Головна » Головні новини » Засідання Вченої ради

Засідання Вченої ради

20 серпня 2020 року відбулося позачергове засідання Вченої ради Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. Засідання проходило із дотриманням усіх карантинних вимог.

На виконання Закону України від 3 липня 2020 року № 744-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей» на базі НМАУ імені П.І.Чайковського створено освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» спільно із загальноосвітнім навчальним закладом «Школа екстернів», який визначений Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для проведення річного оцінювання та державної підсумкової атестації, замовлення та видачі документа державного зразка про базову або повну загальну середню освіту.

Члени Вченої ради одноголосно затвердили зміни до Правил прийому до НМАУ імені П.І.Чайковського у 2020 році в частині прийому вступників з тимчасово окупованих територій. Також були обговорені робочі питання, пов’язані зі вступною кампанією 2020. Особлива увага приділялася обговоренню усіх аспектів дотримання карантинних обмежень в частині організації ефективного навчального процесу та безпечного і вчасного початку нового навчального року.