Головна » Головні новини » «Словник закоханого в Україну» став головною подією літературного життя Франції

«Словник закоханого в Україну» став головною подією літературного життя Франції

У Парижі вийшла книга “Dictionnaire amoureux de l’ Ukraine” (“Словник закоханого в Україну”). Її авторками є випускниця та почесна професорка НМАУ ім. Чайковського Тетяна Андрущук-Золозова і журналістка Pari Match Даніель Жорже. Це видання визнано в ряді головних останніх культурних подій Франції. Книга вийшла в одному з найпрестижніших французьких видавництв Plon. (До речі, вперше у своїй історії Plon публікує українського автора!)
У 500-сторінковому фоліанті зібрано відомості про визначних діячів і події, пов’язаних із мистецтвом, традиціями, історією України і Франції. Можливо, перший у світі серед словникових видань, “Dictionnaire amoureux de l’ Ukraine” розповідає і про нинішню війну. Знаменно, що в останніх за абеткою текстах розміщена інформація про президента України Володимира Зеленського.
Авторки “Словника” вирішили долучитися до збору коштів для допомоги Україні: з кожної проданої книги 2 євро йдуть на рахунок Асоціації медичної допомоги Україні. На знак поваги і вдячності до своєї Alma mater Тетяна Андрущук (і її співавторка) частину гонорару переказують на підтримку під час війни НМАУ ім. Чайковського Національна музична академія України імені П.І. Чайковського про що надруковано на одній із сторінок видання).
Безмежно пишаємось і вдячні нашій випускниці за любов до Київської консерваторії, до своєї Батьківщини. Слава Україні!