Головна » Головні новини » Приймальна комісія НМАУ ім. П.І.Чайковського розпочала роботу

Приймальна комісія НМАУ ім. П.І.Чайковського розпочала роботу

Сьогодні, 1 серпня 2020 року, у Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського відбулося чергове засідання Приймальної комісії, очолив яку проректор з навчальної роботи Віктор Олексійович Бондарчук.

Згідно з Правилами прийому 2020 року, у Національній музичній академії України розпочато проведення творчих конкурсів для вступників на освітній ступінь «Бакалавр».

Для успішної і злагодженої роботи в Академії відкрито консультаційний центр, який надає допомогу абітурієнтам у створенні електронного кабінету та подачі електронних заяв.

З 31 липня, на виконання Закону України № 744-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей» на базі Академії діють освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».

Такі кроки спрямовані на допомогу та підтримку категорії абітурієнтів, які потребують як психологічної уваги, так і юридичної компетентності.

Голови предметних комісій ознайомилися з основними правилами у дотриманні заходів протиепідемічного характеру, механізмів роботи зі вступниками та вимогами щодо проведення набору абітурієнтів.

Проректор зазначив, що Академія суворо дотримується всіх розпоряджень щодо карантинних обмежень, а саме: закуплено засоби індивідуального захисту, ведеться профілактична та роз’яснювальна робота, налагоджено графік складання творчих конкурсів.