, С. Гумінюк, С. Шарапова, Л. і М. Денисюк та ін. Сольні й ансамблеві програми у виконавській версії О. В. Ринденко користуються популярністю як в Україні, так і за кордоном (Бельгія, Голландія, Німеччина, Іспанія). Кандидат мистецтвознавства (дисертація «Авторські коментарі та ремарки як культурний феномен у фортепіанній творчості Олів’є Мессіана», 2010 р.), автор понад 15 наукових статей, присвячених творчості Олів’є Мессіана, проблемам інтерпретації фортепіанної музики.

Рябов Сергій Ігоревич (нар у. 1956 р.) – доцент кафедри. Закінчив у 1981 р. Київську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського (класи з. д. мистецтв Росії, проф. О. О. Александрова та з. д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова). З 1984 р. викладач-методист КССМШ ім. М. В. Лисенка, з 1998 р. очолює фортепіанний відділ школи. З 1996 р. викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського. Зі студентських років веде концертну діяльність. Виступав з сольними концертами у Малому залі Київської консерваторії, а також в різних містах України. Як соліст брав участь у концертах в КНДР. Неодноразово очолював журі міжнародного конкурсу «Кримська весна» в Ялті. Проводить майстер-класи в Житомирі, Дніпропетровську, Сімферополі, Луганську, Херсоні, Олександрії та багатьох інших містах України. Займається методичною роботою, постійно допомагає викладачам ДМШ міста Києва. Автор програм та співавтор методичних збірок для учнів ДМШ «Крок за кроком», 1 клас та дві збірки для читання нот з аркушу для 1 – 2 та 3 – 4 класів ДМШ видавництва «Музична Україна». Бере участь у конференціях, має опубліковані наукові статті. Студенти, учні та випускники класу С. Рябова ведуть активну концертну діяльність, постійно виступають з сольними концертам, з симфонічними оркестрами, на міжнародних конкурсах та фестивалях. Серед них є лауреати та призери престижних міжнародних конкурсів: Т. Примак, О. Марцинчик, В. Лавриненко, І. Рябов, О. Благуляк, М. Колотиленко, Р. Лопатинський, К. Павловська, Вей Цинцянь, Ма Сінсін.

Ткач Елеонора Сергіївна (нар. у 1938 р.) – кандидат педагогічних наук, доцент. Закінчила Київську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського (клас з.д. мистецтв Росії, проф. О. О. Александрова). Викладач НМАУ ім. П. І. Чайковського з 1960 р. Президент Міжнародного об’єднання «Мистецтво та освіта ХХІ століття», засновниця «Міжнародної школи музично-педагогічної та виконавської майстерності» та міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ століття». Відомий викладач, музикант-виконавець, спеціаліст у сфері музичної психології, педагогіки та методики навчання. Професор-консультант вищих і середніх навчальних закладів в Австрії, Греції, Польщі, Росії. Має понад 30 наукових робіт. Серед її учнів – лауреати міжнародних, національних та регіональних конкурсів. В різних країнах світу проводить семінари з філософії, психології, педагогіки, методики музичної освіти, з проблем інтерпретації музики різних стилів. Автор програм і один із організаторів музично-педагогічних форумів та фестивалів, які з успіхом відбулись у Польщі (1994, 1997, 2000, 2003, 2006, 2007 рр.), у Росії (1995 р.), Греції (1996, 2002 рр.), Франції (1997 р.), Італії (1998 р.), Швеції (2010 р.) та інших країнах. У 2002 р. була включена до книги «2000 видатних інтелектуалів ХХІ століття» за вклад у розвиток музичної освіти та мистецтва (видання міжнародного біографічного центру, Кембридж, Великобританія). Голова журі конкурсу Форуму «Музичне виконавство та педагогіка».

Федоров Борис Григорович (нар. у 1959 р.) – доцент кафедри. Закінчив з вiдзнакою Московську державну консерваторiю iм. П. I. Чайковського у 1983 р. та асистентуру-стажування (1987 р., клас проф. Г. Б. Аксельрода). Володiє широким репертуаром iз творiв композиторiв рiзних епох i стилiв (понад 10 сольних програм та 15 концертiв для фортепiано з оркестром). Регулярно виступає з сольними програмами у мiстах України (Полтава, Запорiжжя, Кривий Рiг). Виступав iз Мунiципальним симфонiчним оркестром м. Порто, Португалiя, з Академiчним симфонiчним оркестром Самарської фiлармонiї, Росiя. Лауреат та дипломант мiжнародних конкурсiв пiанiстiв у м. Порто, Португалiя (1993 р.), м. Cенiгалiя, Iталiя (1994 р.), Рим, Iталiя (1995 р.). Брав участь у фестивалях в Українi та Росiї. Має фондові записи творів Д. Скарлаттi, Й. Гайдна, К. Дебюссi, М. Равеля, А. Альбенiса, С. Рахманiнова, О. Мессiана, М. Лисенка, Ю. Щуровського, В. Сiльвестрова. Записав CD та радiопередачу з творiв Ю. Щуровського. Виступав у камерних ансамблях з з. а. України I. Кучером та В. Борисовим, лауреатами мiжнародних конкурсів С. Катернозою та Норберто Гомешем (Португалiя). Автор перекладення для фортепіано «Великого концертного вальсу» Ю. Щуровського. Має публікації у наукових збірках. Член журі Всеукраїнського музичного конкурсу «Свято музики», м. Луганськ, 2000 р., українського регіонального конкурсу у м. Кривий Рiг, постiйний член журі конкурсу «Срiбна нота» у м. Одеса. Учнi Б. Федорова здобували численні перемоги на мiжнародних конкурсах пiанiстiв, у тому числі на престижних конкурсах у Іспанії, Італії, Росiї, Українi, Грецiї, Чехiї, Грузiї, США. Нагороджений почесним дипломом консерваторiї Аполлона в Афiнах, Грецiя. Постiйно проводить майстер-класи та концерти учнiв класу у містах України (Київ, Чернiгiв, Чернiвцi, Львiв, Запорiжжя, Кременчук, Полтава). У 2005 р. нагороджений Подякою Кабiнету Мiнiстрiв України.

Андрієвська-Боденчук Тетяна Михайлівна (нар. у 1955 р.– з. а. України, старший викладач. Лауреат Національного конкурсу ім. М. В. Лисенка (ІІ премія, 1978 р.), міжнародного конкурсу ім. П. Лантьє (ІІІ премія, 1995 р.). Вчилась у Одеській державній консерваторії ім. А. Нежданової (клас. доц. О. Б. Маслак) та у асистентурі-стажуванні в Київській державній консерваторії (творчий керівник з.а. України, доц. М. П. Сук). Володіє широким репертуаром, активно популяризує твори сучасних українських композиторів. Постійно бере участь у міжнародних фестивалях «Київ-Музик-Фест», «Прем’єри сезону», «Форум музики молодих», «Літні музичні вечори». Має концертні виступи як сольні, так і в складі камерного ансамблю, з оркестром.

Васін Андрій Валерійович (нар. у 1980 р.) – викладач кафедри. Закінчив 1999 р. року з відзнакою Миколаївське Вище державне музичне училище (клас В. Хохлова). У 2003 р. закінчив НМАУ ім. П. І. Чайковського (клас доц. Б. О. Архімовича) та асистентуру-стажування (клас доц. Б. О. Архімовича). Лауреат та учасник національних та міжнародних конкурсів, в т. ч. юнацьких конкурсів піаністів у Дніпропетровську та Кіровограді (1997-1998 рр.), Міжнародного конкурсу піаністів у Андоррі (2002 р.), Міжнародного конкурсу пам’яті Володимира Горовиця у Києві (2005 р.) та Міжнародного конкурс ім. Клари Хаскіл у м. Веве, Швейцарія (2007 р.). З 2008 р. викладач Академії. Соліст Національного Будинку Органної та Камерної музики України у складі ансамблю камерної музики «Київ». Виступає у різних містах України соло та з оркестром. З 2008 р. постійний учасник Art Line trio, де його партнерами є Анна Нужа (віолончель) та Кирило Шарапов (скрипка). У складі тріо концертує у різних містах України, за її межами, а також здійснює фондові записи у Національній радіокомпанії України.

Дашак Євген Леонідович( нар. у 1981 р.). – викладач. У 2000 р. закінчив КССМШ ім. М. В. Лисенка за двома спеціальностями: фортепіано (клас з.д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова) та кларнет (клас доц. Ю. В. Василевича).З 2003 р. – концертмейсер кафедри дерев’яних духових інструментів, за сумісництвом викладає камерний ансамбль в КІМ ім. Р. М. Глієра.У 2005 р. закінчив з відзнакою НМАУ ім. П. І. Чайковського за фахом «фортепіано» (клас з.д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова), у 2008 р. – асистентуру-стажування (клас проф. Т. О. Рощиної), після закінчення – викладач. Серед його студентів є лауреати міжнародних конкурсів. Є. Дашак – лауреат та дипломант міжнародних конкурсів, був стипендіатом голови КМДА та Верховної Ради України. Учасник майстер-класів професорів В. Віардо, Б. Гетцке, Т. Дюссо, Н. Акопян та ін. Активно концертує як сольний піаніст та соліст камерного ансамблю в багатьох містах України та за її межам. Зокрема, у Сербії, Франції, Росії та Польщі.

Зайцева Олександра Богданівна (нар. у 1973 р.). – старший викладач кафедри. Закінчила Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського (клас проф. О. М. Снєгірьова) та асистентуру-стажування (клас проф. І. М. Рябова). Лауреат багатьох Міжнародних конкурсів, зокрема пам’яті Артура Рубінштейна (Польща), ім. Антоніна Дворжака (Чехія), Рим-1996 (Італія) та ін. З 2002 р. викладач Академії. У складі фортепіанного дуету з Дмитром Таванцем є лауреатом міжнародних конкурсів CMF (Франція, 2002), ім. Ф. Шуберта (Чехія, 2005), V Міжнародного конкурсу «Фортепіано у шість рук» в м. Марктобердорф (Німеччина), Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів в м. Каунас (Литва), IV Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів у м. Вальберг (Франція). Учасниця багатьох музичних фестивалів. У 2010 р. брала участь у концертному турі «Шопен 2010» з нагоди 200-річчя від дня народження Ф. Шопена на запрошення Польського Інституту та Інституту Адама Міцкевича. Записала CD з творів Ф. Шуберта для фортепіано в чотири руки у Берліні. Співпрацювала з видатними флейтистами Андрашем Адорьяном (Німеччина), П’єр-Івом Арто (Франція), Хенріком Світцером (Данія) на мастер-классах у Тренте-Мелле (Данія). Організатор та директор міжнародного фестивалю камерної музики Chamber music session (Київ).

Куликова Катерина Володимирівна (нар. у 1981 р.) – викладач кафедри. У 2006 р. закінчила НМАУ ім. П. І. Чайковського та асистентуру-стажування ( 2009 р., клас проф. О. Д. Ліфоренко). Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, в т. ч. Міжнародного конкурсу молодих виконавців ім. М. Балакірєва, м. Краснодар, Росія, VI Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті В. Горовиця та ін. Виступає з відомими українськими та зарубіжними оркестрами під орудою диригентів Хобарта Ерла, Олексія Гуляницького, Володимира Сіренка, Миколи Дядюри, Ігоря Палкіна та ін. Має записи у фондах Національного радіо та телебачення України.

Ляхович Артем Володимирович (нар. у 1982 р.) – викладач кафедри. Закінчив НМАУ ім. П. І. Чайковського (клас з.д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова) та асистентуру-стажування (клас з.д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова та проф. Т. О. Рощиної). Веде активну концертну діяльність в Україні і за кордоном. Неодноразово гастролював в Росії, США, Польщі, Чехії, Іспанії. Співпрацює з провідними диригентами (М. Дядюра, В. Сіренко, Р. Гуттер та ін.). Лауреат Премії Кабінету Міністрів України «За розбудову України» (2008 р.). Організатор і арт-директор фестивалю Vivere Memento, що проходить щорічно в Москві та Києві. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, в т. ч. І Міжнародного Конкурсу пам’яті В. Горовиця (Київ, 1995 р.), ІІІ Міжнародного Конкурсу Володимира Крайнєва (Харків,1996 р.), Х Міжнародного конкурсу ім. М. Юдиної (Санкт-Петербург, 2008 р., в дуеті з Аліною Романовою, ф-но), Міжнародного конкурсу ім. Д. Шостаковича (Москва, 2008 р., в дуеті з А. Романовою) та ін. Стипендіат фонду Президента України (1995-2003 рр.), фонду «Російське виконавське мистецтво» (Москва, 2008 р.). Має подяку від Фонду В. Співакова та Почесну грамоту Академії Мистецтв України. Автор близько 30 досліджень з музикознавства та літературознавства, опублікованих в Україні, Росії, Німеччині та Ізраїлі.

Пухлянко Марія Євгенівна (нар. у 1980 р.) – старший викладач кафедри. Закінчила з відзнакою НМАУ ім. П. І. Чайковського (клас з. а. України, проф. В. О. Козлова) та асистентуру-стажування (клас з. а. України, проф. В.О.Козлова). З 2007 р. викладач кафедри. Лауреат та призер багатьох міжнародних конкурсів, в т. ч. Міжнародного конкурсу Les Cles d’Or du Piano (м. Париж, Франція, I премія), Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (м. Київ, Україна, ІІІ премія), Міжнародного конкурсу Klavier zu 6 Handen (м. Марктобердорф, Німеччина, І премія). Лауреат Премії Кабінету Міністрів України «За розбудову України» (2003 р). Має великий досвід гри з провідними симфонічними оркестрами України, здійснила низку записів на українському радіо. Володіє широким, різноманітним репертуаром. Співзасновниця Ансамблю солістів «Соло Плюс», який здобув популярність в Україні завдяки інтенсивній концертній діяльності. Організатор багатьох мистецьких проектів, постійна учасниця міжнародних музичних фестивалів. Брала участь у численних концертних програмах, в т. ч. у філармонійних залах Одеси, Ужгорода, Житомира, Рівного, Чернігова, Полтави, посольств Німеччини, Японії та Росії, Великому залі НМАУ ім. П. І. Чайковського, Колонному залі ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України та ін. Учасниця багатьох творчих акцій України, з великим успіхом представляє українське фортепіанне мистецтво у США, Японії, Італії, Хорватії, Франції, Великій Британії, Австрії, Польщі, Фінляндії, Грузії, Голландії, Данії. Займається науковою роботою, має опубліковані наукові статті, виступає з доповідями на конференціях, проводить семінари у рамках СНТТ. Серед її студентів є переможці виконавських конкурсів.

Солдатенко Інна Трохимівна (нар. у 1977 р.) – старший викладач кафедри. Закінчила КССМШ ім. М. В. Лисенка в 1995 р., в 2000 р. – НМАУ ім. П. І. Чайковського, 2003 р. асистентуру-стажування (клас проф. О. Д. Ліфоренко). З 2002 року І. Т. Солдатенко викладач кафедри. Також отримала диплом магістра мистецтв в Білоруській державній академії музики під керівництвом проф. І. В. Оловникова. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, в т. ч. Міжнародного конкурсу ім. М. В. Лисенка (м. Київ, Україна), Міжнародного конкурсу «Мінськ 2000» (м. Мінськ, Білорусь), III Міжнародного конкурсу ім. В. Горовиця (м. Київ, Україна) та ін. Веде інтенсивну концертну діяльність. Має три CD з записами творів вітчизняної і зарубіжної класики. Володіє великим репертуаром, в який входять музика від віденського класицизму до сучасності.

Стародуб Ірина Валеріївна (нар. у 1977 р.) – старший викладач кафедри. Закінчила з відзнакою КССМШ ім. М.В. Лисенка (клас І. В. Барінової), а також повний курс та асистентуру-стажування в НМАУ ім. П. І. Чайковського (клас з. д. мистецтв України, проф. І. М. Рябова). З 2007 року викладач .Учасниця майстер-класів професорів Є. Г. Лібермана та В. В. Крайнєва; міжнародних фестивалів камерної музики; лауреат міжнародних та національних конкурсів. Володарка почесних нагород від Президента України та мера столиці. Володіє великим репертуаром різних стилів, активно популяризує твори сучасних українських композиторів, серед яких – В. В. Сильвестров, М. М. Скорик, Ю. Я. Іщенко. Гастролювала в містах України, Росії, Польщі, Чехії, Японії та США. Має фондові записи на Українському радіо, запис музики до українського кіно. Серед учнів є лауреати міжнародних конкурсів.

Степанюк Олена Євгенівна (нар. у 1975 р.) – старший викладач, секретар кафедри. Закінчила Хмельницьке музичне училище ім. М. Заремби (клас Є. В. Антонової), і НМАУ ім. П. І. Чайковського (1999 р.) та асистентуру-стажування (2002 р.) ( клас проф. В. М. Воробйова). Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів, стипендіат Президента України (1997-1999 рр.). З 2003 р. викладач кафедри. Веде активну концертну та наукову діяльність, має публікації у наукових збірках. Пошукувач кафедри теорії музики ЛНМАХ ім. М. В. Лисенка (наук. керівник проф. О. В. Козаренко). Спектр наукових інтересів фокусується в царині виконавського музикознавства та філософії музики. У період 2003-2010 рр. – концертмейстер на кафедрі сольного співу у класі н. а. України, проф. Л. І. Остапенко. Має фондові записи на Українському радіо та Хмельницькому обласному телебаченні. За сумісництвом з 1999 р. працює викладачем фортепіанного та камерного ансамблю на факультеті музичного мистецтва у Київській дитячій академії мистецтв. Нагороджена дипломами журі за професійну підготовку лауреатів міжнародних конкурсів.

Васін Андрій – VІ Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Володимира Горовиця – V премія, 2005.

Зайцева Олександра – в дуеті з Д. Таванцем: V Міжнародний конкурс фортепіанних дуетів в м. Каунасі (Литва) – І премія та спец. приз; Міжнародний конкурс фортепіанних дуетів у Чехії – ІІ премія, 2005; Міжнародний конкурс «Valberg International Piano Four Hands Competition» (м. Ніцца, Франція) – ІІ премія, 2009; Міжнародний конкурс фортепіанних дуетів ім.Е. Гріга (м. Осло, Норвегія) – ІІ премія, 2011; тріо з М. Пухлянко та Д.Таванцем: V Міжнародний конкурс піаністів «Klavier zu 6 Handen» (м. Марктобердорф, Німеччина) – І премія, 2006.

Кулікова Катерина – VІ Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Володимира Горовиця:– V премія, 2005; Міжнародний конкурс пам’яті Е. Гілельса – V премія, 2006; ІІІ Міжнародний музичний конкурс імені М. В. Лисенка – ІІ премія, 2007; Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Е. Гілельса – І премія та спеціальний приз, 2009; І Міжнародний конкурс піаністів ім. М. Балакірєва (м. Краснодар, Росія)– ІІ премія та спец. приз.

Романова Аліна – Ляхович Артем – Міжнародний конкурс піаністів пам’яті М. Юдіної в м. Санкт-Петербурзі, Росія) – І премія, 2008; Міжнародний конкурс камерних ансамблів та фортепіанних дуетів ім. Д. Д. Шостаковича (м. Москва, Росія) – ІІІ премія та спеціальний приз журі, 2008.

Пухлянко Марія – VІ Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Володимира Горовиця – ІІІ премія, 2005; тріо з О. Зайцевою та Д. Таванцем: V Міжнародний конкурс піаністів «Klavier zu 6 Handen» (м. Марктобердорф, Німеччина) – І премія, 2006.

Степанюк Олена – Міжнародний конкурс «XXІ century Art» – диплом, 2005.

Баришевський Антоній (кл. проф. В. О. Козлова) – Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Ісідора Баїча (м. Новий Сад Сербія) – І премія та 2 спец. призи; Міжнародний конкурс піаністів у м. Хайєн (Іспанія) – І премія та 2 спец. призи 2008; Міжнародний конкурс піаністів у м. Патерна (Іспанія) – ІІІ премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів ім. Б. Бузоні (м. Больцано, Італія) – ІІ премія, 2011.
Бакланова Антоніна (кл. доц. Е. С. Ткач)– Міжнародний конкурс «XXІ century Art» (Фінляндія) – Гран-Прі, 2005.

Благуляк Олена (кл. доц. С. І. Рябова) – Міжнародний конкурс піаністів в Румунії – спец. приз, 2007.

Бондаренко Олег (кл. проф. В. О. Козлова) – Міжнародний конкурс піаністів «Мінськ – 2006» – диплом та спец. приз.

Геді Анастасія (кл. проф. Т. О. Рощиної) – VIII Міжнародний фестиваль слов’янської фортепіанної музики в м. Мелітополі – І премія, 2007; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – ІІІ премія, 2007.

Геплюк Евген (кл. доц. Ю. М. Кота) – Міжнародний конкурс піаністів «Classik-Поділля» – диплом, 2005.

Герич Олексій (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів м. Лоніго, Італія – м. Відень, Австрія) – І премія, 2010.

Головко Маргарита (кл доц. Б. Г. Федорова) – Міжнародний конкурс піаністів в м. Марсале (Іспанія) – ІІІ премія, 2007; Міжнародний конкурс піаністів ім. Б. Сметани (Чехія) – І премія , 2012.

Грицюк Олеся (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – ІІ премія, 2005.

Гришанін Антон (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів в м. Відень (Австрія) – Гран-Прі, 2007.

Грищенко Антон (кл доц. М. В. Алое) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2004.

Гудим Ганна (кл. проф. О. Д. Ліфоренко) – Міжнародний конкурс піаністів у м. Лоніго (Італія) – І премія, 2009.

Гумінюк Станіслав (кл. доц. О. В. Ринденко) – конкурс на здобуття премії фірми «Bechstein» (м. Київ) – ІІ премія, 2010; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – ІІ премія, 2012.

Гумінюк Станіслав – Шарапова Світлана (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс «Valberg International Piano Four Hands Competition» (м. Ніцца, Франція) – ІІІ премія, 2011.

Дадикіна Дар’я (кл. проф. В. О. Козлова) – конкурс на здобуття премії фірми «Bechstein» (м. Київ) – ІІІ премія, 2010; Міжнародний конкурс піаністів у м. Бремен (Німеччина)– ІІІ премія, 2012.

Денисюк Лариса – Денисюк Мирослава – Шарапова Світлана (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс«Klavier zu 6 Handen» (м. Марктобердорф, Німеччина) – І премія, 2010; Міжнародний конкурс«Klavier zu 6 Handen» (м. Марктобердорф, Німеччина) – І премія, 2012.

Добіна Алевтина (кл. викл. А. В. Ляховича) – Міжнародний конкурс піаністів «Балтійські ігри», Каунас, Литва – І премія, 2011.

Євдокимова Світлана (кл. ст. викл. М. Є. Пухлянко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ювяскюле, Фінляндія) – ІІ премія, 2009.
Єлагіна Ксенія (кл. проф. В. О. Козлова) – Міжнародний конкурс піаністів у Хорватії – ІІІ премія та спец. приз, 200х.

Жданов Денис (кл. доц. Б. Г. Федорова) – Міжнародний конкурс піаністів «Рим – 2009» (Італія) – І премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів ім. Черні-Стефанської (м. Краків, Польща) – І премія, 2011; Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Ізідора Баїча (м. Новий Сад, Сербія) – ІІ премія, 2012.

Жукова Олена (кл. проф. В. О. Козлова) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – ІІІ премія, 2006.

Звегінцев Кирило (кл. проф. Б. О. Архімовича) – Міжнародний конкурс піаністів «Seiler» (м. Кіццінген, Німеччина) – VІ премія, 2005.

Іваненко Олена (кл. доц. Б. Г. Федорова) – Міжнародний конкурс піаністів ім. Б. Сметани (Чехія) – ІІІ премія, 2005.

Івченко Олена (кл. проф. І. М. Рябова, проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів «Classik-Поділля» – диплом, 2005, Міжнародний конкурс піаністів в м. Мадрід (Іспанія) – Гран-Прі, 2010.

Ільченко Вікторія (кл. проф. О. Д. Ліфоренко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Лоніго, Італія) – Гран-Прі, 2008; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – Гран-Прі, 2009; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ювяскюле, Фінляндія) – Гран-Прі, 2010.

Канке Артем (кл доц. М. В. Алое) – VII Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті В. Горовиця – ІV премія, 2007.

Касо Сюзанна (кл. проф. В. О. Козлова) – Міжнародний конкурс піаністів в Іспанії– диплом, 2006.

Качнов Павло (кл. проф. Б. О. Архімовича) – Міжнародний конкурс піаністів ім. А. Караманова – І премія, 2007; Міжнародний конкурс камерних ансамблів та фортепіанних дуетів ім. Д. Д. Шостаковича (м. Москва, Росія) – диплом, 2008.

Красовський Віктор (кл. проф. В. О. Козлова) – Міжнародний конкурс піаністів ім. А. Рубінштейна у м. Бидгощ (Польща) – диплом, 2009.

Крускаль Владислава (кл. проф. В. О. Козлова) – ІХ Міжнародний конкурс піаністів ім. О. Скрябіна у м. Париж (Франція) – ІІІ премія, 2009.

Куконін Олександр (кл. проф. О. Д. Ліфоренко) – Міжнародний конкурс піаністів в м. Відень (Австрія) – І премія, 2007; Міжнародний конкурс піаністів (м. Лоніго, Італія) – ІІ премія, 2009.

Кулабухов Максим (кл. проф. І. М. Рябова) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – Гран-Прі, 2004.

Лавриненко Володимир (кл. проф .Б. О. Архімовича) – Міжнародний конкурс піаністів ім. А. Караманова – I премія,2005.

Лемех Ірина (кл. доц. Е. С. Ткач) – Міжнародний конкурс «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів м. Лоніго, Італія – м. Відень, Австрія) – ІІІ премія, 2011.

Лиман Віталій (кл. проф. О. Д. Ліфоренко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (Чехія) – І премія, 2008; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Лоніго, Італія) – Гран-Прі, 2009; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – Гран-Прі, 2010.

Лопатинський Роман (кл. доц. С. І. Рябова) – Міжнародний конкурс піаністів в Італії – ІІ премія, 2011.

Ляо Сендзі (кл. проф. Б. О. Архімовича) – Міжнародний конкурс піаністів в Італії – І премія, 2006.

Мірошніченко Катерина (кл. проф. О. Д. Ліфоренко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2011.

Наконечний Олександр (кл. доц. Е. С. Ткач) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2007; – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – ІІ премія, 2009.

Новик Аліна (кл. проф. В. О. Козлова – доц. М. В. Алое) – Міжнародний конкурс піаністів В. Віардо (м. Луїзіана, США) – ІІІ премія, 2005.

Ночовська Лідія (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ювяскюле, Фінляндія) – І премія, 2009.

Ночовська Лідія – Півненко Дмитро (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2006; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ювяскюле, Фінляндія) – Гран-Прі, 2009.

Овчарова Тетяна (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – Гран-Прі, 2007.

Павловська Катерина (кл. доц. С. І. Рябова) – Міжнародний конкурс «Кримська весна» (м. Ялта) – І премія, 2009.

Півненко Дмитро (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ювяскюле, Фінляндія) – І премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів «Синій птах» (м. Сімферополь) – І премія, 2010.

Плотніков Кирило (кл. доц. Е. С. Ткач) – Міжнародний конкурс піаністів (м. Самара, Росія) – Гран-Прі, 2009; Міжнародний конкурс піаністів на Мадейрі (Португалія) – Гран-Прі, 2009; Міжнародний конкурс піаністів (м. Лоніго, Італія – м. Відень, Австрія) – Гран-Прі, 2011.

Плужко Єлизавета (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – Гран-Прі, 2009; Міжнародний конкурс піаністів м. Лоніго, Італія – м. Відень, Австрія) – Гран-Прі, 2009; Міжнародний конкурс піаністів ім. О. Скрябіна у м. Париж (Франція) – І премія, 2011.

Поляков Олександр (кл. проф. Т. О. Рощиної) – VII Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті В. Горовиця – ІІІ премія, 2007; Міжнародний конкурс піаністів ім. Ф. Ліста у м. Веймар (Німеччина) – ІІ премія та 2 спец. призи, 2009; Міжнародний конкурс піаністів ім. Ф. Ліста (м. Утрехт, Голландія) – ІІІ премія, 2011.

Рамазанов Руслан (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів «Classik-Поділля» – ІІ премія, 2005.

Рогач Ольга (кл. проф. О. Д. Ліфоренко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2005.

Рябов Ігор (кл. доц. С. І. Рябова) – Міжнародний конкурс піаністів «Citadeo de Fundao» (Португалія) – ІІІ премія, 2009.

Самойлов Олександр (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Всеукраїнський мистецький конкурс фонду «Відродження» – Гран-Прі, 2006; ІІ Міжнародний конкурс піаністів (м. Габала, Азербайджан) – ІV премія та спец. приз, 2011; (Білорусь, «Мінськ-2010») – ІІ премія, 2010.

Сасько Поліна (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів ім. Б. Сметани (Чехія) – І премія, 2012.

Стаматович Йован (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів ім. А. Затіна – диплом та спец. приз, 2006; Міжнародний конкурс піаністів «Classik-Поділля» – диплом, 2005.

Сухаренко Таліна (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – І премія, 2009.

Тамразова Шамала (кл. доц. О. В. Ринденко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – ІІІ премія, 2006.

Терещенко Людмила (кл. ст. викл. М. Є. Пухлянко) – Міжнародний конкурс піаністів у Бельгії – ІІІ премія та спец. приз , 2012; Міжнародний конкурс піаністів у м. Брест (Франція) – ІІІ премія та спец. приз, 2012.

Тітович Анастасія (кл. доц. Е. С. Ткач) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Відень, Австрія) – Гран-Прі, 2005.

Трофімчук Анна (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – ІІ премія, 2012.

Турта Варвара (кл. ст. викл. М. Є. Пухлянко) – Міжнародний конкурс піаністів «Синій птах» (м. Сімферополь) – І премія, 2010.

Тюппа Надія (кл. проф. О. Д. Ліфоренко) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – Гран-Прі, 2004; Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ювяскюле, Фінляндія) – Гран-Прі, 2005.

Улаєва Анна (кл. проф. Ю. М. Кота) – Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Ізідора Баїча (м. Новий Сад, Сербія) – фіналіст, 2005.

Фархад Хатіб (кл. ст. викл. О. Б. Зайцевої) – Міжнародний конкурс піаністів «XXІ century Art» (м. Ворзель – м. Київ) – диплом, 200х.

Шафран Тетяна (кл. проф. Б. О. Архімовича, викл. А. В. Васіна) – ІІІ Міжнародний конкурс піаністів ім. М. В. Лисенка – V премія, 2007; Міжнародний конкурс піаністів «Синій птах» (м. Сімферополь) – ІІ премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністі у м. Саратов (Росія) – ІІІ премія, 2011.

Шрамко Денис (кл. проф. Т. О. Рощиної) – Міжнародний конкурс піаністів ім. А. Караманова – І премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів «Синій птах» (м. Сімферополь) – І премія, 2009; Міжнародний конкурс піаністів ім. М. Балакірєва – ІІІ премія, 2011; Міжнародний конкурс піаністів ім. А. Шнітке (м. Гамбург, Німеччина) – ІІІ премія, 2012.

Юрченко Микола (кл. проф. Ю. М. Кота) – Міжнародний конкурс піаністів ім. А. Караманова – ІІІ премія, 2009.