АНКЕТА АБІТУРІЄНТА ВСТУП 2024
Головна » Розклад » Іноземні студенти

Іноземні студенти

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Камерний спів (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музики (в) - Лі ЦінПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50ЗмішанаСценічний рух - ГончаровПон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ЗмішанаСценічна мова - КадироваПон.12.00/13.35ЗмішанаСольфеджіо - Войтенко
Пон.14.15/15.50ЗмішанаІсторія західної музики - Артем’єваПон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35ЗмішанаІсторія західної музики - Артем’єваПон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/18.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05ЗмішанаФілософія - Федоренко
Вт.10.15/11.50ЗмішанаСольфеджіо - ФілатоваВт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35ЗмішанаГармонія - ФілатоваВт.12.00/13.35ЗмішанаАналіз музичних творів - Жарков
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова за п/с (українська) - Юрова
Ср.12.00/13.35ЗмішанаУкраїнська мова за п/с - ВоловенкоСр.12.00/13.35ЗмішанаІсторія західної музики - Пономаренко
Ср.14.15/15.50ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСр.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСр.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20127Майстернійсть актора - НіколаєнкоСр.18.00/19.35
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ЗмішанаПсихологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В.Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Чт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія України - ЛукавенкоЧт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - Федоренко
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.45/20.15
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української музики - Путятицька Л.Пт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української музики - Волосатих
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50127Майстернійсть актора - НіколаєнкоПт.15.00/15.45
Пт.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська мова за п/с - ВоловенкоПт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ЗмішанаОснови бібліографічної роботи (в) - КалібердаСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСб.14.15/15.50ЗмішанаСценічна мова - Паламаренко О.А.
Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - СімаковаСб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - Сімакова
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.А) (в) - ВоловенкоПон.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.А) (в) - Сюта Г.
Пон.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.Б) (в) - ВоловенкоПон.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.Б) (в) - Сюта Г.
Пон.12.00/13.35ЗмішанаЕстетика (гр.А) - ЧорнийПон.12.00/13.35ЗмішанаПедагогіка - Юник
Пон.14.15/15.50ЗмішанаЕстетика (гр.Б) - ЧорнийПон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.18.00/19.25
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ЗмішанаІсторія західної музики - НаумоваВт.10.15/11.50ЗмішанаОснови вокальної методики - Антонюк В.
Вт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія вокального виконавства - Антонюк В.Вт.12.00/13.35ЗмішанаОНДР - Стронько
Вт.15.00/15.45Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української культури - Сапіга
Ср.10.15/11.50ЗмішанаОснови диригування - ДейнегаСр.10.15/11.50ЗмішанаСольфеджіо (гр.А) - Войтенко
Ср.12.00/13.35ЗмішанаМузика ХХ століття - ДавидоваСр.12.00/13.35ЗмішанаТеоретична та прикладна культурологія - Бабушка
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50ЗмішанаОснови музичної інтепретації - Артеменко
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.В) (в) - Сюта Г.
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - ФедоренкоЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35ЗмішанаТрадиційні культури етносів України (в) - Пономаренко
Чт.18.00/21.00Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаІсторія стилів в мистецтві - СевериноваПт.10.15/11.50ЗмішанаСольфеджіо (гр.Б) - Ігнатенко
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35ЗмішанаСольфеджіо (гр.В) - Ігнатенко
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.00/20.30
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ЗмішанаІсторія світової культури - СбітнаяСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаСольфеджіо (гр.А) - ВойтенкоСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50ЗмішанаСольфеджіо (гр.Б, В) - Войтенко/ОлендарьовСб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Оркестровий-гр 1 (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.18.00/19.25Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00Вт.15.00/18.00
Вт.19.00/21.00Вт.19.00/21.00
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00Пт.15.00/18.00
Пт.19.00/21.00Пт.19.00/21.00
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Нд.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Нд.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Нд.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.18.00/19.25
Пон.17.45/19.20Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія західної музики - НаумоваВт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестрВт.15.00/18.00
Вт.19.00/21.0036Камерний оркестрВт.19.00/21.00
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - ВоловенкоСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ЗмішанаМузика ХХ століття - ДавидоваСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.19.00/21.00Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.3537/ЗмішанаМетодика (арфа) - КуліковаЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ЗмішанаОснови диригування - СидорченкоЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаЕстетика - Андрущенко Т.І.Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестрПт.15.00/18.00
Пт.19.00/21.0036Камерний оркестрПт.19.00/21.00
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ЗмішанаМетодика (альт) - ГородецькийСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаІсторія світової культури - СбітнаяСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - СімаковаСб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Оркестровий-гр 2 (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50ЗмішанаІсторія української музики - Волосатих
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35В/ЗДуховий оркестр
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05ЗмішанаФілософія - Федоренко
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35ЗмішанаАналіз музичних творів - Жарков
Вт.15.00/18.00Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35ЗмішанаІсторія західної музики - Пономаренко
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.09.00/12.00Чт.09.00/12.00В/ЗДуховий оркестр
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50ЗмішанаІноземна мова за п/с (українська) - Сахарова
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.40/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00Пт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - Сімакова
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35В/ЗДуховий оркестрПон.12.00/13.35В/ЗДуховий оркестр
Пон.14.15/15.50Пон.12.00/13.35
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.18.00/19.25
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія західної музики - НаумоваВт.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - Воловенко
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ЗмішанаПедагогіка - Юник
Вт.12.00/13.35ЗмішанаМетодика - СлупськийВт.12.00/13.35ЗмішанаОНДР - Стронько
Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестрВт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української культури - Сапіга
Ср.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - ВоловенкоСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ЗмішанаМузика ХХ століття - ДавидоваСр.12.00/13.35ЗмішанаТеоретична та прикладна культурологія - Бабушка
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50ЗмішанаОснови музичної інтепретації (в) - Артеменко
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.09.00/12.00В/ЗДуховий оркестрЧт.09.00/12.00В/ЗДуховий оркестр
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50ЗмішанаТрадиційні культури етносів України (в) - Пономаренко
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаЕстетика - Андрущенко Т.І.Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестрПт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ЗмішанаІсторія світової культури - СбітнаяСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаІсторія виконавства - КачмарчикСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - СімаковаСб.16.00/17.35
Сб.11.00/14.00Сб.11.00/14.00
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Фортепіано (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музики (в) - Лі ЦінПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50ЗмішанаІсторія української музики - Волосатих
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50ЗмішанаІсторія західної музики - Артем’єваПон.14.15/15.50ЗмішанаПоліфонія - Олендарьов
Пон.16.00/17.35ЗмішанаІсторія західної музики - Артем’єваПон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35ЗмішанаФілософія - Федоренко
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ЗмішанаУкраїнська мова за п/с - ВоловенкоСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСр.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСр.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ЗмішанаПсихологія комунікативних компетентностей - Андрущенко Т.В.Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія України - ЛукавенкоЧт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - Федоренко
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50ЗмішанаІноземна мова за п/с - Сахарова
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.40/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української музики - Путятицька Л.Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаГармонія - ІвкоПт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35ЗмішанаГармонія - ІвкоПт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50ЗмішанаІсторія фортепіанного мистецтва - РинденкоПт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська мова за п/с - ВоловенкоПт.16.00/17.35ЗмішанаІсторія фортепіанного мистецтва - Ринденко
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ЗмішанаОснови бібліографічної роботи (в) - КалібердаСб.10.15/11.50ЗмішанаІсторія західної музики - Пономаренко
Сб.12.00/13.35ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - СімаковаСб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35ЗмішанаОснови музичної інтепретації - АртеменкоПон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.13.45/15.20
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.18.00/19.25
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія західної музики - НаумоваВт.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - Сюта Г.
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ЗмішанаПедагогіка - Юник
Вт.13.35/14.15Вт.12.00/13.35ЗмішанаОНДР - Стронько
Вт.14.15/15.00ЗмішанаАналіз музичних творів - СумароковаВт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - ВоловенкоСр.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української культури - Сапіга
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ЗмішанаМузика ХХ століття - ДавидоваСр.12.00/13.35ЗмішанаТеоретична та прикладна культурологія - Бабушка
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ЗмішанаЕстетика - Андрущенко Т.І.Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - ФедоренкоЧт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - Федоренко
Чт.14.15/15.50ЗмішанаОснови диригування - СидорченкоЧт.14.15/15.50ЗмішанаТрадиційні культури етносів України (в) - Пономаренко
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35ЗмішанаМетодика - Безбородько
Пт.14.15/15.50Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ЗмішанаМетодика гри на ф-но - ТкачСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаІсторія світової культури - СбітнаяНд.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Нд.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35Нд.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Оперно-симфонічне диригування (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00Вт.15.00/18.00
Вт.19.00/21.00Вт.19.00/21.00
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.15.00/18.00Ср.15.00/18.00
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.40/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00Пт.15.00/18.00
Пт.19.00/21.00Пт.19.00/21.00
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00Сб.15.00/18.00
Сб.16.00/17.35Нд.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50ЗмішанаІсторія оркестрових стилів - Войтенко
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - Сюта Г.
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50ЗмішанаПедагогіка - Юник
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35ЗмішанаОНДР - Стронько
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української культури - Сапіга
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.14.15/15.50Ср.12.00/13.35ЗмішанаТеоретична та прикладна культурологія - Бабушка
Ср.15.00/18.00Ср.15.00/18.00123Симфонічний оркестр
Ср.19.00/21.00Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50ЗмішанаТрадиційні культури етносів України (в) - Пономаренко
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00Пт.14.15/15.50
Пт.19.00/21.00Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00Сб.15.00/18.00123Симфонічний оркестр
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Народні інструменти (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.10.00/13.00Вт.12.00/13.35
Вт.10.00/13.00Вт.15.00/18.00
Вт.14.15/15.50Вт.19.00/21.00
Вт.16.00/19.00Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.15.00/18.00Ср.15.00/18.00
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.40/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.00/13.00Пт.10.15/11.50
Пт.10.00/13.00Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00Пт.15.00/18.00
Пт.16.00/19.00Пт.19.00/21.00
Пт.16.00/19.00Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00Сб.15.00/18.00
Сб.16.00/17.35Нд.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35
Ср.15.00/18.00Ср.15.00/18.00
Ср.19.00/21.00Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00Пт.14.15/15.50
Пт.19.00/21.00Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00Сб.15.00/18.00
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Композиція (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музики (в) - Лі ЦінПон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50ЗмішанаІсторія західної музики - Артем’єваПон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35ЗмішанаІсторія західної музики - Артем’єваПон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ЗмішанаІнструментознавство - МамоновВт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50Вт.15.00/18.00
Вт.16.00/17.35Вт.19.00/21.00
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ЗмішанаПоліфонія - ЩирицяСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ЗмішанаУкраїнська мова за п/с - ВоловенкоСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСр.14.15/15.00
Ср.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСр.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ЗмішанаПсихологія комунікативних помпетентностей - Андрущенко Т.В.Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ЗмішанаГармонія - КовалінасЧт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія України - ЛукавенкоЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська народна музична творчість - КлименкоЧт.16.00/17.35
Чт.17.40/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.15.00/18.00
Пт.16.00/17.35ЗмішанаУкраїнська мова за п/с - ВоловенкоПт.19.00/21.00
Пт.17.40/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ЗмішанаОснови бібліографічної роботи (в) - КалібердаСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00ЗмішанаУкраїнська мова для іноземців (в) - ВоловенкоСб.15.00/18.00
Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - СімаковаНд.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50ЗмішанаЕстетика - ЧорнийПон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія західної музики - НаумоваВт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ЗмішанаНовітні форми композиторської практики (в) - ЮрінаСр.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - ВоловенкоСр.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35ЗмішанаСр.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50Ср.15.00/18.00
Ср.19.00/21.00Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ЗмішанаАналіз музичних творів - КовалінасЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ЗмішанаОснови диригування - СидорченкоЧт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00Пт.14.15/15.50
Пт.19.00/21.00Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Лаб.Електронний синтез звуку - БекіровСб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00Сб.15.00/18.00
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Оперний спів (бакалавр)

IКУРСIIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35ЗмішанаСольфеджіо - Войтенко
Пон.14.15/15.50Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35Пон.16.00/17.35127Оперний клас - Сенько/Шевельова
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05ЗмішанаФілософія - Федоренко
Вт.10.15/11.50Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35Вт.12.00/13.35ЗмішанаАналіз музичних творів - Жарков
Вт.14.15/15.50Вт.14.15/15.50
Вт.19.00/21.00Вт.19.00/21.00
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50Ср.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова за п/с (українська) - Юрова
Ср.12.00/13.35Ср.12.00/13.35ЗмішанаІсторія західної музики - Пономаренко
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35Ср.16.00/19.20
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Чт.12.00/13.35Чт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - Федоренко
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35120Оперний клас - Сенько/Шевельова
Чт.17.40/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української музики - Волосатих
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50Пт.15.00/15.459Вокальний ансамбль - Колесник
Пт.16.00/17.35Пт.15.50/16.35
Пт.17.45/19.20Пт.16.40/17.35
Пт.19.30/21.05Пт.17.40/18.15
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50Сб.14.15/15.50ЗмішанаСценічна мова - Паламаренко О.А.
Сб.16.00/17.35Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - Сімакова
Сб.17.45/19.20Нд.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Нд.19.30/21.05
IIIКУРСIVКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - ВоловенкоПон.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (в) - Сюта Г.
Пон.10.15/11.50Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35Пон.12.00/13.35ЗмішанаПедагогіка - Юник
Пон.14.15/15.50ЗмішанаЕстетика - ЧорнийПон.14.15/15.50
Пон.15.50/16.359Вокальний ансамбль - КолесникПон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ЗмішанаІсторія західної музики - НаумоваВт.10.15/11.50ЗмішанаОснови вокальної методики - Антонюк В.
Вт.12.00/13.35ЗмішанаІсторія вокального виконавства - Антонюк В.Вт.12.00/13.35ЗмішанаОНДР - Стронько
Вт.15.00/15.45Вт.14.15/15.50
Вт.16.40/17.25Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05Ср.08.30/10.05ЗмішанаІсторія української культури - Сапіга
Ср.10.15/11.50ЗмішанаОснови диригування - ДейнегаСр.10.15/11.50ЗмішанаСольфеджіо - Войтенко
Ср.12.00/13.35ЗмішанаМузика ХХ століття - ДавидоваСр.12.00/13.35ЗмішанаТеоретична та прикладна культурологія - Бабушка
Ср.14.15/15.50Ср.14.15/15.50ЗмішанаОснови музичної інтепретації (в) - Артеменко
Ср.16.00/17.35120Оперний клас - Сенько/ШевельоваСр.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - ФедоренкоЧт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50Чт.14.15/15.50ЗмішанаТрадиційні культури етносів України (в) - Пономаренко
Чт.16.00/17.35Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50123Оперний клас - Сенько/ШевельоваПт.14.15/15.50
Пт.19.00/21.00Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ЗмішанаІсторія світової культури - СбітнаяСб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаСольфеджіо - ВойтенкоСб.12.00/13.35
Сб.15.00/18.00Сб.15.00/18.00
Сб.16.00/19.20Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Камерний спів (магістр)

IКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музики (в) - Лі Цін
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаМетафізика (в) - Лі Цін
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35ЗмішанаСольфеджіо - Олендарьов
Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ЗмішанаМузика у світовій культурі ХХ-ХХІ століття - Вишинський
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50ЗмішанаМНД - Ігнатенко
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05
IIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ЗмішанаНовітні тенденції в сучасній композиторській творчості - Дерев’янченко
Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50ЗмішанаСольфеджіо (гр.А) - Романко
Ср.16.00/17.35ЗмішанаСольфеджіо (гр.Б) - Романко
Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.А) - Воловенко
Чт.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.Б) - Воловенко
Чт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - Федоренко
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ЗмішанаОснови бібліографічної роботи (в) - Каліберда
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35ЗмішанаБЖД (в) - Сімакова
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Оркестровий-гр 1 (магістр)

IКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музики (в) - Лі Цін
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаМетафізика (в) - Лі Цін
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Вт.19.00/21.0036Камерний оркестр
Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ЗмішанаМНД - Стронько
Ср.10.15/11.50ЗмішанаМистецтво медіакультури - Скорик
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.00/22.00
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.09.00/12.00
Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІДистанційноДистанційноДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10:15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Пт.19.00/21.0036Камерний оркестр
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05
IIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаКультурно-мистецька політика (в) - Лукавенко
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) - Сахарова
Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Вт.19.00/21.0036Камерний оркестр
Вт.18.00/19.35
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ЗмішанаНовітні тенденції в українській композиторській творчості (в) - Дерев’янченко
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.00/22.00
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ЗмішанаМузика у світовій культурі ХХ-ХХІ століття - Вишинський
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.00/12.00
Пт.12.00/13.35ЗмішанаМетодика камерного ансамблю (арфа, контрабас) - Середенко
Пт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Пт.19.00/21.0036Камерний оркестр
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Оркестровий-гр 2 (магістр)

IКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музики (в) - Лі Цін
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35В/ЗДуховий оркестр
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаМетафізика (в) - Лі Цін
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ЗмішанаМНД - Стронько
Ср.10.15/11.50ЗмішанаМистецтво медіакультури - Скорик
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.00/22.00
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.09.00/12.00В/ЗДуховий оркестр
Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50ЗмішанаМетодика викладання фахових дисциплін у ЗВО - Качмарчик
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05
IIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаКультурно-мистецька політика (в) - Лукавенко
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35В/ЗДуховий оркестр
Пон.12.00/13.35
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) - Сахарова
Вт.12.00/13.35
Вт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ЗмішанаНовітні тенденції в сучасній композиторській творчості (в) - Дерев’янченко
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.00/22.00
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.09.00/12.00В/ЗДуховий оркестр
Чт.10.15/11.50ЗмішанаМузика у світовій культурі ХХ-ХХІ століття (в) - Вишинський
Чт.12.00/13.35ЗмішанаСоціологія (в) - Федоренко
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.00/12.00
Пт.12.00/13.35
Пт.15.00/18.00В/ЗСимфонічний оркестр
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Фортепіано (магістр)

IКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музики (в) - Лі Цін
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаМетафізика - Лі Цін
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35
Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ЗмішанаМНД - Стронько
Ср.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнське фортепіанне мистецтво - Кутасевич
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50ЗмішанаМузика у світовій культурі ХХ-ХХІ століття - Вишинський
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35ЗмішанаМетодика викладання фахових дисциплін у ЗВО - Ткач
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05
IIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаОснови бібліографічної роботи (в) - Каліберда
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35
Вт.18.00/19.35
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50ЗмішанаНовітні тенденції в сучасній композиторській творчості - Дерев’янченко
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05ЗмішанаІсторія концертмейстерської майстерності (в) - Сікорська
Чт.10.15/11.50ЗмішанаМетодика викладання концертмейстерського класу - Сікорська
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаІсторія камерного ансамблю - Середенко
Пт.12.00/13.35ЗмішанаМетодика камерного ансамблю - Середенко
Пт.14.15/15.5036Сучасна теорія фортепіанного виконавства - Пухлянко
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.А) - Сюта Г.
Сб.10.15/11.50ЗмішанаІноземна мова (українська) (гр.Б) - Сюта Г.
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Композиція (магістр)

IКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05ЗмішанаІсторія китайської музик (в) - Лі Цін
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05ЗмішанаМетафізика - Лі Цін
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35ЗмішанаСучасні композ. стилі та техніки - Мамонов
Вт.17.45/19.20
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05ЗмішанаМНД - Стронько
Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50ЗмішанаРобота над електроакустичними творами - Луньов
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50ЗмішанаУкраїнська мова за п/с (в) - Юрова
Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05
IIКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Вт.08.30/10.05
Вт.10.15/11.50
Вт.12.00/13.35
Вт.14.15/15.50
Вт.16.00/17.35
Вт.18.00/19.35
Вт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Ср.08.30/10.05
Ср.10.15/11.50
Ср.12.00/13.35
Ср.14.15/15.50
Ср.16.00/17.35
Ср.17.45/19.20
Ср.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Чт.08.30/10.05
Чт.10.15/11.50
Чт.12.00/13.35
Чт.14.15/15.50
Чт.16.00/17.35
Чт.17.45/19.20
Чт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пт.08.30/10.05
Пт.10.15/11.50
Пт.12.00/13.35
Пт.14.15/15.50
Пт.16.00/17.35
Пт.17.45/19.20
Пт.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Сб.08.30/10.05
Сб.10.15/11.50
Сб.12.00/13.35
Сб.14.15/15.50
Сб.16.00/17.35
Сб.17.45/19.20
Сб.19.30/21.05

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського
Тимошенко М.О.__________________

2 семестр

Оперно-симфонічне диригування (магістр)

IКУРС
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ
Пон.08.30/10.05
Пон.10.15/11.50
Пон.12.00/13.35
Пон.14.15/15.50
Пон.16.00/17.35
Пон.17.45/19.20
Пон.19.30/21.05
ДНІГОДИНИАУДИТОРІЯДИСЦИПЛІНИ