Головна » Головні новини » Початок навчального року у Міжнародній академії музики і мистецтв ім. П.І.Чайковського!

Початок навчального року у Міжнародній академії музики і мистецтв ім. П.І.Чайковського!

Повідомляємо чудову сенсаційну новину! Завдяки наполегливій співпраці НМАУ з китайськими партнерами прекрасний захід ознаменував початок нового навчального року! 16 жовтня 2020 року в Міжнародній академії музики і мистецтв ім. П.І.Чайковського при Хеншуйському університеті відбулося урочисте привітання першокурсників з початком навчального року.

Українські викладачі записали відео, де привітали студентів та запевнили їх у своєму бажанні зустрітися якомога скоріше. Студентів щиро привітали голова Державного агенства України з питань мистецтв та мистецької освіти Галина Григоренко та ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського професор Максим Тимошенко. Студенти жваво ловили кожне слово українською мовою, бо в Міжнародній академії вже розпочалося викладання та студентам вже знайомі деякі слова.

Перед студентами виступив ректор Міжнародної академії пан Ян Хепін з промовою, в якій привітав студентів зі вступом та розповів історію створення Міжнародної академії, як команда НМАУ ім. П.І.Чайковського гостинно зустрічала представників компанії Юнчанледі у Києві та були підписані домовленості про співпрацю.

Концертна програма складалася з виступів гостей та викладачів Міжнародної академії – лауреатів міжнародних конкурсів, видатних митців сучасного Китаю. Ця велична нова ера у співробітництві між Україною і Китаєм була б неможливою без величезного внеску, зробленого надійним партнером НМАУ – компанією «Юнчанледі» на чолі з паном Чжао Юнчанем. Ми дуже радіємо і гордимося нашим співробітництвом і бажаємо новоствореній Академії у Хеншуї величезних успіхів!