Головна » Головні новини » В Академії відбулось засідання ректорату

В Академії відбулось засідання ректорату

Сьогодні в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського відбулось засідання ректорату.
Колектив привітав з Днем народження ректора НМАУ ім. П.І.Чайковського Максима Тимошенка і побажав йому подальших перемог та здійснення найзаповітніших мрій. Під час зібрання ректор консерваторії Максим Тимошенко повідомив, що незважаючи на локдаун та нестабільну ситуацію в країні у зв’язку з пандемією COVID-19, Академія впевнено рухається вперед та демонструє позитивну тенденцію розвитку.

Відтак, Академія увійшла до ТОП-5 закладів вищої освіти і посіла III місце серед українських вишів, де навчаються студенти з Китаю;
наразі у приміщенні консерваторії триває ремонт: у Фоє Оперної студії та у коридорах закладу було оновлено підлогу.
Меценат, член Наглядової ради Академії Віктор Гордєєв зробив ще один вражаючий сюрприз консерваторії, подарувавши портрет Бетховена, зроблений художницею Олександрою Чічкан. Відтепер портрети Моцарта і Бетховена прикрашатимуть стіни Фоє Оперної студії.

Також у дарунок від Марії Дідковської Музична академія отримала прекрасні картини.
Під час засідання члени ректорату на чолі з Максимом Олеговичем привітали з Днем народження народну артистку України, професора, завідувачку кафедри оперної підготовки та музичної режисури Євдокію Колесник, а також заслуженого діяча мистецтв України, професора, завідувачку кафедри спеціального фортепіано 2 Тетяну Рощину.