Головна » Головні новини » Книга про НМАУ ім. П. І. Чайковського стала першим українським примірником у Національній бібліотеці республіки Таджикистан

Книга про НМАУ ім. П. І. Чайковського стала першим українським примірником у Національній бібліотеці республіки Таджикистан

Перебуваючи у складі української делегації в місті Душанбе (Таджикистан), ректор НМАУ ім. П. І. Чайковського Максим Тимошенко відвідав офіційний прийом у Національній бібліотеці республіки Таджикистан.
“Був приємно вражений прийомом у Національній бібліотеці республіки Таджикистан, що є однією з найбільших в Азії. Цікавим фактом є те, що в ній збергіається й українська література, зокрема першою книгою є «100-річчя Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського». Цю книгу бібліотеці передав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Таджикистані Серватюк Василь Миколайович. Щиро дякуємо Василю Миколайовичу за його роботу і за допомогу в організації такого теплого прийому.
Це неймовірна радість і гордість, що книги про нашу консерваторію знаходяться в різних бібліотеках світу, що про нас знають і нас поважають! Vivat academia!”