АНКЕТА АБІТУРІЄНТА ВСТУП 2024
Головна » Кафедра теорії та історії культури » САПІГА Оксана Вікторівна

САПІГА Оксана Вікторівна

Доктор філософії зі спеціальності 034 “КУЛЬТУРОЛОГІЯ”, доцент кафедри теорії та історії культури

e-mail: ksusha.s.art@ukr.net

Закінчила:

– Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого (2000); за спеціальністю «театральне мистецтво».
– Національний педагогічний університет ім. Михайла Драгоманова (1997) за спеціальністю «викладач навчальних класів».
– Пошукувач кафедри «Теорії та історії культури» Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Маю державні та відомчі нагороди України:

– Заслужений працівник освіти України, 21 серпня 2020 року.
– Почесна грамота від Міністра культури молоді і спорту України, за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і музичного мистецтва, багаторічну плідну працю, високий професіоналізм.
Наукові інтереси: вітчизняний та світовий музичний театр, культурологія.

Викладає курси: Історія кіномистецтва, Історія театру.

Основні публікації:

1. Опублікований розділ у колективній монографії у співавторстві з Кондур О. С., Рідей Н. М., Панченко Л. М. Професійна підготовка фахівців із якості освіти у вищій школі // Стратегія післядипломної освіти для сталого розвитку : колективна монографія. Київ : НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2020. С. 50-83.
2. Опублікований розділ (Художня культура) у співавторстві з Андрущенко Т. В. у навчальному посібнику для студентів вищих навчальних закладів за заг. ред. Тимошенка М. О. «Філософія культури: основні поняття, напрями, персоналії». К.-Чернівці : Букрек, 2020. С.59-69.
3. Участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Філософія подієвої культури: теорія і практика». Київ, 26-27 березня 2020 р., КНУКіМ. Опубліковані тези: «Дитячий фестиваль як аксіологічний вияв сучасної культури» // Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія подієвої культури: теорія і практика», Київ : КНУКіМ, 2020. С. 149-151.

Організаційна діяльність: