Головна » Головні новини » Підписання угоди між НМАУ ім. П. І. Чайковського, ЮНЕСКО та Фундацією ООН

Підписання угоди між НМАУ ім. П. І. Чайковського, ЮНЕСКО та Фундацією ООН

Сьогодні у стінах Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського відбулась унікальна подія. 

На головній сцені Академії – у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака відбулось підписання угоди про співпрацю між НМАУ ім. П. І. Чайковського в особі Максима Тимошенка, ЮНЕСКО (Центром ЮНЕСКО в Болоньї, Італія), та Фундацією ООН для цілей сталого розвитку в особі Мауріціо Ароніка. 

До урочистої церемонії долучився почесний гість заходу – директор Італійського інституту культури в Україні, представник Посольства Італії в Україні Едоардо Крізафуллі, який подякував Максиму Тимошенку та колективу Академії за плідну багаторічну співпрацю. 

Ректор консерваторії привітав добрих друзів Академії та подарував пану Мауріціо і пану Едоардо Пам’ятні медалі НМАУ ім. П. І. Чайковського. 

Звернувся до глядачів Посол ЮНЕСКО Мауріціо Ароніка, який наголосив на важливості співпраці задля розвитку та збереження культурних цінностей країн, а також на знак вдячності подарував керівнику Київської консерваторії Пам’ятний знак ЮНЕСКО і книгу. 

Продовженням урочистої частини стали музичні номери з творів Антоніо Вівальді – Концерту для 4-х скрипок (сі-мінор) та частини «Гроза» з циклу «Пори року» у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Богдани Півненко, Мирослави Которович, Тараса Яропуда, Павла Хмари, учениці Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Миколи Лисенка Сандри Василькової у супроводі камерного ансамблю у складі

Ірини Онещак, Катерини Супрун (альт), Юрія Погорецького, (віолончель), 

Назара Стеця (контрабас) і

Ольги Шадріної-Личак (клавесин).