Головна » Головні новини » Віру Петрівну Тимошенко провели в останню путь у Володимирському соборі

Віру Петрівну Тимошенко провели в останню путь у Володимирському соборі

24 травня 2022 року в останню путь провели громадську діячку, заслужену працівницю культури України, засновницю Міжнародної асоціації гуманітарних та благодійних організаций і фондів України Віру Петрівну Тимошенко.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі чин похорону.
Його Святості співслужили настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.
Попрощатися з Вірою Тимошенко зібралися родина і близькі покійної, представники української інтелігенції, громадські діячі.

Після богослужіння Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття синові покійної Максиму Тимошенку, ректору Національної музичної академії України імені Петра Чайковського та всій родині і закликав до молитви за прощення гріхів раби Божої Віри.
Поховали Віру Тимошенко на Байковому цвинтарі столиці.

Тимошенко Віра Петрівна (народилась 13 березня 1941) – громадська діячка, заслужена працівниця культури України, засновниця Міжнародної асоціації гуманітарних та благодійних організаций і фондів України. З 1980 по 1985 – працювала в Радіотелеграфному агентстві України. З 1985 по 1990 — заступник голови Київського відділення Радянського фонду культури, а з 1990 по 1994 працювала головою Київського фонду культури. З 1994 р. займала посаду президента Міжнародного благодійного фонду «Духовна спадщина». Приймала активну участь у розвитку і поширенні української культури.
Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленої раби Божої Віри, простить їй гріхи вільні і невільні та дарує Царство Небесне! Вічна пам’ять!