Головна » Фортепіанний факультет » Візит завідувача кафедри спеціального фортепіано №1 Олега Безбородька та доцента кафедри скрипки Дмитра Ткаченка до Консерваторії імені Джузеппе Тартіні в рамках програми «Еразмус+»

Візит завідувача кафедри спеціального фортепіано №1 Олега Безбородька та доцента кафедри скрипки Дмитра Ткаченка до Консерваторії імені Джузеппе Тартіні в рамках програми «Еразмус+»

Один з аспектів міжнародної діяльності Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського – участь у програмі академічної мобільності ERASMUS+. Крім студентів, викладацький персонал академії також бере активну участь у цій програмі. Зокрема, 19 -23 червня 2023 року відбудеться візит до Консерваторії імені Джузеппе Тартіні у Трієсті, (Італія) в рамках якого завідувач кафедри спеціального фортепіано №1, професор Олег Безбородько та доцент кафедри скрипки Дмитро Ткаченко проведуть майстер-класи, лекції та концерти, презентуючи українську скрипкову та фортепіанну музику. Це сприятиме популяризації української музичної культури та виступатиме як ефективний інструмент у протидії російській військовій агресії, наближаючи перемогу.