Головна » Головні новини » Засідання Вченої ради

Засідання Вченої ради

25 вересня 2020 року відбулося робоче засідання Вченої ради Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. Засідання проходило із дотриманням усіх карантинних вимог у Великому залі Академії імені Героя України В. Сліпака.

Члени Вченої ради привітали ректора професора Тимошенка М.О. із введенням до складу Атестаційної колегії Міністерства освіти та науки України. Відтепер інтереси мистецької освіти, нашої Академії, наших викладачів будуть активніше відстоюватися на високому державному рівні. Академія пишається перемогами викладачів та студентів. Бурхливими оплесками члени Вченої ради привітали завідувачів кафедрами Черказову Є.І. – завідувачку кафедри баяна та акордеона, яка отримала найвищу нагороду Італії – Орден Зірки Італії та Півненко Богдану Іванівну – завідувачку кафедри скрипки, яка отримала нагороду «Жінка України 2020».
За доброю традицією, в урочистій частині засідання, ректор подякував ювілярам – Пономаренко О. Ю., Гнатюк Л. А., Москаленка В. Г., Тараненка І. І., Скрипника О. В., Родіну О. М., Малютіну Т. В., Руцинського Ю. І., Малєєву І. І., Мимрика В. М., Андрієвську-Боденчук Т. М. – за багаторічну віддану працю на благо Академії. Орденом за видатні досягнення у музичному мистецтві були нагороджені – Смаричевська А. А., Глух С. П., Сенько Е. Ф., Семешко А. А.Члени Вченої ради заслухали наступні питання: про початок нового навчального року та організацію освітнього процесу в Академії; про висунення кандидатів щодо одержання державної стипендії видатним діячам науки, освіти і культури; про присвоєння вченого звання доцента, професора; про підсумки роботи Приймальної комісії та результати набору здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «Бакалавр», «Магістр»; про результати набору іноземних студентів на 1 курс освітніх ступенів «Бакалавр» та «Магістр»; про результати засідання конкурсної комісії з поновлення, відрахування та переведення здобувачів вищої освіти; про форми навчання у 2020/2021 навчальному році; про проведення акредитації ОНП 025 «Музичне мистецтво» за 3 рівнем освіти «Доктор філософії»; про затвердження нормативних документів з реалізації Програми подвійних дипломів в Академії.

Вчена рада одноголосно підтримала пропозицію Народного артиста СРСР Кочерги А.І. щодо присвоєння Малому залу Академії імені Народного артиста України, академіка Національної академії мистецтв України Тимошенка Олега Семеновича.