Головна » Головні новини » Урочистий концерт до 180-річчя Петра Чайковського

Урочистий концерт до 180-річчя Петра Чайковського

27 жовтня Національна музична академія України імені П. І. Чайковського відсвяткувала свій новий день народження. У Великому залі імені Героя України Василя Сліпака з нагоди 180-річчя від дня народження П. І. Чайковського, 80-ліття присвоєння його імені Київській консерваторії і Дня її народження відбувся грандіозний концерт за участю студентського симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, професора Ігоря Палкіна та лауреата міжнародних конкурсів Тараса Яропуда. У їх виконанні прозвучали одні з найяскравіших творів композитора – Концерт для скрипки з оркестром та Симфонія №4.

У вступному слові ректор НМАУ ім. П. І. Чайковського Максим Тимошенко привітав творчу родину Академії і гостей з урочистими подіями та новою датою її народження. Адже, згідно Статуту НМАУ ім. П. І. Чайковського, літопис Київської консерваторії бере початок від 27 жовтня 1863 року.

У своєму виступу Максим Тимошенко підкреслив високий рівень професіоналізму маестро Ігоря Палкіна і нагородив багаторічного викладача Академії Пам’ятною відзнакою. Ректор також вручив Подяку НМАУ ім. П. І. Чайковського Студентському симфонічному оркестру.

З вітальною промовою звернулася до всіх глядачів доктор мистецтвознавства, професор Валерія Жаркова, зазначивши, що цей рік є особливим, адже Академія та вся музична спільнота відзначає потрійне свято.