АНКЕТА АБІТУРІЄНТА ВСТУП 2024
Головна » Радимо прочитати

Радимо прочитати

Вип. 50 (2018) журналу “Проблеми взаємодії мистецтва, педагогіки та теоріїі і практики освіти”

«Journal of Science and Technology of the Arts» – науковий журнал відкритого доступу, публікує результати досліджень у галузі культури та мистецтва з акцентом на вплив сучасних наук і технологій на мистецтво.
Перелік тем

Видається тричі на рік Португальським католицьким університетом (Universidade Católica Portuguesa). Має друковану та онлайн версії. Мова публікацій – англійська. Всі статті проходять подвійне сліпе рецензування. Індексується Scopus та WoS. Не стягує плату з авторів за подання статті та її публікацію.
Інструкції для авторів

Сайт журналу

№ 1 (2019) «Music Scholarship» (Проблемы музыкальной науки)

Повні тексти статей наукового збірника з історії церковної монодії та гимнографії «Калофонія», який видає Український католицький університет, розміщуються в його електронному архіві. Наразі доступні 4 статті з числа 8 (2016) та 29 статей з числа 9 (2018).
Калофонія

Пропонуємо скористатися бібліотекою відкритого доступу OAPEN, яка розміщує у відкритому доступі сучасні прорецензовані книги з гуманітарних та соціальних наук, у тому числі з музикознавства, теорії та історії музики.
OAPEN

“Музикознавча думка Дніпропетровщини” вип.14 (2018) (pdf, 1.2 Mb)

“Українське мистецтвознавство: матеріали, дослідження, рецензії” № 18 (2018) (pdf, 14Mb)

Новий спеціальний випуск журналу “Music Analysis” (2019, Vol. 38, Is. 1-2) присвячено музиці Середньовіччя. Всі статті у відкритому доступі.

Науковий збірник “Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку. Напрям: Культурологія” Вип. 27 (2018)

“Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв” № 4 (2018)

№1 (2019) журналу «Сучасні проблеми музикознавства» присвячено темі “Старовинна музика”. Тексти статей у відкритому доступі.

Журнал відкритого доступу “Музикологиja” був створений у 2000 р. Інститутом музикознавства Сербської академії наук і мистецтв. Журнал присвячено вивченню сербської культурної та музичної спадщини; прагне сприяти сербському музичному мистецтву за кордоном, і водночас передавати сербській аудиторії міжнародні тенденції та відкриття в музикознавстві, етномузикології, історії мистецтв, теорії мистецтва, соціології музики, філософії музики, естетики музики та ін. Статті публікуються на сербській, англійській, французькій, німецькій або російській мовах, з резюме англійською мовою (якщо основний текст дослідження – сербська) або сербською мовою (якщо дослідження написано на будь-якому з вищезазначених мов крім сербської). Видається двічі на рік. Має друковану та онлайн версії. Індексується в DOI Србија.
Архів випусків

№ 63 (2019) збірника наукових праць “Культура України”

№ 3 (2018) наукового журналу “Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі”

“Kritika Kultura” – міжнародний, рецензований електронний журнал відкритого доступу, який публікує результати досліджень з питань мовознавства, літературознавства та культурології, що стосуються 21-го століття. Видається двічі на рік (лютий і серпень) кафедрою англійської мови школи гуманітарних наук Університету Атенео-де-Маніла (Філіппіни). Індексується WoS, Scopus, EBSCO та ін. Мова видання – англійська.
Поточний випуск

Попередні випуски

Докладніше про журнал

Число 3 (63) за 2018 р. наукового журналу “Студії мистецтвознавчі”

№ 62 (2018) збірника наукових праць “Культура України”

Вип.13 (2018) журналу “Аспекти історичного музикознавства”

Фонди бібліотеки поповнилися монографією доктора мистецтвознавства, проф. Адріани Скорик “Мистецтво телекомунікації як феномен сучасної медіакультури: український дискурс”. П’ять примірників подаровано автором. Щиро дякуємо, Адріано Ярославівно, за подарунок!

У фонд абонемента наукової та навчальної літератури надійшов № 1 (2018) Альманаху “Культура і сучасність”.
Електронна версія видання

“Revista Electronica Complutense de Investigacion Musical” – науковий електронний журнал відкритого доступу. Тематика статей – музична освіта (від початкової до професійної, включаючи приватне навчання та навчання музиці в аматорських колективах). Засновник журналу – кафедра музики (El Departamento de Expresión Musical y Corporal) Мадридського університету Комплутенсе. Статті приймаються на іспанській, португальській або англійській мовах (у останньому випадку, із зобов’язанням надсилати переклад на іспанську мову після прийняття). Індексується Web of Science (ESCI), Scopus, DOAJ та ін. Не стягує плату з авторів за подання статті та її публікацію. Видається 1 раз на рік.
Revista Electronica Complutense de Investigacion Musical

Вип. 2 (2018) наукового збірника “Вісник Київського національного університету культури і мистецтв.
Серія: Музичне мистецтво”

Вип. 49 (2018) журналу «Проблеми взаємодії мистецтв, педагогіки та теорії і практики освіти».

Часопис «Musicologica Brunensia» – міжнародний науковий журнал відкритого доступу, який публікує оригінальні результати досліджень в галузі музикознавства та суміжних дисциплін. Тематика статей досить широка й не обмежується регіонально. Засновник – Інститут музикознавства Університету Масарика (м. Брно, Чехія). Від 2009 р. видається двічі на рік. Всі рукописи проходять подвійне сліпе рецензування. Журнал індексується у Web of Science (ESCI); SCOPUS; RILM; EBSCO та ін.
Musicologica Brunensia

Нове видання Юрія Івановича Чекана вже у читальному залі. Приходьте, замовляйте, читайте! 785.11:78.03(477) Ч-37 Чекан, Юрій Іванович Національний симфонічний. 100 років служіння Музиці / Ю. І. Чекан. – Київ : Муз. Україна, 2018. – 88 с. : іл. Щиросердно дякуємо Юрію Івановичу (Юрій Чекан) за подарунок і бажаємо творчих успіхів та натхнення!

Електронна версія монографії про піаніста і педагога Всеволода Володимировича Топіліна, випускника Музично-драматичного інституту (Харків) 1928 р., вихованця шкіл П. Луценка і Г. Нейгауза: Пінчук О. Г. Canto sospeso : Книга про В. В. Топіліна / Харк. нац. ун-т мистецтв ім. І. П. Котляревського — Харків : Естет Прінт, 2018. — 456 с.
Книга про В. В. Топіліна

До Вашої уваги “Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Серія: Мистецтвознавство” № 2 (вип. 39) 2018 р.

“MUSICUS” № 4 (56) 2018

Opera Musicologica № 4 (38) 2018