Михайло Мимрик

Михайло Мимрик – проректор з виховної, творчої роботи та міжнародних зв’язків, доктор філософії, в.о. професора, заслужений артист України.

У 2000 році закінчив Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського. У 2000–2001 роках навчався у магістратурі Віденської академії музики. У 2003 році закінчив асистентуру-стажування НМАУ ім. П.І. Чайковського.

З 2001 року – викладач кафедри духових та ударних інструментів НМАУ ім. П.І. Чайковського та Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В. Лисенка. З 2002 року – артист квартету саксофоністів Національної філармонії України. З 2016 року – декан оркестрового факультету НМАУ ім. П.І. Чайковського. З 2018 – проректор з виховної, творчої роботи та міжнародних зв’язків НМАУ ім. П.І. Чайковського.

Михайло Мимрик є учасником Всесвітнього конгресу саксофоністів, багатьох міжнародних фестивалів, членом журі міжнародних і всеукраїнських конкурсів виконавців на духових інструментах. Проводить майстер-класи, семінари та відкриті уроки в музичних навчальних закладах України й зарубіжжя. Гастролює у Німеччині, Греції, Канаді, Польщі, Угорщині, Франції, Австрії, Бельгії, Словенії, Білорусі, Чехії, Італії та багатьох інших країнах світу. Є автором низки статей з питань саксофонного виконавства у фахових виданнях МОН України. Співавтор робочої програми «Спеціальний клас саксофона».