Головна » Головні новини » Визначна подія на честь академіка Олега Семеновича Тимошенка

Визначна подія на честь академіка Олега Семеновича Тимошенка

У житті Академії відбулась визначна подія. В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції “Педагогічні та художньо-естетичні засади діяльності академіка Олега Семеновича Тимошенка” біля оновленої 41-ї кафедральної аудиторії було відкрито меморіальну дошку на честь славетного ректора Київської консерваторії, академіка Олега Семеновича Тимошенка, в якій видатний митець працював понад 50 років.
В урочистому заході взяв участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, який, маючи щільний графік, приїхав привітати колектив НМАУ ім. П.І.Чайковського з видатним днем в історії НМАУ ім. П.І.Чайковського, в який було увіковічнено ім’я видатної постаті України – Олега Тимошенка, котрий залишив вагомий слід в історії мистецького життя нашої країни.

З вітальним словом звернувся до колективу ректор консерваторії Максим Тимошенко, зазначивши, що захід є видатною подією Академії:
“Я пишаюсь своїм славетним батьком, який протягом багатьох років очолював провідний вищий навчальний музичний заклад України та всіляко сприяв розвитку української музичної культури.
Хочу нагадати, що Олег Семенович був багаторічним членом колегії Міністерства освіти і науки України, був головою спеціалізованих та експертних рад.
Для мене велика честь йти шляхом батька і я гордий з того, що моя донька Софія є солісткою дитячого хору КССМШ ім. М. Лисенка і в третьому поколінні продовжує справу родини.
Хочу також подякувати меценату Віктору Гордєєву, завдяки якому відбулась реконструкція кафедрального класу.”

Теплі слова на честь Олега Семеновича пролунали від його видатного учня – Героя України, народного артиста України, професора Євгена Савчука, котрий продовжує справу свого Вчителя та очолює кафедру хорового диригування Музичної академії.
Урочисте відкриття пам’ятної дошки відбулось у супроводі Студентського хору НМАУ ім. П. І. Чайковського під орудою Євгена Савчука.
В урочистому заході взяли участь почесні гості – ректор НАКККіМ Василь Чернець, постійний представник України при ООН та ЮНЕСКО Юрій Сергеев, народний артист України та СРСР Анатолій Кочерга і український меценат, член Наглядової ради НМАУ ім. П.І.Чайковського Мішель Терещенко.
Конференцію відкрив виступ дитячого хору КССМШ ім. М. Лисенка (керівник – заслужений діяч мистецтв України Юлія Пучко-Колесник).
З нагоди видатної події пан Міністр, Голова Атестаційної колегії Сергій Шкарлет вручив атестат професора Наталії Лукашенко, яка працювала пліч-о-пліч з Олегом Семеновичем понад 30 років, а нині є завідувачем кафедри загального та спеціалізованого фортепіано НМАУ ім. П. І. Чайковського.