I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Орган (ознайомчий курс) (в) - Булибенко | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с (в) - Юрова |
Пон. | 08.30/10.05 | 125 | Сценічний рух (в) - Гончаров | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Старовинні клавішні інструменти (в) - Шадріна |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Лукавенко | Пон. | 12.00/13.35 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія західної музики - Сакало | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Клавесин (ознайомчий курс) (в) - Шабалтіна | Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія органного мистецтва (спец. орган) - Булибенко |
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія органного мистецтва (орган) - Булибенко | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко |
Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія китайської музики (в) - Лі Цін | Пон. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Сахарова | Вт. | 08.30/10.05 | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Філософія - Федоренко |
Вт. | 12.00/13.35 | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія української музики - Таранченко | ||
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Український традиційний спів (в) - Єфремов | Вт. | 14.15/15.50 | ||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Літургіка (в) - Богларський | ||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Поліфонія - Жарков/Гоменюк | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева |
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (гр.А) - Набокова | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Генерал Бас (в) (орган) - Шадріна | Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Англійська мова (гр.Б) - Набокова |
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 18.00/19.35 | Ср. | 17.45/19.20 | ||||
Ср. | 19.00/20.30 | Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Селезньова (асп.) | Чт. | 08.30/10.05 | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Соломонова | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової літератури (в) - Юрова | Чт. | 12.00/13.35 | 120 | Сценічна мова (гр.А) (в) - Кадирова |
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | 120 | Сценічна мова (гр.Б) (в) - Кадирова | ||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Релігієзнавство (в) - Крупина | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Комп’ютерні технології в музиці (в) - Луньов | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга |
Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Гармонія - Бондаренко/Івко | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга |
Пт. | 10.00/11.30 | Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Теорія драматургії (в) - Зеленіна | Пт. | 12.00/13.35 | ||
Пт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія фортепіанного мистецтва - Ринденко | Пт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія фортепіанного мистецтва - Ринденко |
Пт. | 17.45/19.20 | 127 | Майстерність актора (в) - Ніколаєнко | Пт. | 17.45/19.20 | 127 | Майстерність актора (в) - Ніколаєнко |
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Українознавство (в) - Гусарчук | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Німецька мова - Лисенко | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Візантійська музика, теорія і практика (в) - Ігнатенко | ||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Нд. | 12.00/16.00 | ||
Сб. | 17.45/19.20 | Нд. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Нд. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Аналіз музичних творів - Коханик/Жарков | Пон. | 08.30/10.05 | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Сучасна світова література (в) - Юрова | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Методика гри на органі ((ф-но в)) - Булибенко | Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | ОНДР - Стронько |
Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світовох культури - Сбітная | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Основи музичної інтпретації - Москаленко | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Політологія (в) - Лукавенко | Пон. | 17.45/19.20 | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Англійська мова (в) - Червінко | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української культури - Сапіга |
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Антонова | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія театру (в) - Веселовська |
Вт. | 12.00/13.35 | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Педагогіка - Юник | ||
Вт. | 14.15/15.50 | Вт. | 14.15/15.50 | ||||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка | ||
Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Мистецтво бароко в сучасній музичній культурі (в) - Гадецька | Вт. | 17.45/19.20 | ||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Музика ХХ століття - Давидова | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Теорія творчості (в) - Северинова |
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Німецька мова (в) - Червінко | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Німецька мова (в) - Червінко |
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Французька мова (в) - Набокова | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Французька мова (в) - Набокова |
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Естетика - Бровко | Ср. | 12.00/13.35 | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Генерал Бас (в) - Шадріна | Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Театральна музична критика (в) - Веселовська |
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський | Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський |
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Музична критика (в) - Д’ячкова | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи диригування - Сидорченко | Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (в) - Набокова |
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія стилів в мистецтві (в) - Северинова | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський | Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський |
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Нотні видання (в) - Сікорська | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Медійний супровід (в) - Гадецька |
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Методика гри на ф-но - Безбородько | ||
Пт. | 16.00/17.35 | Змішана | Настройка та ремонт фортепіано (в) - Турта | Пт. | 14.15/15.50 | Змішана | Методика викладання клавесину (в) - Шадріна |
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Традиційні культури етносів України (в) - Пономаренко | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Методика гри на ф-но - Ткач | Сб. | 10.15/11.50 | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | Сб. | 16.00/17.35 | ||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | ||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо - Івко/Олендарьов | Пон. | 08.30/10.05 | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Гармонія - Івко/Олендарьов | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | 125/Змішана | Сценічний рух - Гончаров | Пон. | 12.00/13.35 | ||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | 125/Змішана | Сценічний рух (в) - Гончаров | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Пон. | 16.00/17.35 | 120 | Оперний клас (гр.А) - Сенько/Шевельова |
Пон. | 18.00/19.35 | Пон. | 17.40/19.20 | 120 | Оперний клас (гр.Б) - Сенько/Шевельова | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.45/21.15 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо - Івко/Олендарьов | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Італійська мова (гр.А) - Чернишова | ||
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія театру (в) - Весесловська | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Італійська мова (гр.Б) - Чернишова |
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Український традиційний спів (в) - Єфремов | Вт. | 14.15/15.50 | ||
Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Літургіка (в) - Болгарський | Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Літургіка (в) - Болгарський |
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | ||||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Лукавенко | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Редя |
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія західної музики - Різаєва | Ср. | 14.15/17.35 | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Цивільний захист (в) - Горбенко | Ср. | 16.00/19.20 | 127 | Майстерність актора (в) - Ніколаєнко |
Ср. | 17.45/19.20 | 127 | Майстерність актора - Ніколаєнко | Ср. | 17.45/19.20 | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Філософія - Федоренко |
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | ||||
Чт. | 14.15/15.50 | 125 | Танець - Терлецька | Чт. | 14.15/15.50 | ||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | 120 | Оперний клас (гр.А) - Сенько/Шевельова | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.40/19.20 | 120 | Оперний клас (гр.Б) - Сенько/Шевельова | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/11.50 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга |
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 12.00/13.35 | 8 | Сценічна мова (гр.Б) - Паламаренко | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 14.15/15.50 | Змішана | Аналіз музичних творів - Івко/Войтенко | ||
Пт. | 14.15/15.50 | 127 | Майстерність актора - Ніколаєнко | Пт. | 15.00/15.45 | 9 | Вокальний ансамбль (гр.А) - Колесник |
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 15.50/16.35 | 9 | Вокальний ансамбль (гр.Б) - Колесник | ||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 16.40/17.25 | 9 | Вокальний ансамбль (гр.В) - Колесник | ||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 17.30/18.15 | 9 | Вокальний ансамбль (гр.Г) - Колесник | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Волосатих | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Грим (в) - Писаренко | Сб. | 10.15/11.50 | ||
Сб. | 12.00/13.35 | 8 | Сценічна мова (гр.А) - Паламаренко | Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Візантійська музика, теорія і практика (в) -Ігнатенко |
Сб. | 14.15/15.50 | 8 | Сценічна мова (гр.Б) - Паламаренко | Сб. | 14.15/17.35 | ||
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Сб. | 16.00/17.35 | 8 | Сценічна мова (гр.А) (в) - Паламаренко |
Сб. | 18.00/19.35 | Змішана | Історія української музики - Станкович-Спольська | Сб. | 17.45/19.20 | ||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.45/21.20 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | ||||
Пон. | 10.15/11.50 | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Педагогіка - Юник | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 15.00/15.45 | 9 | Вокальний ансамбль (гр.А) - Колесник | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 15.50/16.35 | 9 | Вокальний ансамбль (гр.Б) - Колесник | Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 05.02.24 - Сапіга |
Пон. | 16.40/17.25 | 9 | Вокальний ансамбль (гр.В) - Колесник | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 05.02.24 - Сапіга |
Пон. | 17.45/19.20 | 125/Змішана | Сценічний рух (в) - Гончаров | Пон. | 19.00/20.30 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Музика ХХ століття - Давидова | Вт. | 08.30/10.05 | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Сольфеджіо - Івко/Олендарьов | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Основи вокальної методики - Антонюк В. |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія вокального виконавства - Антонюк В. | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія театру (в) - Веселовська |
Вт. | 15.00/15.45 | Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Сольфеджіо - Івко/Олендарьов | ||
Вт. | 15.50/16.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 16.40/17.25 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Основи диригування - Дейнега | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Теорія творчості (в) - Северинова |
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Італійська мова (в) - Чернишова | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка |
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Французька мова (в) - Набокова | Ср. | 12.00/13.35 | ||
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (в) - Червінко | Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Театральна музична критика (в) - Веселовська |
Ср. | 16.00/19.20 | 120 | Оперний клас (гр.А) - Сенько/Шевельова | Ср. | 16.00/17.35 | ||
Ср. | 17.45/19.20 | 120 | Оперний клас (гр.Б) - Сенько/Шевельова | Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька |
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Музична критика (в) - Д’ячкова | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Естетика - Бровко | Чт. | 10.15/11.50 | ||
Чт. | 12.00/13.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька | Чт. | 12.00/13.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька |
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | Змішана | ОНДР - Романко | ||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія західної музики - Різаєва | Чт. | 16.00/17.35 | ||
Чт. | 18.00/19.20 | Чт. | 18.00/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Медійний супровід (в) - Гадецька | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | ||||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | ||||
Пт. | 14.15/15.50 | 123 | Оперний клас - Сенько/Шевельова | Пт. | 14.15/15.50 | ||
Пт. | 16.00/17.35 | 123 | Оперний клас - Сенько/Шевельова | Пт. | 16.00/17.35 | ||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 18.40/19.25 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | ||||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія світової культури - Сбітная | Сб. | 10.15/11.50 | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/17.35 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/19.20 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | ||||
Пон. | 10.15/11.50 | 125/Змішана | Сценічний рух - Гончаров | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | 120 | Сценічна мова (гр.А) - Кадирова | Пон. | 12.00/13.35 | ||
Пон. | 14.15/15.50 | 120 | Сценічна мова (гр.Б) - Кадирова | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 18.00/19.35 | Пон. | 18.00/19.35 | ||||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.45/21.15 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | ||||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Сольфеджіо - Філатова | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Аналіз музичних творів - Жарков |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Гармонія - Філатова | Вт. | 12.00/13.35 | ||
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Український традиційний спів (в) - Єфремов | Вт. | 14.15/15.50 | ||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо - Філатова | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Лукавенко | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Редя |
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Італійська мова (гр.А) - Чернишова | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія західної музики - Різаєва | Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Італійська мова (гр.А) - Чернишова |
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | 127 | Ср. | 17.40/19.20 | 78 | Основи оперної режисури (в) - Шутько | |
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Філософія - Федоренко |
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової літератури (в) - Юрова | Чт. | 12.00/13.35 | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга | Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга |
Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга |
Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Комп’ютерні технології в музиці (в) - Луньов | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | ||||
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Теорія драматургії (в) - Зеленіна | Пт. | 12.00/13.35 | ||
Пт. | 14.15/15.50 | 127 | Майстернійсть актора - Ніколаєнко | Пт. | 14.15/15.50 | 8 | Сценічна мова (гр.А) - Паламаренко |
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | 8 | Сценічна мова (гр.Б) - Паламаренко | ||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | 127 | Майстерність актора (в) - Ніколаєнко | ||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Грим (в) - Писаренко | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Волосатих |
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Сб. | 16.00/17.35 | ||
Сб. | 17.45/19.20 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | Сб. | 17.45/19.20 | ||
Сб. | 18.00/19.35 | Змішана | Історія української музики - Станкович-Спольська | Сб. | 19.45/21.20 | ||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Англійська мова (в) - Лисенко | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Англійська мова (в) - Лисенко |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Сучасна світова література (в) - Юрова | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Педагогіка - Юник |
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | ||||
Пон. | 16.00/17.35 | 125 | Сценічний рух (в) - Гончаров | Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 05.02.24 - Сапіга |
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 05.02.24 - Сапіга | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.00/20.30 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Музика ХХ століття - Давидова | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо - Філатова |
Вт. | 10.15/11.50 | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Основи вокальної методики - Антонюк В. | ||
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія вокального виконавства - Антонюк В. | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія театру (в) - Веселовська |
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Сольфеджіо - Філатова | Вт. | 14.15/15.50 | ||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка | ||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Основи диригування - Дейнега | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Італійська мова (в) - Чернишова | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Італійська мова (в) - Чернишова |
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи музичної інтерпретації - Артеменко | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Ср. | 14.15/15.50 | ||||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Музична критика (в) - Д’ячкова | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Естетика - Бровко | Чт. | 10.15/11.50 | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | ||||
Чт. | 14.15/15.50 | 125 | Танець (в) - Терлецька | Чт. | 14.15/15.50 | Змішана | ОНДР - Романко |
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія західної музики - Різаєва | Чт. | 16.00/17.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька |
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.35/21.05 | Змішана | Українська народна музична творчість (в) - Клименко | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія стилів в мистецтві - Северинова | Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Медійний супровід (в) - Гадецька |
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | ||||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | ||||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | ||||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія світової культури - Сбітная | Сб. | 10.15/11.50 | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | 125 | Сценічний рух (в) - Гончаров | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Філософія - Федоренко |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Крупина | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Старовинні клавішні інструменти (в) - Шадріна |
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.00/16.00 | 36/ В/З /123/33/78 | ХОР | Пон. | 14.00/16.00 | 36/ В/З /123/33/78 | ХОР |
Пон. | 16.00/17.35 | Пон. | 16.00/17.35 | 120 | Сценічна мова (в) - Кадирова | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.45/21.15 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | ||||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Жаркова | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Поліфонія - Чижик/Гоменюк |
Вт. | 12.00/13.35 | Вт. | 12.00/13.35 | ||||
Вт. | 14.00/16.00 | 36/ С/З /123/78/79 | ХОР | Вт. | 14.00/16.00 | 36/ С/З /123/78/79 | ХОР |
Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Літургіка (в) - Болгарський | Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Літургіка (в) - Болгарський |
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія української музики - Гусарчук | Ср. | 10.15/11.50 | Дистанційно | Історія західної музики - Наумова |
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Хорознавство, методика роботи з хором - Радик | Ср. | 12.00/13.35 | ||
Ср. | 14.00/16.00 | 36 / М/З / С/З / В/З /78/79 | ХОР | Ср. | 14.00/16.00 | 36 / М/З / С/З / В/З /78/79 | ХОР |
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | 127 | Майстерність актора (в) - Ніколаєнко | ||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | 78 | Основи оперної режисури (в) - Шутько | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо - Романко/Гоменюк | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Волосатих |
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Гармонія - Романко/Гоменюк | Чт. | 10.15/11.50 | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | ||||
Чт. | 14.00/16.00 | В/З /123/80/79 | ХОР | Чт. | 14.00/16.00 | В/З /123/80/79 | ХОР |
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга |
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Анлійська мова (гр.А) - Левченко | ||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | Змішана | Анлійська мова (гр.Б) - Левченко | ||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 18.00/19.45 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.45/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Українознавство (в) - Гусарчук | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева | Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева |
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | Змішана | Сольфеджіо - Бондаренко/Романко | ||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія світової культури - Сбітная | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Педагогіка - Юник |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Сучасна світова література (в) - Юрова | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | ОНДР - Стронько |
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.00/16.00 | 36/ В/З /123/33/78 | ХОР | Пон. | 14.00/16.00 | 36/ В/З /123/33/78 | ХОР |
Пон. | 16.00/17.35 | Пон. | 16.00/17.35 | ||||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Методика дитячого хорового навч. та вихов. - Величко-Соломенник З. | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія хорового мистецтва - Дерев’янченко |
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Музика ХХ століття - Давидова | Вт. | 10.15/11.50 | Дистанційно | Історія театру (в) - Веселовська |
Вт. | 12.00/13.35 | Вт. | 12.00/13.35 | ||||
Вт. | 14.00/16.00 | 36/ С/З /123/78/79 | ХОР | Вт. | 14.00/16.00 | 36/ С/З /123/78/79 | ХОР |
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Мистецтво бароко в сучасній культурі (в) - Гадецька | Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Правовий статус (в) - Грудницька |
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо - Романко/Чижик | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Аналіз музичних творів - Гоменюк/Чижик | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка |
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи музичної інтерпретації (в) - Артеменко | ||
Ср. | 14.00/16.00 | 36 / М/З / С/З / В/З /78/79 | ХОР | Ср. | 14.00/16.00 | 36 / М/З / С/З / В/З /78/79 | ХОР |
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | ||||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української культури - Сапіга | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Антонова | Чт. | 10.15/11.50 | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Естетика - Бровко | Чт. | 12.00/13.35 | ||
Чт. | 14.00/16.00 | В/З /123/80/79 | ХОР | Чт. | 14.00/16.00 | В/З /123/80/79 | ХОР |
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.35/21.05 | Змішана | Українська народна музична творчість (в) - Клименко | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Дистанційно | Історія стилів в мистецтві (в) - Северинова | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія хорової літератури - Шейко А. | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Медійний супровід (в) - Гадецька |
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | ||||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 18.15/19.45 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Європейські музичні нотації (в) - Шевчук | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Традиційні культури етносів Україні (в) - Пономаренко | |
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Філософія - Федоренко | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Крупина | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія диригентського мистецтва - Самофалов | Пон. | 12.00/13.35 | ||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | ||||
Пон. | 16.00/17.35 | Пон. | 16.00/17.35 | 120 | Сценічна мова (в) - Кадирова | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | ||||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.45/21.15 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | ||||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Жаркова | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія опери - Губаренко |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія опери - Сакало | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Аналіз музичних творів - Самохвалов |
Вт. | 14.15/15.50 | Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Інструментознавство - Мамонов | ||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Сольфеджіо - Сюта Б. | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Наумова |
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Гармонія - Сюта Б. | Ср. | 12.00/13.35 | ||
Ср. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр | Ср. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр |
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | 78 | Основи оперної режисури (в) - Шутько | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Гусарчук | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Волосатих |
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової літератури (в) - Юрова | Чт. | 12.00/13.35 | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Комп’ютерні технології в музиці (в) - Луньов | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | ||||
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Теорія драматургії (в) - Зеленіна | Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Анлійська мова - Левченко |
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | Сб. | 08.30/10.05 | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Візантійська музика, теорія і практика (в) - Ігнатенко | ||
Сб. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр | Сб. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр |
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Сб. | 16.00/17.35 | ||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.45/21.30 | Сб. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія світової культури - Сбітная | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Педагогіка - Юник |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Сучасна світова література (в) - Юрова | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | ОНДР - Стронько |
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія оркестрових стилів - Войтенко | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Пон. | 16.00/17.35 | ||||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Музика ХХ століття - Давидова | Вт. | 08.30/10.05 | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Поліфонія - Самохвалов | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія театру (в) - Веселовська |
Вт. | 12.00/13.35 | Вт. | 12.00/13.35 | ||||
Вт. | 14.15/15.50 | Вт. | 14.15/15.50 | ||||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Мистецтво бароко в сучасній музичній культурі (в) - Гадецька | ||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Новітні форми композ. практики (в) - Юріна | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Німецька мова (в) - Червінко | ||
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи музичної інтерпретації (в) - Артеменко | ||
Ср. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр | Ср. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр |
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | ||||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія українької культури - Сапіга | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Антонова | Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка |
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Естетика - Бровко | Чт. | 12.00/13.35 | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія стилів в мистецтві (в) - Северинова | Чт. | 16.00/17.35 | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Пт. | 08.30/10.05 | ||||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Медійний супровід (в) - Гадецька | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | ||||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Традиційні культури ентонів України (в) - Пономаренко | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр | Сб. | 15.00/18.00 | 123 | Симфонічний оркестр |
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія західної музики - Гнатюк | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Крупина | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/12.45 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.30/15.15 | ||||
Пон. | 16.00/17.35 | 125/Змішана | Сценічний рух - Гончаров | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 18.00/19.35 | 5 | Теорія режисури музичного театру - Шутько | Пон. | 17.45/19.20 | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Вт. | 08.30/10.05 | ||
Вт. | 10.15/11.00 | 120 | Сценічна мова (в) - Кадирова | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія опери - Губаренко |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія опери - Сакало | Вт. | 12.00/12.45 | 120 | Сценічна мова (в) - Кадирова |
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія західної музики - Сакало | Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія світового театру - Веселовська |
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Правовий статус - Грудницька | Вт. | 17.45/19.20 | ||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Філософія - Федоренко | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія української музики - Гусарчук | Ср. | 10.15/11.50 | ||
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | ||||
Ср. | 14.15/15.50 | Ср. | 14.15/15.50 | 127 | Майстерність актора - Ніколаєнко | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | 78 | Основи оперної режисури (в) - Шутько | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Волосатих | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | ||||
Чт. | 14.15/15.50 | 125 | Танець (в) - Терлецька | Чт. | 13.00/14.30 | ||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | ||||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Комп’ютерні технології в музиці (в) - Луньов | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Теорія драматургії - Зеленіна | Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Анлійська мова - Левченко |
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | 120 | Режисура музичного театру - Гамкало | ||
Пт. | 16.00/17.35 | 127 | Майстерність актора - Ніколаєнко | Пт. | 16.00/17.35 | ||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | ||||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова - Набокова | Сб. | 12.00/13.35 | ||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Сб. | 16.00/17.35 | ||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Педагогіка - Юник | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | ОНДР - Стронько | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | ||||
Пон. | 16.00/17.35 | Пон. | 16.00/17.35 | ||||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української культури - Сапіга | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія театру (в) - Веселовська | ||
Вт. | 12.00/13.35 | Вт. | 12.00/13.35 | ||||
Вт. | 14.15/15.50 | Вт. | 14.15/15.50 | ||||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія світового театру - Веселовська | ||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Режисура масових дійств - Савчук О. | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Сучасні арт технології - Савчук О. | ||
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | 9 | Хореографія (в) - Касьянова | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Театральна музична критика (в) - Веселовська | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | ||||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | 78 | Теорія режисури музичного театру - Шутько | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Музична критика - Д’ячкова | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | ||||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | 125 | Танець (в) - Терлецька | ||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Медійний супровід (в) - Скорик | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | 5 | Сценографія - Гавриш | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | 120 | Методика викладання фах. дисциплін - Гамкало М. | ||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/19.20 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Традиційні культури етносів України (в) - Пономаренко | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Орган (ознайомчий курс) (в) - Булибенко | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с (в) - Юрова |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія виконавства на спец. інст. (бандура) - Дружга | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Сучасна світова література (в) - Юрова |
Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія західної музики - Редя |
Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Клавесин (ознайомчий курс) (баян, акорд.) - Шабалтіна | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.20/9.50 | Змішана | Історія оркестрового виконавства (баян, акорд.) - Бондарчук | ||
Вт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр | Вт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр |
Вт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів | Вт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів |
Вт. | 10.00/13.00 | 123 | Оркестр акордеоністів | Вт. | 10.00/13.00 | 123 | Оркестр акордеоністів |
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Український традиційний спів (бандура) (в) - Єфремов | Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія української музики - Таранченко |
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/19.00 | ||||
Вт. | 16.00/19.00 | 36 | Капела бандуристів | Вт. | 16.00/19.00 | 36 | Капела бандуристів |
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія акорд.- баян. мистецтва - Черказова | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Сольфеджіо - Щербакова/Філатова | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева |
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Гармонія - Щербакова/Філатова | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (баян, акордеон) - Набокова |
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія західної музики - Артем’єва | Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Філософія - Федоренко |
Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Цивільний захист (в) - Горбенко | Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Аналіз музичних творів - Сумарокова/Тітова (асп.) |
Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | Ср. | 17.45/19.20 | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Гусарчук | Чт. | 08.30/10.05 | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Лукавенко | Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Англійська мова (народні) - Червінко |
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової літератури (в) - Юрова | Чт. | 12.00/13.35 | ||
Чт. | 14.15/15.50 | 64/Змішана | Історія виконавства на спец. інст. (народні) - Білоус | Чт. | 14.15/15.50 | Змішана | Англійська мова (бандура) - Червінко |
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Інструментознавство (баян, акордеон) - Гончаров | Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Інструментознавство - Гончаров |
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Релігієзнавство (в) - Крупина | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Комп’ютерні технології в музиці (в) - Луньов | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр | Пт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр |
Пт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів | Пт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів |
Пт. | 13.00/16.00 | 36 | Оркестр акордеоністів | Пт. | 13.00/16.00 | 36 | Оркестр акордеоністів |
Пт. | 16.00/19.00 | 123 | Капела бандуристів | Пт. | 16.00/19.00 | 123 | Капела бандуристів |
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Українознавство (в) - Гусарчук |
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева | Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Хорознавство - Сіраш |
Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (баян, акордеон) - Набокова | Сб. | 12.00/13.35 | ||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | Змішана | Поліфонія (баян, акордеон) (в) - Ігнатенко | ||
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Сб. | 16.00/17.35 | ||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Музика ХХ століття - Давидова | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | ОНДР - Стронько |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Деоба (асп.) | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової культури - Северинова | Пон. | 12.00/13.35 | ||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | ||||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Політологія (в) - Лукавенко | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | ||||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | ||||
Вт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр | Вт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр |
Вт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів | Вт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів |
Вт. | 10.00/13.00 | 123 | Оркестр акордеоністів | Вт. | 10.00/13.00 | 123 | Оркестр акордеоністів |
Вт. | 14.15/15.50 | Вт. | 14.15/15.50 | ||||
Вт. | 16.00/19.00 | 36 | Капела бандуристів | Вт. | 16.00/19.00 | 36 | Капела бандуристів |
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Естетика - Чорний | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Педагогіка - Юник |
Ср. | 10.15/11.50 | Ср. | 10.15/11.50 | ||||
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (в) - Червінко | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи музичної інтепретації (в) - Артеменко |
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Генерал Бас (в) - Шадріна | Ср. | 14.15/15.50 | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | ||||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (в) - Набокова | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія стилів в мистецтві (в) - Северинова | Чт. | 16.00/17.35 | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 18.15/19.45 | ||||
Чт. | 19.35/21.05 | Змішана | Українська народна музична творчість (в) - Клименко | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Пт. | 08.30/10.05 | ||||
Пт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр | Пт. | 10.00/13.00 | В/З | Оркестр |
Пт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів | Пт. | 10.00/13.00 | 36 | Оркестр баяністів |
Пт. | 13.00/16.00 | 36 | Оркестр акордеоністів | Пт. | 13.00/16.00 | 36 | Оркестр акордеоністів |
Пт. | 16.00/19.00 | 123 | Капела бандуристів | Пт. | 16.00/19.00 | 123 | Капела бандуристів |
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 18.15/19.45 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Традиційні культури етносів України (в) - Пономаренко | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | 125 | Сценічний рух (в) - Гончаров | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Орган (ознайомчий курс) (в) - Булибенко |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія України - Крупина | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія світової культури - Северинова |
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія та теорія світової культури - Кривошея | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.45/21.15 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Вт. | 08.30/10.05 | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Англійська мова - Набокова | ||
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | ОНДР - Бабушка | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Соціологія культури - Покулита |
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія світової музичної культури - Гадецька | Вт. | 14.15/15.50 | ||
Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія світової музичної культури - Гадецька | Вт. | 16.00/17.35 | ||
Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Правовий статус (в) - Грудницька | Вт. | 17.45/19.20 | ||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Теорія творчості (в) - Северинова | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Ср. | 10.15/13.35 | ||||
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Народна музична творчість - Єфремов | Ср. | 15.30/17.00 | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Театральна музична критика (в) - Веселовська | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Основи археології (в) - Крупина | Ср. | 16.00/17.35 | ||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | ||||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Філософія - Федоренко | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | ||||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія світової музичної культури - Тишко | ||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | ||||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Комп’ютерні технології в музиці (в) - Луньов | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української літератури - Юрова | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | ||||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Теорія драматургії (в) - Зеленіна | ||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Основи теорії музики - Сюта Б. | Сб. | 08.30/10.05 | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Основи теорії музики - Сюта Б. | Сб. | 10.15/11.50 | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова - Набокова | Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи теорії музики - Сюта Б. |
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Естетика - Чорний | Пон. | 08.30/10.05 | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Сучасна світова література (в) - Юрова | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Педагогіка - Юник |
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія світової культури - Северинова | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Політологія (в) - Лукавенко | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | ||||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української культури | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Основи редагування та журналістики - Д’ячкова | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія української музичної культури - Вишинський |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Практика з редагування та журналістики - Д’ячкова | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія української музичної культури - Вишинський |
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Сучасна популярна культура - Бабушка | Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Український традиційний спів (в) - Єфремов |
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Мистецтво бароко в сучасній музичній культурі (в) - Гадецька | Вт. | 17.45/19.20 | ||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Теорія творчості (в) - Северинова | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Ср. | 10.15/11.50 | ||||
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової музичної культури - Вишинський | Ср. | 12.00/13.35 | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Генерал Бас (в) - Шадріна | Ср. | 14.15/15.50 | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | ||||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Прикладна культурологія | ||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | ||||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга | Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга |
Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга |
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія стилів в мистецтві - Северинова | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Медійний супровід - Гадецька | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Музична культура - Гадецька | ||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | ||||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | ||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | ||||
Пон. | 10.15/11.50 | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія української музики - Гнатюк | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Клавесин (ознайомчий курс) (в) - Шабалтіна | Пон. | 14.15/15.15 | ||
Пон. | 16.00/17.35 | 120 | Сценічна мова (в) - Кадирова | Пон. | 16.00/17.35 | 120 | Сценічна мова (в) - Кадирова |
Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія китайської музики (в) - Лі Цін | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко |
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.45/21.15 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с - Юрова | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія західної музики - Д’ячкова |
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Інструментознавство - Мамонов | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Англійська мова - Набокова |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Вт. | 12.00/13.35 | ||
Вт. | 14.15/15.50 | Змішана | Орган (ознайомчий курс) (в) - Булибенко | Вт. | 14.15/15.50 | ||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Змішана | Мистецтво бароко в сучасній музичній культурі (в) - Гадецька | Вт. | 17.45/19.20 | ||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія України - Крупина | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Філософія - Федоренко |
Ср. | 10.15/11.00 | Змішана | Поліфонія - Щириця | Ср. | 10.15/11.50 | ||
Ср. | 12.00/12.45 | Змішана | Історія західної музики - Артем’єва | Ср. | 12.00/12.45 | Змішана | Поліфонія - Щириця |
Ср. | 14.15/15.00 | Ср. | 14.15/15.00 | ||||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | 78 | Основи оперної режисури (в) - Шутько | ||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | ||||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Гармонія - Ковалінас | Чт. | 10.15/11.50 | ||
Чт. | 12.00/13.45 | Змішана | Історія світової літератури (в) - Юрова | Чт. | 12.00/12.45 | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Українська народна музична творчість - Клименко | Чт. | 16.00/17.35 | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Релігієзнавство (в) - Крупина | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Комп’ютерні технології в музиці (в) - Луньов | Чт. | 19.30/21.05 | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/09.15 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга |
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) з 02.02.24 - Сапіга | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Медійний супровід (в) - Гадецька | ||
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Змішана | Настройка та ремонт фортепіано (в) - Турта | Пт. | 16.00/17.35 | ||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | 127 | Майстерність актора (в) - Ніколаєнко | ||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | ||||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Візантійська музика (в) - Ігнатенко | Сб. | 12.00/13.35 | 63 | Методика - Бондаренко |
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Сб. | 16.00/17.35 | ||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Естетика - Чорний | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | ОНДР - Стронько |
Пон. | 10.15/11.50 | Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Композиція, синтез та обробка звуку - Луньов | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | ||||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.00 | Змішана | Історія оркестрових стилів - Войтенко | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Пон. | 16.00/17.35 | ||||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | ||||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української культури - Сапіга | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія театру (в) - Веселовська | ||
Вт. | 12.00/13.35 | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Педагогіка - Юник | ||
Вт. | 14.15/15.50 | Вт. | 14.15/15.50 | ||||
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка | ||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Новітні форми композиторської практики (в) - Юріна | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Гармонія, оркестровка та імпровізація в джазі (в) - Тараненко |
Ср. | 10.15/11.50 | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Гармонія, оркестровка та імпровізація в джазі (в) - Тараненко | ||
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія західної музики - Наумова | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Музично-теоретичні системи - Тукова |
Ср. | 14.15/15.50 | Ср. | 14.15/15.50 | ||||
Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Основи диригування - Сидорченко | Ср. | 16.00/17.35 | ||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | ||||
Ср. | 19.30/21.05 | Ср. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | ||||
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Аналіз музичних творів - Ковалінас | Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Музика ХХ століття - Копиця |
Чт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія української музики - Таранченко | Чт. | 13.40/14.30 | Змішана | Аналіз музичних творів - Ковалінас |
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) 01.02.24 - Сапіга | Чт. | 16.00/17.35 | ||
Чт. | 18.00/19.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) 01.02.24 - Сапіга | Чт. | 17.45/19.20 | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія стилів в мистецтві (в) - Северинова | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.15/11.50 | ||||
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Нотні видання (в) - Сікорська | Пт. | 12.00/13.35 | ||
Пт. | 14.15/15.00 | Пт. | 14.15/15.50 | ||||
Пт. | 16.00/17.35 | Змішана | Настройка та ремонт фортепіано (в) - Турта | Пт. | 16.00/17.35 | ||
Пт. | 18.00/19.35 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | Дистанційно | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Європейські музичні нотатки (в) - Шевчук | Сб. | 08.30/10.05 | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Електронний синтез звуку - Бекіров | Сб. | 10.15/11.50 | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 16.00/17.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Сб. | 17.45/19.20 | ||||
Сб. | 19.30/21.05 | Сб. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо (скрипка, струнні) - Сумарокова/Тукова/Щербакова | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с (в) - Юрова |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Гармонія (скрипка, струнні) - Сумарокова/Тукова/Щербакова | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | Філософія - Федоренко | ||
Пон. | 14.15/15.50 | 120 | Сценічна мова (в) - Кадирова | Пон. | 14.15/15.50 | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (контрабас) - Шевчук |
Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко |
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Аналіз музичних творів (струнні, скрипка) - Сумарокова/Коханик/Жарков | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Англійська мова (скрипка) - Лисенко |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Інструментознавство - Мамонов | Вт. | 12.00/13.35 | Дистанційно | Англійська мова (струнні) - Лисенко |
Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Вт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр | Вт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр |
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія України - Крупина | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Українська мова за п/с - Сахарова | Ср. | 10.15/11.50 | Дистанційно | Фізичне виховання (в) - Юмашева |
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | ||||
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева | Ср. | 14.15/15.50 | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія західної музики - Різаєва | Ср. | 16.00/17.35 | 127 | Майстерність актора (в) - Ніколаєнко |
Ср. | 18.00/19.35 | Ср. | 17.45/19.20 | 78 | Основи оперної режисури (в) - Шутько | ||
Ср. | 19.00/20.30 | Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг Бенд (контрабас) (в) - Саратський | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | Змішана | Ісорія західної музики - Антонова | ||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія української музики - Селезньова (асп.) | Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія української музики - Волосатих |
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової літератури (в) - Юрова | Чт. | 12.00/13.35 | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Чт. | 16.00/17.35 | ||||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Релігієзнавство (в) - Крупина | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг Бенд (контрабас) (в) - Саратський | ||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 12.00/13.35 | ||||
Пт. | 14.15/15.00 | Пт. | 14.15/15.00 | ||||
Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Пт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр | Пт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр |
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Цивільний захист (в) - Горбенко | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Українознавство (в) - Гусарчук |
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.00 | Змішана | Німецька мова - Лисенко | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | Змішана | Розшифровка табулятур (в) - Шевчук | ||
Сб. | 16.00/17.35 | Нд. | 08.30/10.05 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | Нд. | 11.00/15.00 | 123 | Сучасна ансамблева музика (в) - Рунчак |
Сб. | 19.30/21.05 | Нд. | 19.30/21.05 | ||||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с (в) - Юрова | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія світової культури - Сбітная | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | Пон. | 12.00/13.35 | Змішана | ОНДР - Сумарокова | ||
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | ||||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Політологія (в) - Луквенко | Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Політологія (в) - Лукавенко |
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія китайської музики (в) - Лі Цін | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Естетика - Чорний | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Педагогіка - Юник |
Вт. | 10.15/11.50 | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія театру (в) - Веселовська | ||
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Методика викладання гри на спец. інст. (скрипка) - Андрієвський | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Психологія (в) - Чорний |
Вт. | 13.40/14.45 | Вт. | 13.40/14.45 | ||||
Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Вт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр | Вт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр |
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Теорія творчості (в) - Северинова | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Ср. | 10.15/11.50 | ||||
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи музичної інтепретації (в) (контрабас обов.) - Артеменко | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Ср. | 14.15/15.50 | ||||
Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Основи диригування - Сидорченко | Ср. | 16.00/17.35 | Змішана | Основи археології (в) - Крупина |
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг Бенд (контрабас) (в) - Саратський | Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг Бенд (контрабас) (в) - Саратський |
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 08.30/10.05 | Чт. | 08.30/10.05 | ||||
Чт. | 10.15/11.50 | Змішана | Музика ХХ століття - Копиця | Чт. | 10.15/11.50 | ||
Чт. | 12.00/13.35 | 37/Змішана | Методика (арфа, віол., контрабас) - Кулікова | Чт. | 12.35/13.35 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка |
Чт. | 14.15/15.50 | Змішана | Історія світової музики - Різава | Чт. | 14.15/15.50 | ||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія стилів в мистецтві (в) - Северинова | Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга |
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | Змішана | Історія українського кіномистецтва (в) - Сапіга | ||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | Змішана | Українсько народна музична творчість (в) - Клименко | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг Бенд (контрабас) (в) - Саратський | ||
Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг Бенд (контрабас) (в) - Саратський | Пт. | 10.15/11.50 | Змішана | Медійний супровід (в) - Гадецька |
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Нотні видання (в) - Сікорська | Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Теорія драматургії (в) - Зеленіна |
Пт. | 14.15/15.50 | Пт. | 16.00/19.20 | Змішана | Історія матеріальної культури (в) - Сапіга | ||
Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Пт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр | Пт. | 19.00/21.00 | 36 | Камерний оркестр |
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Традиційні культури етносів України (в) - Пономаренко | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Методика викладання гри на спец. інст. (альт) - Городецький | Сб. | 14.15/15.50 | ||
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | ||
Сб. | 15.00/21.00 | Сб. | 17.45/19.20 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | ||
Нд. | 11.00/15.00 | 123 | Сучасна ансамблева музика (в) - Рунчак | Нд. | 11.00/15.00 | 123 | Сучасна ансамблева музика (в) - Рунчак |
Нд. | 14.15/15.50 | Нд. | 17.45/19.20 | ||||
Нд. | 16.00/17.35 | Нд. | 19.30/21.05 |
I | КУРС | II | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія української музики - Волосатих | ||
Пон. | 10.15/11.50 | Пон. | 10.15/11.50 | ||||
Пон. | 12.00/13.35 | В/З | Духовий оркестр | Пон. | 12.00/13.35 | В/З | Духовий оркестр |
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | Змішана | Філософія - Федоренко | ||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Музична орнаментика (в) - Шевчук | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко |
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Сольфеджіо - Тукова/Щербакова/Войтенко | Вт. | 08.30/10.05 | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Гармонія - Тукова/Щербакова/Войтенко | Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Англійська мова (мідні) - Червінко |
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Психологія (в) - Чорний | Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Англійська мова (деревя’ні) - Червінко |
Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія України - Лукавенко | Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Аналіз музичних творів (гр.А, Б) - Щербакова/Войтенко |
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія західної музики - Артем’єва | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева |
Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Укрїнська мова за п/с - Сахарова | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія західної музики - Виставкіна (асп.) |
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева | Ср. | 14.15/15.50 | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 18.00/19.35 | Ср. | 17.45/19.20 | ||||
Ср. | 19.00/22.00 | Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг Бенд (в) - Саратський | ||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 09.00/12.00 | В/З | Духовий оркестр | Чт. | 09.00/12.00 | В/З | Духовий оркестр |
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія світової літератури (в) - Юрова | Чт. | 12.00/13.35 | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Інструментознавство - Гончаров | Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Інструментознавство - Гончаров |
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Змішана | Психологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В. | Пт. | 08.30/10.05 | ||
Пт. | 10.15/11.50 | Пт. | 10.00/12.00 | ||||
Пт. | 12.00/13.35 | Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський | ||
Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 17.45/19.20 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | БЖД (в) - Сімакова | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Українознавство (в) - Гусарчук |
Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Цивільний захист (в) - Горбенко | Сб. | 10.15/11.50 | Змішана | Німецька мова - Лисенко |
Сб. | 12.00/13.35 | Сб. | 12.00/13.35 | ||||
Сб. | 14.15/15.50 | Сб. | 14.15/15.50 | Змішана | Розшифровка табулятур (в) - Шевчук | ||
Сб. | 16.00/17.35 | Сб. | 18.00/19.35 | ||||
Сб. | 17.45/19.20 | Нд. | 11.00/15.00 | 123 | Сучасна ансамблева музика (в) - Рунчак | ||
Сб. | 19.45/21.30 | Змішана | Історія української музики - Станкович-Спольська | Нд. | 19.30/21.05 | ||
III | КУРС | IV | КУРС | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Анлгійська мова (в) - Лисенко | Пон. | 08.30/10.05 | Змішана | Українська мова за п/с (в) - Юрова |
Пон. | 10.15/11.50 | Змішана | Історія світової культури - Сбітная | Пон. | 10.15/11.50 | ||
Пон. | 12.00/13.35 | В/З | Духовий оркестр | Пон. | 12.00/13.35 | В/З | Духовий оркестр |
Пон. | 14.15/15.50 | Пон. | 14.15/15.50 | ||||
Пон. | 16.00/17.35 | Змішана | Політологія (в) - Лукавенко | Пон. | 16.00/17.35 | ||
Пон. | 17.45/19.20 | Змішана | Соціологія (в) - Федоренко | Пон. | 17.45/19.20 | ||
Пон. | 19.30/21.05 | Пон. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Вт. | 08.30/10.05 | Вт. | 08.30/10.05 | Змішана | Педагогіка - Юник | ||
Вт. | 10.15/11.50 | Змішана | Музика ХХ століття - Давидова | Вт. | 10.15/11.50 | ||
Вт. | 12.00/13.35 | Змішана | Методика - Слупський | Вт. | 12.00/13.35 | ||
Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Вт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Вт. | 16.00/17.35 | Вт. | 16.00/17.35 | ||||
Вт. | 17.45/19.20 | Вт. | 17.45/19.20 | ||||
Вт. | 19.30/21.05 | Вт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Ср. | 08.30/10.05 | Змішана | Історія західної музики - Чедрик (асп.) | Ср. | 08.30/10.05 | ||
Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | Естетика - Чорний | Ср. | 10.15/11.50 | Змішана | ОНДР - Стронько |
Ср. | 12.00/13.35 | Ср. | 12.00/13.35 | Змішана | Основи музичної інтепретації (в) - Артеменко | ||
Ср. | 14.15/15.50 | Змішана | Фізичне виховання (в) - Юмашева | Ср. | 14.15/15.50 | ||
Ср. | 16.00/17.35 | Ср. | 16.00/17.35 | ||||
Ср. | 17.45/19.20 | Ср. | 17.45/19.20 | Змішана | Охорона праці в галузі (в) - Грудницька | ||
Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський | Ср. | 19.00/20.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський |
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Чт. | 09.00/12.00 | В/З | Духовий оркестр | Чт. | 09.00/12.00 | В/З | Духовий оркестр |
Чт. | 10.15/11.50 | Чт. | 10.15/11.50 | ||||
Чт. | 12.00/13.35 | Чт. | 12.00/13.35 | Змішана | Теоретична та прикладна культурологія - Бабушка | ||
Чт. | 14.15/15.50 | Чт. | 14.15/15.50 | ||||
Чт. | 16.00/17.35 | Змішана | Історія стилів в мистецтві (в) - Северинова | Чт. | 16.00/17.35 | ||
Чт. | 17.45/19.20 | Чт. | 17.45/19.20 | ||||
Чт. | 19.30/21.05 | Чт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Пт. | 08.30/10.05 | Пт. | 08.30/10.05 | ||||
Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський | Пт. | 10.00/11.30 | 123 | Біг-Бенд (в) - Саратський |
Пт. | 12.00/13.35 | Змішана | Нотні видання (в) - Сікорська | Пт. | 12.00/13.35 | ||
Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр | Пт. | 15.00/18.00 | В/З | Симфонічний оркестр |
Пт. | 16.00/17.35 | Пт. | 16.00/17.35 | ||||
Пт. | 18.00/19.35 | Пт. | 17.45/19.20 | ||||
Пт. | 19.30/21.05 | Пт. | 19.30/21.05 | ||||
ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ | ДНІ | ГОДИНИ | АУДИТОРІЯ | ДИСЦИПЛІНИ |
Сб. | 08.30/10.05 | Сб. | 08.30/10.05 | Змішана | Традиційні культури етносів України (в) - Пономаренко | ||
Сб. | 10.15/11.50 | Сб. | 10.15/11.50 | ||||
Сб. | 12.00/13.35 | Змішана | Історія виконавства - Качмарчик | Сб. | 12.00/13.35 | ||
Сб. | 15.00/21.00 | Сб. | 14.15/15.50 | ||||
Нд. | 08.30/10.05 | Нд. | 08.30/10.05 | ||||
Нд. | 11.00/15.00 | 123 | Сучасна ансамблева музика (в) - Рунчак | Нд. | 11.00/15.00 | ||
Нд. | 19.30/21.05 | Нд. | 19.30/21.05 |