Головна » Розклад » Бакалавр

Бакалавр

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова - Набокова
Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія української музики - ЧамахудПон.10.15/11.50ДистанційноФілософія - Андрущенко Т.І.
Пон.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - СакалоПон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35ФМЗКлавесин, ознайомчий курс (в) - ШабалтінаПон.16.00/17.35ДистанційноІсторія органного мистецтва (огран) - Булибенко
Пон.17.45/19.20Пон.18.00/19.35ДистанційноРелігієзнавство (в) - Крупина
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова - ЛисенкоВт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - СахароваВт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваСр.08.30/10.0563/ДистанційноПоліфонія - Жарков/Гоменюк
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова - ГорленкоСр.12.00/13.35ДистанційноІсторія української музики ХХ століття - Таранченко
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35ФМЗСтаровинні клавішні інструменти (в) - Шадріна
Ср.18.00/19.35ФМЗМузична психологія (в) - ТкачСр.17.45/19.20
Ср.19.00/22.00Ср.19.00/22.00
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - Неболюбова
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.5053А/63Гармонія (гр.А), (гр.Б) - Бондаренко/ІвкоПт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50ДистанційноІсторія фортепіанного мистецтва - Ринденко
Пт.16.00/17.35ДистанційноІсторія фортепіанного мистецтва - РинденкоПт.16.00/17.35ДистанційноІсторія органного мистецтва (в) - Булибенко
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноБЖД (в) - СніжкоСб.10.15/11.50ДистанційноНімецька мова - Лисенко
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Нд.12.00/16.00
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова (в) - ГорленкоПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової культури - СевериноваПон.10.15/11.50ДистанційноКультурологія - Бабушка
Пон.12.00/13.35ДистанційноОснови музичної інтерпретації - МоскаленкоПон.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (в) - Набокова
Пон.14.15/15.50Пон.12.00/13.35
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ДистанційноАналіз музичних творів - Коханик/ЖарковВт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноМузика ХХ століття - ДавидоваВт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.5045Методика викладання гри на фортепіано - ТкачВт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.0580Настройка та ремонт фортепіано (в) - ТуртаСр.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - Лисенко
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50ДистанційноТрадиційні музичні культури етносів України (в) - Волошина
Ср.12.00/13.35ДистанційноЕстетика - БровкоСр.12.00/13.35ДистанційноФранцузька мова (в) - Набокова
Ср.14.15/15.50ФМЗГенерал Бас (в) - ШадрінаСр.14.15/15.50
Ср.14.15/15.50ДистанційноСоціологія (в) - ФедоренкоСр.16.00/17.35
Ср.16.00/17.35ДистанційноМетодика гри на органі (в) - БулибенкоСр.17.45/19.20
Ср.19.00/22.00Ср.19.00/22.00123Біг-Бенд (в) - Саратський
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05ДистанційноМузична критика (в) - Д’ячкова
Чт.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музики - СоломоноваЧт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35ДистанційноПедагогіка - Козир
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.0578Основи диригування - СидорченкоПт.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.10.15/11.50ДистанційноФранцузька мова (в) - НабоковаПт.10.00/12.00123Біг-Бенд (в) - Саратський
Пт.10.00/12.00Пт.12.00/13.35ДистанційноМетодика викладання гри на фортепіано - Безбородько
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05ДистанційноОНДР (в) - Стронько
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноНотні видання (в) - СікорськаСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Нд.11.00/15.00123Сучасна ансамблева музика (в) - РунчакСб.16.00/17.35
Нд.16.00/17.35Сб.17.45/19.20
Нд.17.45/19.20Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноФілософія - Крупина
Пон.10.15/11.5080/79Сольфеджіо - Івко/СеменоваПон.10.15/11.50ДистанційноІсторія української музики - Волосатих
Пон.12.00/13.3580/79Гармонія - Івко/СеменоваПон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50125Сценічний рух (в) - ГончаровПон.14.15/15.5080/79Сольфеджіо - Івко/Семенова
Пон.17.45/19.20ДистанційноЛітургіка (в) - БолгарськийПон.16.00/17.35125Сценічний рух (в) - Гончаров
Пон.18.00/19.35Пон.18.00/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.45/21.15ДистанційноЛітургіка (в) - Болгарський
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваВт.10.15/11.50ДистанційноІталійська мова (гр.А), (гр.Б) - Денисенко/Чернишова
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50ДистанційноМайстерність актора - ЗеленінаВт.14.15/15.50ЗмішанаІсторія світової музики - Різаєва
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ДистанційноСучасна світова література (в) - Юрова
Ср.10.15/11.50ЗмішанаІсторія світової музики - РізаєваСр.10.15/11.50ДистанційноАналіз музичних творів - Войтенко/Івко
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - СологубСр.14.15/17.35
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/19.20Дистанційно/120Оперний клас (гр.А) - Зеленіна/Сенько
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ДистанційноІталійська мова (гр.А) - ЧернишоваЧт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ДистанційноІталійська мова (гр.Б) - ЧернишоваЧт.12.00/13.35125Танець (в) - Терлельца
Чт.14.15/15.50125Танець (гр.А) - ТерлельцаЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35125Танець (гр.Б) - ТерлельцаЧт.16.00/19.00
Чт.17.45/19.20Чт.18.00/19.35
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ДистанційноКомп’ютерні технології в музиці (в) - СтукПт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.15.00/15.459Вокальний ансамбль (гр.А) - Колесник
Пт.16.00/17.358Сценічна мова - Паламаренко А.Н.Пт.15.50/16.359Вокальний ансамбль (гр.Б) - Колесник
Пт.17.45/19.20Пт.16.40/17.259Вокальний ансамбль (гр.В) - Колесник
Пт.19.30/21.05Пт.17.30/18.159Вокальний ансамбль (гр.Г) - Колесник
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноГрим (гр.А) (в) - ПисаренкоСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноГрим (гр.Б) (в) - ПисаренкоСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноГрим (гр.В) (в) - ПисаренкоСб.12.00/13.359Сценічна мова (в) - Паламаренко А.Н.
Сб.14.15/15.50ДистанційноМайстерність актора - ЗеленінаСб.14.15/17.35
Сб.16.00/17.35ДистанційноІсторія української музики - Станкович-СпольськаСб.16.00/17.35Дистанційно/120Оперний клас (гр.Б) - Зеленіна/Сенько
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50ДистанційноІстоіря світової музики - Д’ячковаПон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/19.20120Оперний клас (гр.А) - Тітова/СенькоПон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20125Сценічний рух (в) - Гончаров
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноІсторія вокального виконавства - Антонюк В.Г.Вт.10.15/11.50ДистанційноАнглійська мова (в) - Лисенко
Вт.12.00/13.35ДистанційноМузика ХХ століття - ДавидоваВт.12.00/13.35ДистанційноОснови вокальної методики - Антонюк В.Г.
Вт.15.00/15.459Вокальний ансамбль (гр.А) - КолесникВт.14.15/15.50
Вт.15.50/16.359Вокальний ансамбль (гр.Б) - КолесникВт.16.00/17.35ДистанційноКультурологія - Бабушка
Вт.16.40/17.259Вокальний ансамбль (гр.В) - КолесникВт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - Лисенко
Ср.10.15/11.5080Основи диригування - ДейнегаСр.10.15/11.50ДистанційноТрадиційні музичні культури етносів України (в) - Волошина
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35ДистанційноФранцузька мова (в) - Набокова
Ср.14.15/15.5063Сольфеджіо (гр.А) - СеменоваСр.14.15/15.50ДистанційноОНДР (в) - Романко
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20ДистанційноІталійська мова (в) - Чернишова
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ДистанційноЕстетика - БровкоЧт.10.15/11.50ДистанційноОснови музичної інтепретації (в) - Артеменко
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ДистанційноІсторія стилів в мистецтві (в) - ШвецьЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/19.20125Танець (в) - ТерлецькаЧт.16.00/17.35
Чт.16.00/19.20120Оперний клас (гр.Б) - Тітова/СенькоЧт.18.00/19.20125Танець (в) - Терлецька
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова (в) - ГорленкоПт.08.30/10.05ДистанційноІсторія української культури - Сапіга
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35ДистанційноІталійська мова (в) - ЧернишоваПт.12.00/13.3574/53АСольфеджіо (гр.А), (гр.Б) - Семенова/Івко
Пт.14.15/15.5053АСольфеджіо (гр.Б) - ІвкоПт.14.15/15.50
Пт.16.50/17.35125Сценічний рух (в) - ГончаровПт.16.00/17.35
Пт.17.45/18.30Пт.17.45/19.20
Пт.18.40/19.25Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - ЛисенкоСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової культури - ПокулитаСб.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Сб.12.00/13.35ДистанційноІсторія матеріальної культури (в) - СапігаСб.12.00/13.35
Сб.14.15/17.35Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноФілософія - Крупина
Пон.10.15/11.50125Сценічний рух - ГончаровПон.10.15/11.50ДистанційноІсторія української музики - Волосатих
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням (в) - Воловенко
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.18.00/19.35Пон.18.00/19.35ДистанційноРелігієзнавство (в) - Крупина
Пон.19.30/21.05Пон.19.45/21.15ДистанційноЛітургіка (в) -Болгарський
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05ДистанційноІталійська мова - Денисенко
Вт.10.15/11.5063Сольфеджіо - ФілатоваВт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Вт.12.00/13.3563Гармонія - ФілатоваВт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50ЗмішанаІсторія світової музики - Різаєва
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська народна музична творчість (в) - Клименко
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ЗмішанаІсторія світової музики - РізаєваСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - СологубСр.12.00/13.3563Аналіз музичних творів - Жарков
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35127Майстерність актора (в) - НіколаєнкоСр.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20127Майстерність актора (в) - Ніколаєнко
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Чт.10.15/11.50ДистанційноМузична орнаментика - ШевчукЧт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ДистанційноІталійська мова (гр.А) - ДенисенкоЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ДистанційноІталійська мова (гр.Б) - ДенисенкоЧт.14.15/15.5063Сольфеджіо - Філатова
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваПт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.508Сценічна мова - Паламаренко А.Н.Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноГрим (гр.А) (в) - ПисаренкоСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноГрим (гр.Б) (в) - ПисаренкоСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноГрим (гр.В) (в) - ПисаренкоСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.509Сценічна мова - Паламаренко А.Н.
Сб.16.00/17.35ДистанційноІсторія української музики - Станкович-СпольськаСб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова (в) - ГорленкоПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музики - Д’ячковаПон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (в) - Набокова
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноІсторія вокального виконавства - Антонюк В.Г.Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35ДистанційноМузика ХХ століття - ДавидоваВт.12.00/13.35ДистанційноОснови вокальної методики - Антонюк В.Г.
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35ДистанційноКультурологія - Бабушка
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - Лисенко
Ср.10.15/11.5080Основи диригування - ДейнегаСр.10.15/11.50ДистанційноТрадиційні музичні культури етносів України (в) - Волошина
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35ДистанційноФранцузька мова (в) - Набокова
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50ДистанційноОНДР (в) - Романко
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Чт.10.15/11.50ДистанційноЕстетика - БровкоЧт.10.15/11.50ДистанційноОснови музичної інтерпретації - Артеменко
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35ДистанційноПедагогіка - Козир
Чт.14.15/15.50ДистанційноІсторія стилів в мистецтві - ШвецьЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05ДистанційноІсторія української культури - Сапіга
Пт.10.15/11.50ДистанційноФранцузька мова (в) - НабоковаПт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35ДистанційноІталійська мова (в) - ЧернишоваПт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - ЛисенкоСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової культури - ПокулитаСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноСольфеджіо - ОлендарьовСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50ДистанційноСольфеджіо - Олендарьов
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ДистанційноСольфеджіо (гр.А), (гр.Б) - Гоменюк/РоманкоПон.08.30/10.05ДистанційноІсторія української музики - Волосатих
Пон.10.15/11.50ДистанційноГармонія (гр.А) - ГоменюкПон.10.15/11.50ДистанційноСольфеджіо (гр.Б) - Романко
Пон.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова - ЛисенкоПон.12.00/13.35
Пон.14.00/16.0036/ В/З /123/33/78ХОРПон.14.00/16.0036/ В/З /123/33/78ХОР
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20ДистанційноЛітургіка (в) - БолгарськийПон.18.00/19.25
Пон.19.30/21.05Пон.19.45/21.15ДистанційноЛітургіка (в) - Болгарський
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ДистанційноГармонія (гр.Б) - РоманкоВт.08.30/10.0574Сольфеджіо (гр.А) - Гоменюк
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.5074Поліфонія (гр.А), (гр.Б) - Гоменюк/Вердіян
Вт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія світової музики - ЖарковаВт.12.00/13.35
Вт.14.00/16.0036/ С/З /123/78/79ХОРВт.14.00/16.0036/ С/З /123/78/79ХОР
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ДистанційноІсторія української музики - ГусарчукСр.08.30/10.05ДистанційноФілософія - Федоренко
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музики - Антонова
Ср.12.00/13.35ДистанційноХорознавство - РадикСр.12.00/13.35
Ср.14.00/16.0036 / М/З / С/З / В/З /78/79ХОРСр.14.00/16.0036 / М/З / С/З / В/З /78/79ХОР
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - ЮроваЧт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Чт.10.15/11.50ДистанційноМузична орнаментика (в) - ШевчукЧт.10.15/11.50ДистанційноАнглійська мова - Левченко
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.00/16.00В/З /123/80/79ХОРЧт.14.00/16.00В/З /123/80/79ХОР
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваПт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.18.00/19.45
Пт.19.30/21.05Пт.19.45/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50ДистанційноНімецька мова - Лисенко
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ДистанційноМетодика дитячого хорового навчання - ВеличкоПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50ДистанційноАнглійська мова (в) - ГорленкоПон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - ВолошинаПон.12.00/13.35
Пон.14.00/16.0036/ В/З /123/33/78ХОРПон.14.00/16.0036/ В/З /123/33/78ХОР
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноСольфеджіо (гр.Б) - РоманкоВт.10.15/11.50ДистанційноКультурологія - Бабушка
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.14.00/16.0036/ С/З /123/78/79ХОРВт.14.00/16.0036/ С/З /123/78/79ХОР
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ДистанційноСольфеджіо (гр.А) - ВердіянСр.08.30/10.05ДистанційноІсторія хорової літератури - Дерев’янченко
Ср.10.15/11.50ДистанційноМузика ХХ століття - ДавидоваСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.14.00/16.0036 / М/З / С/З / В/З /78/79ХОРСр.14.00/16.0036 / М/З / С/З / В/З /78/79ХОР
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ДистанційноАналіз музичних творів (гр.А), (гр.Б) - Гоменюк/ВердіянЧт.08.30/10.05ДистанційноІсторія української культури - Сапіга
Чт.10.15/11.50ДистанційноЕстетика - БровкоЧт.10.15/11.50ДистанційноОснови музичної інтерпретації (в) - Артеменко
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.00/16.00В/З /123/80/79ХОРЧт.14.00/16.00В/З /123/80/79ХОР
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ДистанційноІсторія хорової література - Шейко А.Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35ДистанційноІталійська мова (в) - ЧернишоваПт.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (в) - Чернець
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.18.15/19.45Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - ЛисенкоСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової культури - СбітнаяСб.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноФілософія - Крупина
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія опери - Черкашина/Затинайко
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням (в) - Воловенко
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20ДистанційноЛітургіка (в) - БолгарськийПон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.45/21.15
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія світової музики - ЖарковаВт.12.00/13.3564Аналіз музичних творів - Самохвалов
Вт.14.15/15.50ДистанційноІсторія опери - СакалоВт.14.15/15.50ДистанційноІнструментознавство - Мамонов
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська народна музична творчість (в) - Клименко
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20ЗмішанаОснови оперної режисури (в) - Шутько
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.5071Сольфеджіо - СамохваловСр.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музики - Антонова
Ср.12.00/13.3571Гармонія - СамохваловСр.12.00/13.35ДистанційноІсторія української музики ХХ століття - Таранченко
Ср.15.00/18.00123Симфонічний оркестрСр.15.00/18.00123Симфонічний оркестр
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - ЮроваЧт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Чт.10.15/11.50ДистанційноМузична орнаментика (в) - ШевчукЧт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.18.15/19.45ДистанційноАнглійська мова - Шекера ПетроЧт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова - Чернець
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноІсторія української музики ХХ століття - Станкович-СпольськаСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноБЖД (в) - СніжкоСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноТеорія драматургії (в) - ЗеленінаСб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00123Симфонічний оркестрСб.15.00/18.00123Симфонічний оркестр
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноІсторія української культури - Сапіга
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - ВолошинаПон.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (в) - Левченко
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ДистанційноКультурологія - Бабушка
Вт.12.00/13.35ДистанційноМузика ХХ століття - ДаавидоваВт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.5064Поліфонія - СамохваловВт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.3564Теоретичні проблеми музики ХХ століття - Самохвалов (до 18.05.22)Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - ЛисенкоСр.08.30/10.05ДистанційноОснови музичної інтепретації (в) - Артеменко
Ср.10.15/11.50ДистанційноЕстетика - БровкоСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.15.00/18.00123Симфонічний оркестрСр.15.00/18.00123Симфонічний оркестр
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50ДистанційноІсторія оркестрових стилів - Войтенко
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова (в) - ГорленкоПт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.08.30/10.05
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноІсторія світової культури - ПокулитаСб.08.30/10.05ДистанційноОНДР (в) - Стронько
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00123Симфонічний оркестрСб.15.00/18.00123Симфонічний оркестр
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноІсторія української музики - Волосатих
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія опери - Черкашина/Затинайко
Пон.12.00/12.45120Сценічна мова (в) - КадироваПон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50125Сценічний рух - ГончаровПон.14.30/15.15120Сценічна мова - Кадирова
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваВт.10.15/11.50ДистанційноІсторія світового театру - Веселовська
Вт.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - СакалоВт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50ДистанційноІсторія опери - СакалоВт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35ДистанційноМайстерність актора - ЗеленінаВт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ДистанційноСучасна світова література (в) - Юрова
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музики - Затинайко (асп.)
Ср.12.00/13.35ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - ЮроваСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/18.30Ср.17.45/19.205Теорія режисури - Шутько
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05ДистанційноФілософія - Федоренко
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50125Танець (в) - ТерлецькаЧт.13.00/14.30
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.18.15/19.45ДистанційноАнглійська мова - ШекераЧт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова - Чернець
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50120Теорія режисури - ГамкалоПт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35127Майстерність актора - Ніколаєнко
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноІсторія української музики ХХ століття - Станкович-СпольськаСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноБЖД (в) - СніжкоСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноТеорія драматургії - ЗеленінаСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноІсторія української культури - Сапіга
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - ВолошинаПон.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (в) - Левченко
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ДистанційноЕстетика - ФедоренкоВт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ДистанційноМузика ХХ століття - ДавидоваВт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35ДистанційноІсторія світового театру - ВеселовськаВт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50ДистанційноІсторія світового театру - Веселовська
Вт.16.00/17.355Теорія режисури - ДацьВт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05КабінетРежисура масових дійств та явищ - Романуцький
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.3564Сучасні арт-технології - Савчук О.Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.505Історія хореографічного мистецтва (в) - КасьяноваСр.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/20.155Теорія режисури - Шутько
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ДистанційноІсторія стилів в мистецтві (в) - ШвецьЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.355Історія світової режисури - ІльченкоЧт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.505Сценографія - Гавриш
Пт.12.00/13.355Сценографія - ГавришПт.12.00/13.35120Методика - Гамкало
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/19.20
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20127Майстерність актора - НіколаєнкоПт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноІсторія світової культури - ПокулитаСб.08.30/10.05ДистанційноОНДР (в) - Стронько
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Сб.12.00/13.35ДистанційноІсторія матеріальної культури, костюму, побуту - СапігаСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноІсторія світової музики - Шлябанська
Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової літератури (в) - ЮроваПон.10.15/11.50ДистанційноФілософія - Федоренко
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35ДистанційноПоліфонія (в) - Постовойтова
Пон.12.00/13.35Пон.14.15/15.50ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням (в) - Воловенко
Пон.16.00/17.35ФМЗКлавесин, ознайомчий курс (баян, акорд.) - ШабалтінаПон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.18.00/19.35ДистанційноРелігієзнавство (в) - Крупина
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.0563Сольфеджіо (гр.Б) - ФілатоваВт.08.30/10.05ФМЗІсторія оркестрового виконавства (баян) - Бондарчук
Вт.10.00/13.00В/ЗОркестрВт.10.00/13.00В/ЗОркестр
Вт.10.00/13.0036Оркестр баяністівВт.10.00/13.0036Оркестр баяністів
Вт.10.00/13.00123Оркестр акордеоністівВт.10.00/13.00123Оркестр акордеоністів
Вт.14.15/15.5053А/63Гармонія - Щербакова/ФілатоваВт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.3553АСольфеджіо (гр.А) - ЩербаковаВт.16.00/19.00
Вт.16.00/19.0036Капела бандуристівВт.16.00/19.0036Капела бандуристів
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ДистанційноІсторія оркестрового виконавства (нар.+бандура) - БондарчукСр.08.30/10.05ДистанційноСучасна світова література (в) - Юрова
Ср.10.15/11.50ДистанційноІсторія української музики - ГусарчукСр.10.15/11.50ДистанційноІсторія української музики ХХ століття - Таранченко
Ср.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - Артем’єваСр.12.00/13.35ДистанційноАналіз музичних творів (гр.А) - Сумарокова
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50ДистанційноСоціологія (в) - Федоренко
Ср.16.00/17.35ДистанційноІсторія акордеонно-баянного мистецтва (баян, акорд.) - ЧерказоваСр.16.00/17.35ДистанційноАнглійська мова (гр.А), (гр.Б) - Чернець/Лисенко
Ср.18.00/19.35Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваЧт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Чт.10.15/11.50ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням (гр.А) - СологубЧт.10.15/11.50ДистанційноАналіз музичних творів (гр.Б) - Філатова
Чт.12.00/13.35ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням (гр.Б) - СологубЧт.12.00/13.35ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Чт.14.15/15.50ДистанційноМузична орнаментика (в) - ШевчукЧт.14.15/15.50ДистанційноІнструментознавство - Гончаров
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.18.15/19.45Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.00/13.00В/ЗОркестрПт.10.00/13.00В/ЗОркестр
Пт.10.00/13.0036Оркестр баяністівПт.10.00/13.0036Оркестр баяністів
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/19.00123Капела бандуристівПт.16.00/19.00123Капела бандуристів
Пт.16.00/19.0036Оркестр акордеоністівПт.16.00/19.0036Оркестр акордеоністів
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова (гр.А), (гр.Б) - Шекера Петро/Шекера ПавлоСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноБЖД (в) - СніжкоСб.10.15/11.50ДистанційноНімецька мова - Лисенко
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35ДистанційноХорознавство (бандура) - Сіраш
Сб.14.15/15.50ДистанційноКомп’ютерні технології в музиці (в) - СтукСб.12.00/13.35
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музики - РедяПон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової культури - ПокулитаПон.12.00/13.35ДистанційноКультурологія - Бабушка
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.00/13.00В/ЗОркестрВт.10.00/13.00В/ЗОркестр
Вт.10.00/13.0036Оркестр баяністівВт.10.00/13.0036Оркестр баяністів
Вт.10.00/13.00123Оркестр акордеоністівВт.10.00/13.00123Оркестр акордеоністів
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/19.0036Капела бандуристівВт.16.00/19.0036Капела бандуристів
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ДистанційноОснови музичної інтепретації (в) - Артеменко
Ср.10.15/11.50ДистанційноЕстетика - БровкоСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ДистанційноМузика ХХ століття - ДавидоваСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20ДистанційноІстоіря української культури - Сапіга
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ДистанційноІсторія стилів в мистецтві (в) - ШвецьЧт.14.15/15.50ДистанційноПедагогіка - Козир
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.18.15/19.45Чт.18.15/19.45ДистанційноАнглійська мова (в) - Шекера Павло
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.00/13.00В/ЗОркестрПт.10.00/13.00В/ЗОркестр
Пт.10.00/13.0036Оркестр баяністівПт.10.00/13.0036Оркестр баяністів
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/19.00123Капела бандуристівПт.16.00/19.00123Капела бандуристів
Пт.16.00/19.0036Оркестр акордеоністівПт.16.00/19.0036Оркестр акордеоністів
Пт.19.30/21.05Пт.18.15/19.45
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ДистанційноНімецька мова (в) - ЛисенкоСб.08.30/10.05ДистанційноОНДР (в) - Стронько
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Сб.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (гр.А), (гр.Б) (в) - Шекера Петро/Шекера ПавлоСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50ФМЗКлавесин, ознайомчий курс (в) - Шабалтіна
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20ДистанційноЛітургіка (в) - БолгарськийПон.18.00/19.35ДистанційноРелігієзнавство (в) - Крупина
Пон.19.30/21.05Пон.19.45/21.20
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаПоліфонія - ТуковаВт.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова - Набокова
Вт.10.15/11.5064Гармонія - СамохваловВт.10.15/11.50
Вт.13.30/15.40Вт.12.00/13.35ДистанційноФілософія - Федоренко
Вт.14.15/15.50Вт.13.40/15.55ДистанційноІсторія світової музики - Неболюбова
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ДистанційноНародна музична творчість - ЄфремовСр.10.15/11.50
Ср.12.00/14.15ДистанційноІсторія світової музики - СакалоСр.12.00/15.00
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35ЛабораторіяКомп’ютерний аналіз музичних текстів (в) - Загайкевич
Ср.18.15/19.45Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ДистанційноОНДР - ЖарковЧт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Чт.10.15/11.50ДистанційноУкраїнський традиційний спів (в) - ЄфремовЧт.10.15/12.30ДистанційноІсторія української музики - Гусарчук
Чт.12.00/13.35ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - СахароваЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ДистанційноМузична орнаментика (в) - ШевчукЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ДистанційноКомп’ютерні технології в музиці (в) - СтукПт.08.30/10.05ДистанційноФранцузька мова - Набокова
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова - НабоковаПт.12.00/13.3563Гармонія - Бондаренко
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.5063Методика викладання музично-теоретичних дисциплін - Бондаренко
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35ДистанційноІсторія органного мистецтва (в) - Булибенко
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.5063Сольфеджіо - БондаренкоСб.10.15/11.50ДистанційноПоліфонія - Ігнатенко
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ДистанційноАналіз музичних творів - МоскаленкоПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50ДистанційноАналіз музичних творів - Коханик
Пон.12.00/13.35ДистанційноЕстетика - ФедоренкоПон.12.00/13.35ДистанційноРедагування музикознавчої літератури (в) - Редя
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.0570Медійний супровід (в) - ГадецькаВт.08.30/10.0570Медійний супровід (в) - Гадецька
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ЗмішанаМузично-теоретичні системи - Тукова
Вт.12.00/13.35ДистанційноЄвропейські музичні нотації (в) - ШевчукВт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50ДистанційноІсторія музичного модернізму (в) - КорчоваВт.14.15/15.50ДистанційноІсторія музичного модернізму (в) - Корчова
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35ДистанційноКультурологія - Бабушка
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музики - СоломоноваСр.10.15/11.50ДистанційноМузика ХХ століття (в) - Копиця
Ср.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - Соломонова/ЗінченкоСр.12.00/13.35ДистанційноМузична критика - Чекан/Олійник
Ср.14.15/15.50ДистанційноНовітні форми композиторської практики (в) - ЮрінаСр.14.15/15.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20ДистанційноІталійська мова (в) - Чернишова
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.09.30/12.00ДистанційноІсторія української музики ХХ століття - ТаранченкоЧт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ДистанційноІсторія стилів в мистецтві (в) - ШвецьЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.18.00/19.35Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.5074Основи диригування - СидорченкоПт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35ДистанційноІталійська мова (в) - ЧернишоваПт.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (в) - Чернець
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.18.00/19.35Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - СадовніковаСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05ДистанційноІсторія світової культури - Северинова
Пон.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової література (в) - ЮроваПон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ДистанційноОНДР - БабушкаПон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням (в) - Воловенко
Пон.16.00/17.35ФМЗКлавесин, ознайомчий курс (в) - ШабалтінаПон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20ДистанційноЛітургіка (в) - БолгарськийПон.18.00/19.35ДистанційноРелігієзнавство (в) - Крупина
Пон.19.30/21.05Пон.19.45/21.15ДистанційноЛітургіка (в) - Болгарський
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ДистанційноІсторія української літератури - ЮроваВт.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова - Набокова
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ДистанційноСоціологія культури - Покулита
Вт.12.00/13.3570Історія світової музичної культури - ГадецькаВт.12.00/13.35ДистанційноФілософія - Федоренко
Вт.14.15/15.5070Історія світової музичної культури - ГадецькаВт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ДистанційноСучасна світова література (в) - Юрова
Ср.10.15/11.50Ср.11.00/15.30
Ср.12.00/13.35ДистанційноНародна музична творчість - ЄфремовСр.15.30/17.00
Ср.13.45/15.20Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35127Майстерність актора (в) - НіколаєнкоСр.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20127Майстерність актора (в) - Ніколаєнко
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - СахароваЧт.12.00/13.3586Основи теорії музики - Сюта Б.
Чт.14.15/15.50ДистанційноОснови теорії музики - Сюта Б.Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35ДистанційноОснови теорії музики - Сюта Б.Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваПт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50ДистанційноІсторія світової музичної культури - Швець
Пт.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова - НабоковаПт.12.00/13.35ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової культури - ПокулитаСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова (в) - ГорленкоПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ДистанційноЕстетика - ФедоренкоПон.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова (в) - Левченко
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.18.00/19.35ДистанційноІсторія світової культури - СевериноваПон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ДистанційноОснови редагування та журналістики - Д’ячковаВт.08.30/10.05ДистанційноІсторія української музичної культури - Вишинський
Вт.10.15/11.50ДистанційноПрактики редагування та журналістики - Д’ячковаВт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35ДистанційноІсторія української культури - Покулита
Вт.14.15/15.50ДистанційноСучасна популярна культура: теорія і практика - БабушкаВт.14.15/15.50ДистанційноІсторія світового театру - Веселовська
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35ДистанційноІсторія української музичної культури ХХ-ХХІ століття - Вишинський
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ДистанційноІсторія стилів в мистецтві - МакароваСр.10.15/11.50ДистанційноМузична культурологія - Гадецька
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50ДистанційноСоціологія (в) - ФедоренкоСр.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ДистанційноМузична критика (в) - Д’ячковаЧт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музичної культури - ШвецьЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.10.15/11.50ДистанційноФранцузька мова (в) - НабоковаПт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05ДистанційноОНДР (в) - Стронько
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.3540Історія світової музики - Корчова
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.00ФМЗКлавесин, ознайомчий курс (в) - Шабалтіна
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20ДистанційноЛітургіка (в) - БолгарськийПон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.45/21.15
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05ДистанційноАнглійська мова - Набокова
Вт.10.15/11.50ДистанційноІнструментознавство - МамоновВт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35ДистанційноІсторія світової музики - Артем’єваВт.12.00/13.35ДистанційноФілософія - Федоренко
Вт.14.15/15.50ДистанційноНародна музична творчість - КлименкоВт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваСр.08.30/10.05ДистанційноМетодика викладання музично-теоретичних дисциплін - Тукова
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50ДистанційноІсторія української музики - Гнатюк
Ср.12.00/13.35ДистанційноПоліфонія - КотляревськаСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.00ДистанційноПоліфонія - Котляревська
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.18.15/19.45Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Чт.10.15/11.50ДистанційноУкраїнський традиційний спів (в) - ЄфремовЧт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - СахароваЧт.12.00/12.45
Чт.14.15/15.50ДистанційноМузична орнаментика (в) - ШевчукЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/09.15Пт.08.30/10.05ДистанційноФранцузська мова - Набокова
Пт.11.00/12.00Пт.10.15/11.50ДистанційноФізичне виховання (в) - Садовнікова
Пт.12.00/13.35ДистанційноАнглійська мова - НабоковаПт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.5083ГармоніяПт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50ДистанційноНімецька мова - Лисенко
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50ДистанційноОрган, ознайомчий курс (в) - БулибенкоПон.10.15/11.50ЛабораторіяКомп’ютерний синтез та обробка звуку - Загайкевич
Пон.12.00/13.35ДистанційноЕстетика - ФедоренкоПон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.00ДистанційноМузично-теоретичні системи - Котляревська
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.0570Медійний супровід (в) - ГадецькаВт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія світової музики - ЗінькевичВт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35ДистанційноКультурологія - Бабушка
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50ДистанційноОНДР (в) - Котляревська
Ср.12.00/13.35ДистанційноМузична критика (в) - ЧеканСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50ДистанційноНовітні форми композиторської практики (в) - ЮрінаСр.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35ДистанційноГармонія, оркестровка та імпровізація в джазі (в) - Тараненко
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.0533Аналіз музичних творівЧт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50ДистанційноІсторія оркестрових стилів - Войтенко
Чт.12.00/12.45ДистанційноІсторія української музики ХХ століття - ТаранченкоЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ДистанційноІсторія стилів в мистецтві (в) - ШвецьЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.18.00/19.35Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.0074Основи диригування - СидорченкоПт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.3583Аналіз музичних творів
Пт.14.15/15.00ЛабораторіяЕлектронний синтез звуку - СтецюкПт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.18.00/19.35Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИДистанційноДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ДистанційноНотні видання (в) - СікорськаСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ДистанційноІсторія української музики - ЧамахудПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50ДистанційноАнглійська мова - Лисенко
Пон.12.00/13.3563/74/53АСольфеджіо - Щербакова/Тукова/СумароковаПон.12.00/13.35ДистанційноІсторія української музики - Волосатих
Пон.14.15/15.5063/74/53АГармонія - Щербакова/Тукова/СумароковаПон.14.15/15.50
Пон.12.00/13.35Пон.16.00/17.35
Пон.14.15/15.50Пон.17.45/19.20
Пон.18.00/19.35ДистанційноІсторія виконавства (струнні) - СумароковаПон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ДистанційноУкраїнська мова за професійним спрямуванням - СахароваВт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ДистанційноАналіз музичних творів - Коханик/Жарков
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестрВт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Вт.19.00/21.0036Камерний оркестрВт.19.00/21.0036Камерний оркестр
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ДистанційноФізичне виховання (в) - ЮмашеваСр.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ЗмішанаІсторія світової музики - РізаєваСр.12.00/13.35ДистанційноУкраїнознавство (в) - Гусарчук
Ср.14.15/15.50ДистанційноІсторія виконавства (скрипка) - ТурінаСр.14.15/15.50Дистанційно