Головна » Освіта » Стипендії

Стипендії

СТИПЕНДІЯ ІМЕНІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

До 100-річчя Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Академія спільно з СК «Провідна» встановили стипендію імені П.І. Чайковського.

Стипендія виплачується двічі на рік у розмірі 500 доларів США студентам, які відзначилися творчими досягненнями: званням лауреата, концертною діяльністю, успішністю у навчанні тощо. Призначення стипендій приурочено до дня народження (7 травня) та до дня кончини (6 листопада) композитора.

Першим стипендіатом (листопад 2013 року) стала Юлія БРОВІЙ

Другу стипендію (травень 2014 року) отримала Владислава БУЧКО

СТИПЕНДІЯ КОМПАНІЇ YAMAHA

Компанія YAMAHA music Gulf FZE (ОАЕ, м. Дубай), що постачає продукцію YAMAHA в країни СНД, Близького Сходу та Африки, оголошує багаторічну стипендіальну програму для студентів музичних навчальних закладів вищезазначених країн. В 2018/2019 навчальному році ця програма стосується студентів, які проходять навчання по класу фортепіано та народилися в період від 01.01.1997 року до 31.12.2002 року включно.

Контактна інформація в Україні:

Компанія «ІН-ДЖАЗ», офіційний представник YAMAHA в Україні.

Адреса 03150 бул. Дружби Народів, 1, м. Київ

Відповідальний: Дяченко Олег Сергійович, провідний спеціаліст відділу розвитку

Тел.: 067 828 86 19

e-mail: scholarship@injazz.ua

СТИПЕНДІЯ ГЕТЕ-ІНСТИТУТУ

1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

1.1. До 100-річчя від дня заснування НМАУ ім. П.І. Чайковського Посольство Республіки Німеччини та Goethe-Institut в Україні встановили стипендію Ґете-iнституту у розмірі 2500 євро кращому студенту Академії. Усього встановлено п’ять стипендій по всій Україні.

1.2. Програма охоплює семінари з методики викладання, а також мовну підготовку в Німеччині. Семінари проходять у цікавих і мальовничих містах. До кожного семінару передбачена культурна програма. Надається багато можливостей для мовної практики, знайомства з німецькою культурою, а також для налагодження контактів та дружніх стосунків з учасниками з інших країн.

1.3. Стипендіату надається право перебування в одному з міст Німеччини упродовж чотирьох тижнів з метою удосконалення німецької мови.

1.4. Претендентом може стати кожен студент Академії, який цікавиться німецькою культурою і володіє елементарними знаннями з німецької мови.

1.5. Кандидатуру стипендіата визначає комісія, до складу якої входять представники Посольства Республіки Німеччини та Goethe-Institut в Україні

2. ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

2.1. Заявки приймаються до 15 березня 2014 року

2.2. До заявки додаються: творча біографія (резюме) в друкованому та електронному вигляді українською мовою завірена підписом та печаткою декана факультету, одна кольорова фотокартка розміром 3,5х4,5 см на глянцевому папері, контактний номер телефону

2.3. Заявка із всіма додатками подається за адресою:

м. Київ вул. Архітектора Городецького, 1-3/11,

к. 111 (3-й поверх)

Тел. 279-68-61

2.4. Документи, надіслані не в повному обсязі або із запізненням, не розглядаються.

Список учасників

1. Мирослава Денисюк – студентка 5-го курсу фортепіанного факультету кафедри фортепіано №2

2. Юрій Кравець – студент 5-го курсу кафедри мідних духових та ударних інструментів

3. Микола Колотиленко – аспірант 2-го року навчання кафедри історії зарубіжної музики

Стипендіат

Микола КОЛОТИЛЕНКО – аспірант ІІ року навчання НМАУ ім. П.І. Чайковського (клас кандидата мистецтвознавства, професора Л.С. Неболюбової). Народився 1988 р. в м. Запоріжжя.

У 2012 р. закінчив з відзнакою НМАУ ім. П.І. Чайковського та отримав кваліфікацію “магістр музичного мистецтва” (клас доцента С.І. Рябова (ф-но).

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів піаністів і молодих композиторів, зокрема, Міжнародного конкурсу «XXI Century Art» у номінації “камерний ансамбль” (Ворзель, І премія), Міжнародного конкурсу “Срібний дзвін” у номінації “камерний ансамбль” (м. Ужгород, ІІІ премія), I Міжнародного конкурсу піаністів Володимира Віардо (м. Запоріжжя, диплом), Міжнародного конкурсу молодих композиторів “Маестро” (м. Сімферополь, ІІ премія) та ін.

Нині досліджує творчість Ріхарда Штрауса. Має наукові публікації на цю тематику: «”Капричіо” та “Чотири останні пісні” Ріхарда Штрауса: заповіт майстра» «Ріхард Штраус. Вокальний цикл “Пелюстки лотосу”: ритмо-інтонаційний і темповий фактори становлення драматургії», «Камерно-вокальна творчість Ріхарда Штрауса: початок шляху».

СПИСОК

РЕЙТИНГИ
Факультет народних інструментів

Оркестровий факультет