Головна » Головні новини » У НМАУ ім. П. І. Чайковського відбудеться Міжнародний Мальтійський майстер-клас та конкурс диригентів

У НМАУ ім. П. І. Чайковського відбудеться Міжнародний Мальтійський майстер-клас та конкурс диригентів


Центральна Академія Мистецтв Мальти спільно з Міжнародним Союзом Диригентів оголошують про перенесення Міжнародного Мальтійського майстер-класу і Конкурсу диригентів у зв’язку з епідеміологічною ситуацією на Мальті і проведенні їх в стінах Національної Музичної Академії України імені П.І. Чайковського.
У світі проводиться значна кількість конкурсів, присвячених різним музичних напрямків. Проте, більшість з них мають обмежені правила щодо віку учасників.
“Ми вважаємо, що досвідчені музиканти, наприклад, з багаторічним досвідом роботи в оркестрі, але віком старше сорока років, повинні мати можливість побудувати нову кар’єру. Ось чому у нас немає вікових обмежень.”
З 11 до 16 березня 2021 року студентам НМАУ надається можливість пасивної участі в майстер-класі, проведеного Маестро Вінсентом де Кортом. Конкурс проходитиме з 16-19 березня 2021 року.
Ми впевнені, що талант і бажання розвивати нові навички не залежать від національності і віку! Двері нашого конкурсу відкриті для всіх! Більше інформації можна знайти на сайті.

www.maltacompetition.com