Головна » Головні новини » Презентація китайських народних інструментів

Презентація китайських народних інструментів

Сьогодні у Малому залі Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського відбувся концерт – презентація китайських народних інструментів від провідних викладачів Музичного центру Конфуція при НМАУ ім. П. І. Чайковського. Спільний проект консерваторії та Музичного центру покликаний надати унікальну можливість ознайомитись з китайськими народними інструментами.

Традиційно до вітального слова було запрошено ректора Академії Максима Тимошенка, який наголосив на важливості проведення таких заходів, що об’єднують музичні культури Китаю та України.

Наступним слово взяв директор Музичного центру Конфуція – доктор мистецтвознавства Віктор Бондарчук, привітавши усіх з новою віхою у житті Академії, якою позначилось впровадження нової освітньої програми Музичного центру Конфуція у НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Відкрив музичний захід виступ Лі Цзєнгуана, який познайомив слухачів з популярними духовими інструментами Китаю – Чжуді та Біландао. Лауреат міжнародних конкурсів Лян Ванпін презентувала струнний музичний інструмент Ерху. Гу Юйлей виконала твори китайських композиторів на Янцинь.

На завершення концерту відбувся дебютний виступ україно – китайського ансамблю “Баинь” під керівництвом Любові Матвійчук.