АНКЕТА АБІТУРІЄНТА ВСТУП 2024
Головна » Головні новини » Зустріч з Директором Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця

Зустріч з Директором Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця

Сьогодні ректор Національної музичної Академії України імені П.І. Чайковського Максим Тимошенко мав дуже приємну зустріч з Директором Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця Вячеславом Паржинським.
У 2006 році за ініціативи ректора НМАУ ім.П.І.Чайковського Олега Семеновича Тимошенка – Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв увійшов до Єдиного навчального комплексу музичної нашої Академії. З нагоди тієї події, директор коледжу отримав пам’ятну відзнаку Академії з рук славетного ректора – Олега Семеновича Тимошенка. А сьогодні, від імені всього нашого колективу, Максим Олегович Тимошенко мав честь вручити пану Вячеславу Паржинському пам’ятну медаль Академії з побажаннями стійкості та незламної віри у нашу Перемогу. Наразі Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв працює та виховує майбутніх митців не в рідній домівці, тому що був вимушений евакуюватись до Кам’янця – Подільського.

Російські окупанти перетворили Бахмут на пекло… Приміщення коледжу було вщент розбомблено російськими найманцями… Але наші Воїни – Герої міцно тримають оборону міста-фортеці та дають гідну відсіч ворогу. І ми впевнені, що невдовзі, після Перемоги місто швидко відбудують і наші колеги та їх вихованці повернуться до своїх домівок та у своє рідне та славетне місто Герой – Бахмут.
У 2023 році Бахмутському коледжу виповнюється 120 років з дня заснування. Під час розмови Максима Тимошенка з паном Вячеславом обговорили напрямки співпраці та діяльності за якими Академія зможе надати необхідну допомогу нашим колегам. Разом Переможемо! Слава Україні!