Головна » Головні новини » Визначний скрипаль сучасності Олег Криса – почесний професор НМАУ ім. П.І. Чайковського

Визначний скрипаль сучасності Олег Криса – почесний професор НМАУ ім. П.І. Чайковського

Яскравою подією відзнаменувався цей день для Академії. Великою радістю для всіх було вітати у Малому залі НМАУ ім. П.І. Чайковського відомого на весь світ скрипаля та музичного педагога, професора Істменської музичної школи Олега Крису.
 

Вченою радою Академії було прийняте рішення про присвоєння звання Почесного професора НМАУ імені П.І. Чайковського Олегу Крисі. Урочиста церемонія вручення Диплома розпочалась з гімну Академії у виконанні студентського хору.
Шановного гостя привітав ректор Академії Максим Тимошенко: “Велика честь для всіх нас вітати у стінах НМАУ ім. П.І. Чайковського зірку світової сцени, видатного педагога, талановитого музиканта, а в минулому ще й викладача Музичної академії”.
 

Олег Криса, зворушений теплим прийомом, висловив щирі слова вдячності за підтримку та любов, яка панувала у залі. Він наголосив, що неймовірно приємно стояти знову на сцені улюбленої Академії. Згадав визначний скрипаль і чудові роки викладання у НМАУ ім. П.І. Чайковського, і теплі товариські відносини зі славетним ректором Олегом Семеновичем Тимошенко. І особливу гордість, як зазначив Олег Криса, він відчуває за те, що є українцем.