Головна » Наука » Наші лауреати

Наші лауреати

Альона Хоптинець
(студентка ІІІ курсу, фортепіано)

Данило Довбиш
(студент IV курсу, саксофон)

Данило Довбиш
(студент IV курсу, саксофон)

Валерія Фесенко
(студентка IV курсу, арфа)

Дмитро Фонарюк
(студент IV курсу, кларнет)

Костянтин Бейзеров
(студент ІІІ курсу, кларнет)

Олег Шебета-Драган
(магістр ІІ року навчання, кларнет)

Олексій Погрібний
(студент ІІ курсу, кларнет)

Ольга Гаврилюк
(студентка ІІ курсу, саксофон)

Ярослав Гресь
(студент IV курсу, кларнет)

Ярослав Гресь
(студент IV курсу, кларнет)

Михайло Федченко
(студент ІІ курсу, фортепіано)

Михайло Федченко
(студент ІІ курсу, фортепіано)

Данiїл Гетьман
(студент IV курсу, композитор)

Марина Чернявська
(студентка ІІІ курсу, бандура)

Марина Чернявська
(студентка ІІІ курсу, бандура)

Марія Куліш
(студентка V курсу, фортепіано)

Тарас Мазур
(студент V курсу, бандура)

Лада Шиленко
(асистент-стажист, режисер)

Валерія Макарова
(студентка V курсу, бандура)

Лада Шиленко
(асистент-стажист, режисер)

Лада Шиленко
(асистент-стажист, режисер)

Олександр Сєдiн
(студент IV курсу, фагот)

Анастасiя Акчурiна
(студентка I курсу, флейта)

Тарас Гудзеляк
(студент II курсу, флейта)

Богдан Єремеєв
(студент V курсу, флейта)

Дмитро Фонарюк
(студент III курсу, кларнет)

Олексiй Самохiн
(студент I курсу, флейта)

Ольга Гаврилюк
(студентка I курсу, саксофон)

Данило Довбиш
(студент IV курсу, саксофон)

Руслан Солоненко
(студент V курсу)

Євген Кушнирьов
(студент І курсу, флейта) та
Лу Мінчжен
(студентка ІІІ курсу, фортепіано)

Ярослав Гресь
(студент ІІ курсу, кларнет) та
Марія Слупська
(студентка ІІ курсу, фортепіано)

Поліна Бондаренко
(студентка V курсу, скрипка) та
Ярослав Бих
(студент ІІІ курсу, фортепіано)

Степан Бебих
(студент ІІ курсу, валторна)

Євген Кушнирьов
(студент І курсу, флейта) та
Лу Мінчжен
(студентка ІІІ курсу, фортепіано)

Вадим Мельник
(студент ІІ курсу, тромбон)

Богдан Кротик
(студент ІІ курсу, труба)

Ілля Васячкін
(студент V курсу)

Станіслав Лук’янчук
(студент ІІ курсу, туба)

Олег Скакун
(студент ІІ курсу, труба)

Мирослава Береза
(студентка ІІІ курсу, бандура)

Тетяна Джердж
(студентка ІІІ курсу, бандура)

Ірина Доценко
(студентка ІІІ курсу)

Божена Мошева
(студентка IV курсу фортепіано)

Михайло Вандаловський
(студент ІІІ курсу)

Михайло Вандаловський
(студент ІІІ курсу)

Антоній Баришевський
(асистент-стажист ІII року навчання)

Андрій Павлов
(асистент-стажист ІІ року навчання) та
Валерія Шульга
(асистент-стажист І року навчання)

Андрій Павлов
(асистент-стажист ІІ року навчання) та
Валерія Шульга
(асистент-стажист І року навчання)

Андрій Опанащук
(студент IV курсу) та
Назар Аддаті
(студент ІІ курсу)