АНКЕТА АБІТУРІЄНТА ВСТУП 2024
Головна » Головні новини » На підтримку Національної опери України

На підтримку Національної опери України

Символом української культури, який прославив вітчизняне мистецтво і закріпив за собою статус провідного в усьому світі є Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка. Національна опера і Національна музична академія України імені П.І.Чайковського нерозривні у своїй мистецькій, освітній та громадській єдності. Будучи взірцями українського академічного мистецтва, служінням національній ідеї України вони зрощують майстрів світового рівня, несучи знамення вільної демократичної держави усім світом.
Але в умовах жорстокого протистояння країні-терористу, коли мистецька спільнота повинна бути об’єднаною, спільно оберігати вітчизняний культурно-мистецький спадок, чітко працювати в ім’я миру України, ми стаємо свідками порушення прав і свобод вільної демократичної країни.
Колектив Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського занепокоєний ситуацією, що склалася у Національній опері і виголошує свою абсолютну підтримку колегам. Ми впевнені, що порушення законодавства та морально-етичних норм сьогодення стане незворотним кроком до збіднення вітчизняної культури, знецінення принципів вільного демократичного суспільства та знівелює українські правові засади перед лицем світової мистецької спільноти.

Колектив
Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського