АНКЕТА АБІТУРІЄНТА ВСТУП 2024
Головна » Дипломатія » Працівникам

Працівникам

ERASMUS+

Академія є учасником програми Erasmus+. Це надає можливість працівникам Академії проводити майстер-класи в європейських закладах вищої освіти, отримувати новий досвід та розширювати коло колег.

Актуальну інформацію та останні новини про проекти Erasmus+ можна знайти на сторінці відділу міжнародних зв’язків в Instagram.

У разі виникнення питань щодо програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+, необхідності узгодження термінів навчання за програмою здобувачів, оформлення відрядження на викладацьку мобільність тощо, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків за адресою nmauerasmus@gmail.com

З правовими особливостями щодо реалізації програми Erasmus+ можна ознайомитися в «Положенні про порядок реалізації права на міжнародну академічну мобільність студентів Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського за програмою Еразмус+» та «Порядку реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського (під час дії правового режиму воєнного стану на території України)».

Учасник мобільності має бути штатним працівником Академії. Викладацька мобільність можлива в установах, з якими Академія має Erasmus+ угоду.

Учасники мобільності отримають грант ЄС як внесок у покриття витрат на проїзд та проживання.

Кожен учасник мобільності має надати звіт про участь.