Головна » Головні новини » 13 травня відбулося чергове засідання ректорату Академії

13 травня відбулося чергове засідання ректорату Академії

13 травня відбулося чергове засідання ректорату Академії. Зібрання відбулося з дотриманням всіх відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

На порядку денному засідання було розглянуто питання щодо діяльності Академії в період карантину, дистанційного навчання та атестації здобувачів вищої освіти.

Зокрема, ректор М.О.Тимошенко зазначив, що відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 343, карантин в Академії продовжено до 22 травня 2020 року, і що літня заліково-екзаменаційна сесія розпочнеться в умовах епідеміологічного стану.

М.О.Тимошенко закцентував увагу членів ректорату на важливих питаннях, що стосуються мистецької освіти, а саме – проблемі складання іспитів з фаху виконавських спеціальностей. Ректор запевнив, що буде створено всі умови для того, щоб атестація пройшла успішно, студенти склали іспити і вчасно отримали документи про освіту. Також Максим Тимошенко прозвітував перед присутніми про закінчення ремонту даху та перебіг ремонтних робіт у Академії.

Проректор з навчальної роботи В.О.Бондарчук зазначив, що освітній процес Академії проходить відповідно затвердженого графіку, розклад заліків та іспитів вже оприлюднено на сайті закладу. Згідно з рекомендаціями всіх кафедр, атестація здобувачів відбудеться дистанційно з урахуванням таких складових, як: результати семестрового контролю зимової сесії, рівень активності студентів під час навчання дистанційно, результати поточної роботи та готовність до літнього семестрового контролю й державної атестації.

Для студентів, які не мають можливості скласти сесію у визначеній формі, будуть створені відповідні умови.

На засідання ректорату був запрошений відповідальний секретар Приймальної комісії О.А.Безбородько, який оприлюднив зміни до вступної кампанії цього року. Стосувалося, насамперед, термінів проведення творчих конкурсів, процедури реєстрації поданих заяв та режиму роботи Приймальної комісії в умовах карантину.

Підсумовуючи, М.О.Тимошенко підкреслив, що Академія працює відповідно свого графіку, дистанційна форма навчання дає можливість всім студентам продовжувати успішно здобувати вищу освіту, професорсько-викладацький склад повністю профінансований, заліково-екзаменаційна сесія та державна атестація пройде без відхилень попередньо затверджених термінів.