Головна » Головні новини » VI Міжнародний фестиваль "Династія" та I Міжнародний онлайн-конкурс "UKE-PIANO"

VI Міжнародний фестиваль “Династія” та I Міжнародний онлайн-конкурс “UKE-PIANO”

В рамках VI Міжнародного фестивалю “Династія” та I Міжнародного конкурсу української фортепіанної музики UKE-PIANO в Залі імені академіка Олега Семеновича Тимошенка відбувся концерт учасників конкурсу.

Почесним головою конкурсу цьогоріч виступив ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського, професор Максим Олегович Тимошенко. Серед запрошених почесних гостей: заслужений діяч мистецтв України Тетяна Рощина, заслужений діяч мистецтв України Микола Лисенко, арт-директор ТМСМ, професор Тетяна Ринденко, керівник міжнародних проєктів Василь Толкачов, композитор Тетяна Афанасенко. Членів журі на чолі з Лідією Ковтюх представляли Тетяна Козлова (Ізраїль), Марія Пухлянко (Україна), Богдан Кривопуст (Україна), Олександр Поляков (США), Костянтин Красницький (Хорватія-Білорусь).

У конкурсі, який об’єднав усю музичну спільноту, взяло участь понад 70 юних музикантів.

Відкрив урочистий захід вступним словом проректор з навчальної роботи Віктор Бондарчук, який привітав усіх учасників конкурсу, членів журі та засновників і побажав молодим музикантам невичерпної енергії, креативності та динаміки.
На урочистому заході, який проводився у змішаному міжнародному форматі (онлайн/офлайн) відбулось оголошення результатів та нагородження лауреатів конкурсу спеціальними призами від почесних гостей.
Вітаємо всіх лауреатів і учасників конкурсу та висловлюємо подяку організаторам, а також арт-директору фестивалю – заслуженій артистці України, доценту Марії Пухлянко.