Головна » Головні новини » Зустріч Максима Тимошенка з представниками провідних українських телеканалів

Зустріч Максима Тимошенка з представниками провідних українських телеканалів


Сьогодні у Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського відбулась зустріч ректора Максима Тимошенка з провідними телеканалами, які плідно співпрацювали з Академією та висвітлювали інформацію про діяльність консерваторії протягом минулого року.
На знак співпраці ректор Київської консерваторії вручив почесні відзнаки Президенту “Чорноморської ТРК” Євгену Каленському, шеф-редактору NEWSONE Наталії Бордійчук-Дриготі, спеціальному кореспонденту NEWSONE Анастасії Пшеничній, а також передав відзнаку генеральному директору NEWSONE Юрію Будяку.

На зустрічі заспівав камерний хор Благодійного фонду розвитку НМАУ ім. П.І.Чайковського під керівництвом Юлії Пучко та Рубена Толмачова, який виконав легендарний “Щедрик” М. Леонтовича. Нещодавно хоровий колектив став володарем Гран-прі на престижному міжнародному конкурсі.
Під час зустрічі журналісти цікавились діяльністю навчального закладу в умовах карантину та новими здобутками Академії. На їх прохання ректор провів невеличку екскурсію приміщеннями консерваторії та показав відремонтовані під час карантину аудиторії, а також щойно відреставровану у період локдауну 40-ву кафедральну аудиторію історії світової музики.
Наприкінці зустрічі Максим Тимошенко висловив щиру вдячність представникам українських телеканалів за їх активну участь у житті Академії і висвітлення найяскравіших подій музичного закладу.