Головна » Головні новини » Присвята воїнам ЗСУ

Присвята воїнам ЗСУ

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського присвятила концерт хоробрим українським воїнам, які надлюдськими зусиллями гідно боронять українську землю. На знак шани та глибокої поваги до славних воїнів України музиканти НМАУ ім. П.І. Чайковського, а також запрошені гості підготували музичний захід.
Концерт розпочався виконанням оркестру Оперної студії увертюри з опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського (диригент – лауреат міжнародних конкурсів, головний диригент Оперної студії Сергій Голубничий).

З головної сцени Академії з вітальним словом до поважних глядачів виступив ректор Максим Тимошенко. Ректор консерваторії подякував ЗСУ за їх самовіддану боротьбу та зазначив, що серед викладачів та студентів НМАУ є справжні герої, які долучились до лав ЗСУ і нині захищають Батьківщину. Серед них головний хормейстер Оперної студії Дмитро Кравченко, на честь якого ректор присвятив теплі слова подяки і шанування, та студент Артем Басалай, який долучився до заходу безпосередньо з передової. Молодого українського воїна глядачі вітали бурхливими аплодисментами.
Максим Тимошенко також привітав декана вокального та диригентського факультету Олександра Олексієнка з отриманням звання «Народний артист України» та вручив йому нагороду. Звернулися до українських захисників перший заступник міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв та державний секретар Міністерства оборони України Костянтин Ващенко. З теплими словами підтримки на честь України виступила Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорац.

Серед почесних гостей заходу – радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
Художнім словом відкрив музичну частину заходу Народний артист України Анатолій Паламаренко, який зачитав уривок з «Тараса Бульби».
Яскравими музичними барвами була сповнена концертна програма заходу, в якій були представлені твори видатних українських композиторів.
Чудовим фінальним акордом стало виконання пісні «Україна Переможе» (слова та музика О. Пономарьова) відомим українським співаком, а нині ще й громадським діячем і волонтером, Петром Чорним.

Щиро дякуємо всім учасникам та організаторам концерту: Станіславу Гумінюку, Дмитру Ткаченку, Ірині Тахаєвій, Олексію Жмуденку, Тетяні Бондар, Віктору Тетері, Ігорю Борку, Валентині Андрєєвій, Владиславу Фоміних, Сергію Андрощуку, Родіону Мединському, Валентині Демочко, Павлу Склярову, Юрію Кобзаренку, оркестру Головного управління Національної поліції Київської області, квартету саксофоністів, а також головному режисеру Оперної студії НМАУ Ларисі Левановій та ведучій заходу Олександрі Шевельовій!
Ми віримо в нашу перемогу! Слава Україні!