Студентський камерний оркестр

Художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор Ігор Андрієвський.

Камерний оркестр Академії добре знаний в Україні та за її межами як високопрофесійний молодіжний музичний колектив. Заснований у 1969 р. відомим українським скрипалем Олександром Кравчуком. У 1978 р. за виконання і записи кантат Й.С. Баха колектив одержав нагороду «Золотий диск»  у Парижі, у 1982 р. став лауреатом всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів.

Останні два десятиліття художнім керівником камерного оркестру є кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор Ігор Андрієвський. До складу оркестру входить близько 30 найкращих студентів кафедр скрипки та струнно-смичкових інструментів Академії. У репертуарі колективу – музика різних епох і стилів від Йоганна Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Арканджело Кореллі, Вольфганга Амадея Моцарта до Дмитра Шостаковича, Альфреда Шнітке, творів сучасних українських композиторів Мирослава Скорика, Євгена Станковича, Ігоря Щербакова, Олександра Козаренка та ін.

У 2006 році оркестр з успіхом гастролював у Китаї, у 2009 та 2010 роках – у Польщі, у 2013 році – у Державі Кувейт.

Студентський камерний оркестр є також постійним учасником щорічної Міжнародної Пасхальної асамблеї «Духовність єднає Україну».