Оркестр народних інструментів

Художній керівник і диригент – заслужений діяч мистецтв України, професор Анатолій ДУБИНА

Оркестр народних інструментів створений в 1930 році. За час існування колективу його керівниками були Марк Геліс, Юрій Тарпопольський, Микола Гозулов, Микола Білоконев, Анатолій Білошицький, нині оркестром керує заслужений діяч мистецтв України Анатолій Дубина.
До репертуару колективу входять твори вітчизняної і зарубіжної класики, сучасних композиторів, народної музики, оригінальні твори, переведені і аранжовані для оркестру народних інструментів.

Понад 40 аранжувань, оркестровок та обробок для оркестру народних інструментів зробив її теперішній творчий керівник і диригент Анатолій Степанович Дубина, серед яких чимало його власних творів.

Концертна діяльність даного колективу дуже насичена. Показові концерти в Національній опері України, Колонному залі імені Н.Лисенко Національної філармонії України, Українському домі, щорічні звітні концерти, концерти до свят 8 березня, Перемоги, Нового року та інші в Малому і Великому залах НМАУ ім. П.І. Чайковського, виступи по телебаченню і радіо засвідчують високопрофесійне виконання оркестру народних інструментів Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, яке збагатило палітру сучасного музичного життя України.

Також оркестр народних інструментів брав участь у міжнародному музичному фестивалі у Тегерані (Іран) у 2003, 2004, 2005рр., популяризуючи українську народну і класичну музику.