Головна » Головні новини » Звернення до Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського від керівництва міста Хеншуй, муніципального уряду та 4,55 мільйонів людей

Звернення до Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського від керівництва міста Хеншуй, муніципального уряду та 4,55 мільйонів людей

Редактор провідного китайського журналу Hengshui Daily Jiao Mingrui – пан Суо Вей Чжан Сюйхуй опублікував звернення до Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського.

Публікуємо переклад (оригінал статті за посиланням)

https://m.hsrb.com.cn/detail/158349240844843.html?from=timeline

Національна консерваторія України ім. Чайковського передала Хеншуй матеріали для запобігання епідемії

Редактор журналу Hengshui Daily Jiao Mingrui Суо Вей Чжан Сюйхуй
2020-03-06 19:16

2 березня партія захисних матеріалів проти епідемії прибула до Хеншуй з далекої України. Секретар муніципальної партії Ван Цзінву та міський голова Ву Сяохуа відповіли на лист, висловлюючи щиру подяку.

Це благо з далекої країни і символ щирої дружби. 23 січня 2019 року університет Хеншуй та Українська музична консерваторія імені Чайковського офіційно підписали контракт на управління академією а рік обміну та співпраці обидві школи були тісно пов’язані між собою, з музикою та мистецтвом як містком, який досяг нової моделі дружби між Китаєм та Україною.

Знаючи, що епідемія нової коронної пневмонії в Китаї є серйозною, Українська музична консерваторія імені Чайковського вирішила використати свої сили, щоб сприяти Хенгшую та сприяти перемозі китайського народу над епідемією. Спільними зусиллями працівників, студентів, Фонду розвитку Академії та відомого місцевого мецената – Консерваторія придбала понад 10000 захисних припасів лише за кілька днів. Поряд із постачаннями, є також музичний твір, створений відомим українським композитором, який наразі записаний та присвячений китайським медичним працівникам та пацієнтам у передовій боротьби з епідемією. “Ми співчуваємо труднощам, з якими стикаються китайці, підтримуємо Китай та благословляємо Китай. Сподіваємось, що Китай зможе якомога швидше подолати епідемію”, – сказала Українська музична консерваторія імені Чайковського.

Від імені муніципального комітету партії Хеншуй, муніципального уряду та 4,55 мільйонів людей, Ван Цзінву та Ву Сяохуа висловили щиру подяку Українській музичній консерваторії ім. Чайковського та українському народові та віддали високу пошану.

Вони сказали, що в умовах раптового спалаху нової коронної пневмонії все місто було тісно об’єднане навколо Центрального комітету партії на чолі з товаришем Сі Цзіньпіном, і запобігання та контроль епідемії було найважливішим завданням, поставивши безпеку та здоров’я людей на перше місце.

Здійснюючи активні дії, по спільному захисту, контролю та боротьбою з хворобою. Під сильним керівництвом Центрального комітету партії, Провінційного комітету партії та уряду провінції з товаришем Сі Цзіньпіном як основним, робота щодо запобігання епідемії та контролю в місті Хеншуй досягла важливих початкових результатів.

Усі 8 підтверджених випадків, повідомлених у місті, були вилікувані та звільнені, протягом 23 днів. Були додані нові підтверджені випадки, і всі 11 повітів (міста та райони) були включені до районів з низьким рівнем ризику. На початку березня всі підприємства відновлять роботу та відновлять виробництво. Почнеться будівництво ряду великих проектів. Соціальний порядок і життя людей неухильно рухаються у звичайний шлях, намагаючись запобігти епідемії. Контроль та досягнення подвійної перемоги цілей економічного та соціального розвитку.

За потужної підтримки Міністерства освіти Китаю та активної боротьби Хеншуй – Міжнародна академія музики та мистецтва ім. Чайковського досягла значних успіхів. Цей проект був занесений до ключового проекту у місті Хеншуй у 2020 році. Будівництво кампусу також плавно прогресує, а квітка дружби між Китаєм та Україною стає все яскравішим.