Головна » Головні новини » Засідання Ради ректорів

Засідання Ради ректорів
В Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського вперше за її історію відбулось засідання Ради ректорів. У роботі взяли участь т. в. о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, народна депутатка України, голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Анна Пуртова, голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Галина Григоренко.Раду ректорів України представляли голова Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Київського Національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, Голова Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський, а також президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь і президент Національної академії мистецтв України, ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Андрій Чебикін.Очільники вищих навчальних закладів України зібрались у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака, щоб обговорити актуальні питання, що стосуються:
– роботи закладів вищої освіти в особливих умовах (дистанційне навчання, проживання у гуртожитках, режим захисту та інше);
– фінансової ситуації у вищій школі та оплату праці професорсько-викладацького складу;
– проектів Законів стосовно правила прийому до вищих навчальних закладів, які пропонуються Комітетом Верховної Ради.Обговорювались також запропоновані міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом зміни формули фінансування вузів. Засідання проводив Голова Ради ректорів Київського вузівського центру, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков.
На правах господаря, ректор НМАУ ім. П. І. Чайковського Максим Тимошенко зробив відеопрезентацію досягнень Академії за два роки його керівництва і вручив пану міністру Почесну відзнаку НМАУ ім. П.І.Чайковського.Члени Ради ректорів також отримали у подарунок книгу-альбом «Чайковський: Україна на карті життя та творчості», видану у співпраці НМАУ ім. П. І. Чайковського і видавництва ArtHuss до 180-річчя від дня народження геніального композитора.