Умови

1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

1.1. До 100-річчя від дня заснування НМАУ ім. П.І. Чайковського Посольство Республіки Німеччини та Goethe-Institut в Україні встановили стипендію Ґете-iнституту у розмірі 2500 євро кращому студенту Академії. Усього встановлено п’ять стипендій по всій Україні.

1.2. Програма охоплює семінари з методики викладання, а також мовну підготовку в Німеччині. Семінари проходять у цікавих і мальовничих містах. До кожного семінару передбачена культурна програма. Надається багато можливостей для мовної практики, знайомства з німецькою культурою, а також для налагодження контактів та дружніх стосунків з учасниками з інших країн.

1.3. Стипендіату надається право перебування в одному з міст Німеччини упродовж чотирьох тижнів з метою удосконалення німецької мови.

1.4. Претендентом може стати кожен студент Академії, який цікавиться німецькою культурою і володіє елементарними знаннями з німецької мови.

1.5. Кандидатуру стипендіата визначає комісія, до складу якої входять представники Посольства Республіки Німеччини та Goethe-Institut в Україні

2. ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

2.1. Заявки приймаються до 15 березня 2014 року

2.2. До заявки додаються: творча біографія (резюме) в друкованому та електронному вигляді українською мовою завірена підписом та печаткою декана факультету

одна кольорова фотокартка розміром 3,5х4,5 см на глянцевому папері
контактний номер телефону

2.3. Заявка із всіма додатками подається за адресою:

м. Київ вул. Архітектора Городецького, 1-3/11,
к. 111 (3-й поверх)
Тел. 279-68-61

2.4. Документи, надіслані не в повному обсязі або із запізненням, не розглядаються.