Головна » Головні новини » Музична Академія передала Китаю партію медичної допомоги

Музична Академія передала Китаю партію медичної допомоги

У Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського відбулась офіційна зустріч ректора Академії Максима Тимошенка з тимчасово повіреним у справах КНР в Україні паном У Ляньвень та другим секретарем Посольства Китаю в Україні паном Лю Тай з приводу надзвичайної ситуації в КНР, викликаної виникненням нового коронавірусу.

Внаслідок стрімкого поширення хвороби у Піднебесній виник гострий дефіцит предметів захисної медицини. НМАУ ім. П. І. Чайковського не залишилась осторонь проблеми, яка торкнулася китайських друзів та партнерів. Наразі з ініціативи колективу Академії, Фонду сприяння розвитку НМАУ ім. П. І. Чайковського, Музичного центру Конфуція, а також за підтримки фонду K. Fund підприємця Василя Хмельницького було зібрано кошти на придбання понад 10000 респіраторних масок та захисних костюмів, які заклад передав владі КНР.

Пан У Ляньвень висловив глибоку вдячність за допомогу та небайдужість до жителів Китаю у лиху годину. Натомість Максим Тимошенко зазначив, що допомога братському народу є перш за все людським обов’язком, бо чужої біди не буває. Наразі Китай є стратегічним партнером консерваторії, у Музичній Академії навчається найбільша кількість студентів з КНР.

Виступив з ініціативою підтримати моральний дух китайського народу Герой України Мирослав Скорик, який працює над твором – присвятою для друзів Академії.

На сьогоднішній зустрічі у виконанні народної артистки України Богдани Півненко та лауреата міжнародних конкурсів Анни Хмари пролунав музичний твір Мирослава Скорика “Карпатська рапсодія”.

http://russian.news.cn/2020-02/06/c_138758878.htm
http://russian.china.org.cn/international/txt/2020-02/06/content_75676602.htm
https://mp.weixin.qq.com/s/swI1qRfEgUAPauJG8cng7g
https://mp.weixin.qq.com/s/JgrHdwe2x9zZ6hirxmU3Og

http://russian.news.cn/2020-02/07/c_138763528.htm