Головна » Головні новини » Всеукраїнська прем'єра "Чайковський: Україна на карті життя та творчості"!

Всеукраїнська прем’єра “Чайковський: Україна на карті життя та творчості”!



Вперше за всі роки незалежності у культурно-мистецькому житті України відбулась грандіозна подія – прем’єра спільного проєкту Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського та видавництва “ArtHuss” під назвою «Чайковський: Україна на карті життя та творчості», що присвячений 180-річчю від дня народження Петра Чайковського та 80-річчю присвоєння його імені Київській консерваторії.






У виданні висвітлено одинадцять яскравих досліджень провідних українських музикознавців, що розповідають про міцні зв’язки Чайковського з Україною, перевертаючи уявлення про «українські виміри» геніального композитора.
Захід відкрив ректор Академії Максим Тимошенко, який привітав з надзвичайною подією усіх присутніх та разом з директором видавництва “ArtHuss” Костянтином Кожемякою представив усім присутнім довгоочікувану книгу.











Під час заходу ректор нагородив Пам’ятною медаллю Академії Костянтина Кожемяку, а також вручив Ордени НМАУ ім. П. І. Чайковського головному редактору видання, професору Валерії Жарковій, а також заслуженому художнику України Василю Корчовому.
Талановитий скульптор Василь Корчовий подарував усій мистецькій громаді України свою роботу – барельєф Петра Чайковського, який художник урочисто представив публіці разом з ректором Академії.









Серед почесних гостей урочистої події були новий директор Італійського культурного центру в Києві Едоардо Крізафуллі, почесний директор Італійського культурного центру в Києві Франко Боллоні, а також видатний український поет, Герой України Юрій Рибчинський і громадський діяч, політик, поет Євген Рибчинський, студенти та колеги з Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.



Ректор НМАУ- Максим Тимошенко на UA: Радіо Культура у програмі “Культура Live” про презентацію книги «Чайковський: Україна на карті життя та творчості» та відкриття барельєфу Петра Чайковського.
Ведуча: Катерина Толокольнікова

Повну версію програми можна послухати за посиланням;
http://ukr.radio/schedule/play-archive.html?periodItemID=2604947