Головна » Головні новини » Засідання ректорату

Засідання ректорату

В суботу, 3 квітня 2021 року, у НМАУ ім. П. І. Чайковського відбулось засідання ректорату, під час якого ректор Академії Максим Тимошенко відзвітував про відрядження у складі української делегації в Душанбе на чолі з міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.
Очільник Київської консерваторії проінформував членів ректорату про підписання угоди між Національною музичною академією України імені П.І.Чайковського та Таджицькою Національною консерваторією ім. Т. Сатторова, що надасть змогу в подальшому співпрацювати двом консерваторіям.
На засіданні обговорили нагальні питання, що стосуються реставрації приміщень Академії, а також робочого процесу у період локдауну.
Члени ректорату перевірили стан ремонту 55-ї аудиторії, де викладає народний артист СРСР та України Анатолій Кочерга.

Реставрація аудиторії проведена за кошти меценатів, члена Наглядової ради Академії Пукшина Ігоря Геляровича та Радавського Олександра Юрійовича, корпорація “Український аграрний холдинг”.
Наприкінці засідання колектив консерваторії на чолі з ректором привітали з Днем народження проректора з навчальної роботи Віктора Бондарчука.