Головна » Головні новини » Меценатська підтримка в дії!

Меценатська підтримка в дії!


Сьогодні відбулось перше у новому 2021-му році засідання ректорату НМАУ ім. П. І. Чайковського, яке розпочалось вшануванням пам’яті видатної піаністки, багаторічної викладачки НМАУ ім. П. І. Чайковського Ради Остапівни Лисенко.
На засіданні обговорювали нагальні питання, що стосуються реставрації приміщень консерваторії, яка проходить в Академії вперше за 60 років.

На ректораті був присутній  завідувач кафедри хорового диригування Євген Савчук, який неодноразово звертався до керівництва НМАУ ім. П. І. Чайковського з проханням зробити ремонт в кафедральній  аудиторії №41, де працювали і працюють видатні митці хорового мистецтва України: учень славетного ректора Олега Семеновича Тимошенка – Герой України Євген Савчук, сам Олег Тимошенко, Віктор Дженков та багато інших видатних особистостей.
Під час зустрічі ректора Академії Максима Тимошенка з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком та головою Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Галиною Григоренко було обговорено питання щодо удосконалення ефективності роботи Наглядової ради Академії.
Очільник НМАУ звернувся до члена Наглядової ради Академії Віктора Гордєєва, який зробив неоціненний внесок для консерваторії та профінансував реставрацію аудиторій. Виділені кошти підуть на капітальний ремонт 41 аудиторії, який планується зробити у період локдауну. На черзі реставрація 60-ї кафедральної аудиторії, де ситуація є критичною. Швидкий позитивний результат  є прикладом ефективної та дієвої роботи Наглядової ради Академії.
Також, за допомоги меценатів було відкрито відреставровану 40-ву кафедральну аудиторію історії світової музики(завідувач кафедри – доктор мистецтвознавства, профессор Жаркова Валерія Борисівна) Під час огляду якої члени ректорату змогли упевнитися у якісній реставраційній роботі приміщення.
Академія висловлює вдячність Віктору Гордєєву за неоціненну меценатську допомогу.