Максим Тимошенко завітав на урочистості до рідної альма-матер
Нарешті школа оселилась у власному приміщенні на Печерських Липках.
Мрії збулися, зусилля були прикладені неймовірні. Директорка школи, заслужена діячка мистецтв України Світлана СУХОМЛИНОВА за підтримки Печерської районної адміністрації створили те, що можна назвати не інакше як чарівним дивом.Діяльність музичної школи охоплює п’ять філіалів, але власного приміщення школа не мала і плекала свої сподівання багато років.
На відкриття школи завітали вельми шановані та поважні гості:
Ректор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Максим ТИМОШЕНКО, Ректор Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра Олександр ЗЛОТНИК, Депутат Київради Зоя ЯРОШ, Директорка Київського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Ірина ЧУНІХІНА та інші почесні гості.
Презентувала школу Голова Печерської районної у місті Києві державній адміністрації Наталія КОНДРАШОВА та начальник відділу культури Печерської районної у місті Києві державної адміністрації Діана МАРИНИЧ.
Зустріч відбулась у камерній та сімейній атмосфері. Гості радо вітали школу, звучали слова побажань, сподівань, захвату та спогадів.
Наталія КОНДРАШОВА радо вітала та нагородила почесних гостей подяками від Печерської РДА з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Ректор НМАУ Максим ТИМОШЕНКО тепло привітав свою альма- матер, як колишній учень ДМШ №28!
А також лунала Музика. Викладачі школи приготували чудовий концерт.
Школа була започаткована в системі шкіл Музично-хорового товариства України у 1968 році, а у 1974 школі було надано статус Музичної і саме з цього урочистого моменту й починається ії сторія.
І сьогодні, на перехресті вулиці Пилипа Орлика та Виноградного провулку розмістилося на першому поверсі житлового будинку нове, відокремлене приміщення Дитячої музичної школи №28.
У школі викладається предмет «Сучасні комп’ютерні технології» на щойно відкритому композиторському відділі, а також планується відкриття відділу «Кіномистецтво». Учні самі писатимуть сценарії і електронну музику до відеоряду.